Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-09-23 23:09:53

LOGOUT.hu

Huawei Ascend Mate7 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Lecs@ válasza Neonflake (#450) üzenetére


Lecs@
addikt

Igen :)

512 GB

(#452) atikó


atikó
őstag

Üdv. valaki látott dupla kártyás változatot itthon?
Mert én nem láttam vagy csak vak voltam.

(#453) szabadgy válasza atikó (#452) üzenetére


szabadgy
tag

Jól láttad, hogy nem láttad.

Sőőt, ha jól emlékszem, akkor a két kártyásat inkább csak Ázsiában fogják árulni.

(#454) szabadgy válasza atikó (#452) üzenetére


szabadgy
tag

javítom magam:

"...A prémium változat a normál elődjéhez képest abban nyújt többet a felhasználójának, hogy dual SIM-es és memóriája jelentősen megnövelt: 3GB RAM és 32 GB ROM..."

Elvileg 180-as áron. Ennyi plusz költséget a 3 GB a 32 GB és a dual sim (szerintem) nem ér. de 2015 nyarára már elég sokat fog veszíteni az induló árából.

forrás:
http://pdafanclub.hu/huawei-2014-az-elismeresek-eve/

(#455) szabadgy


szabadgy
tag

64 GB oldschool Mate 7

http://mobilarena.hu/hir/monarchias_idoket_idez_fel_a_huawei.html

(#456) aAron_


aAron_
őstag

Ez mitől van? Elég bosszantó tud lenni :DDD (notification/navigation bar) Több app-nál is előfordul, pl. akár YouTube esetében is, néha beragad így.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#457) Lecs@ válasza aAron_ (#456) üzenetére


Lecs@
addikt

Én nem látom a képeket sajna :

512 GB

(#458) aAron_ válasza Lecs@ (#457) üzenetére


aAron_
őstag

Hát ez érdekes, nálam is csak Chrome-ban jelenik meg, PC-n.

Akkor linkelem: Kép0, Kép1

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#459) Lecs@ válasza aAron_ (#458) üzenetére


Lecs@
addikt

Dropbox-403 :)

Engedélyezd a megosztást :)

ui : mindjárt nézem :)

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#460) aAron_ válasza Lecs@ (#459) üzenetére


aAron_
őstag

Az az érdekes, hogy engedélyeztem a megosztást, de az csak akkor működik, ha ebben a formában linkelem. Ha az original képet (image URL) magában, akkor nem. DB-ból sosem tudtam értelmesen fórumba beszúrni képet. :(((

What is your ikigai?

(#461) Lecs@ válasza aAron_ (#460) üzenetére


Lecs@
addikt

Ne hari. Lehet my Fail, de nem látom mire gondolsz zavaró hibaként. Valahogy meg tudod jelölni esetleg mit nézzek ? Én dropboxot alap nem használok . pl screenshotot az itteni képfeltölővel osztok.

512 GB

(#462) aAron_ válasza Lecs@ (#461) üzenetére


aAron_
őstag

Na így már egyértelmű kell, hogy legyen. Hiányoznak ikonok, ill gombok a notification/navigation barról.

What is your ikigai?

(#463) Lecs@ válasza aAron_ (#462) üzenetére


Lecs@
addikt

Nekem így van beállítva. Alap helyzetben eltűntetve. Egy seprő mozdulat felfele, és akkor jön elő a nav sáv.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#464) Pista0001 válasza szabadgy (#448) üzenetére


Pista0001
addikt

Itthon vagyok látogatóban, JVC HA-FX22 fülessel 2/3 hangerőn teljesen élvezhető a 3-as metrón. Nem dugom be teljesen az agyamig, éppen csak a hallójárat elejéhez szoktam passzítani, így a külvilág is érvényesül kicsit, és a zene is élvezhető.

(#465) szabadgy válasza Pista0001 (#464) üzenetére


szabadgy
tag

biztató, én is azzal járok többnyire :)

köszi az infót! :R

(#466) Hrabci


Hrabci
csendes tag

Sziasztok,

egy portolt emui 3.0 ROM optimalizálásán harcolunk egy Coolpad F1 típusú telefonra és ezzel kapcsolatban érdekelnének a Mate appjai, mivel egyrészt nagyon jól néznek ki, másrészt európai piacra készülvén pl. zenelejátszó kapcsán nincs benne a kínai on-line zenekereső, ami zavarbaejtően sok kínai írásjelet jelent.

Meg tudnátok osztani ezeket az app-okat (a billentyűzet, a zene, a video, tárcsázó és az e-mail alkalmazás érdekelne első körben, de jöhet minden, ami elérhető), mivel be szeretnénk integrálni a mi kis Dashen csodánkba készülő ROM-ba?

[ Szerkesztve ]

(#467) Lecs@ válasza Hrabci (#466) üzenetére


Lecs@
addikt

Holnap felhelyezem nektek szívesen amire szükségetek van. És jó munkát ! :)

512 GB

(#468) Hrabci válasza Lecs@ (#467) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Special thx előre is! :-)

(#469) float_away


float_away
csendes tag

Sziasztok!

MM-ban kezembe vettem a jószágot és baromira bejön. Mindazonáltal dual-simes telót keresek (Jiayu G4T-t cserélnék le), így ha valaki tud bármilyen megbízható efféle forrást kérem ne tartsa magában!

(#470) Lecs@ válasza Hrabci (#466) üzenetére


Lecs@
addikt

Nem sikerült ma. Holnap rakom fel az appokat .

512 GB

(#471) Hrabci válasza Lecs@ (#470) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Ok, várjuk, thx, hogy szóltál.

(#472) atikó


atikó
őstag

ha valaki megunná vagy már megunta a mate 7 akkor vevő lennék rá!

(#473) Lecs@ válasza atikó (#472) üzenetére


Lecs@
addikt

Ezt nem lehet megunni szerintem :)))

( de jó a választásod ! )

512 GB

(#474) Lecs@


Lecs@
addikt

System zip benne teljes app, privat-app, framework és media tartalommal. Használjátok egészséggel a portoláshoz.

512 GB

(#476) sompetike


sompetike
aktív tag

Csatlakoztam én is.eddig egy nexus4-el voltam jelen lollipop-al.

Kiváncsi leszek hogy alakul a viszonyunk..

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#477) aAron_


aAron_
őstag

Nillkin Tempered Glass-ról mi a véleményetek? Gondolkodom a gyári fólia lecserélésén, mivel viszonylag könnyen maszatolódik.

What is your ikigai?

(#478) szabadgy válasza YJke (#475) üzenetére


szabadgy
tag

hoppá...ez nem rossz ár, sőőőt.
viszont csak 1 év garit ír...ennek utána fogok járni.

most az árukeresőn lévő árakat nézve az Edigital 15% ajánlata jól hangzik.

(#479) Lecs@ válasza aAron_ (#477) üzenetére


Lecs@
addikt

Én azzal kezdtem, hogy leszedtem. Mert nagyon szívta az ujjlenyomatot. Tempered glast rendeltem én is. Meg is jött, csak sajna hibás volt.

512 GB

(#480) Hrabci válasza Lecs@ (#474) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Nagyon-nagyon köszönjük! :-)

(#481) szabadgy válasza sompetike (#476) üzenetére


szabadgy
tag

N4-ről tervezek váltani. Ha esetleg hétvégén vagy az ünnepek előtt egy rövid összefoglalót írnál, akkor nagyon hálás lennék. :)

Kíváncsi lennék a méret, felhasználhatóság, sebesség, stb véleményre.

N4-en használtál vmi custom romot?

(#482) sompetike


sompetike
aktív tag

Szia.

2napja van meg,még nem merült le....
Pedig nyomkodtam bőven :))
Korlátlan tarifában vagyok igy van csacsogok is rendesen...
Egy gwatch-r meg egy bt headset van még hozzá kapcsolva.
A gyári launcher nekem nem volt az igazi,igy most nova dolgozik,igy teljesen ugyan az mint a nexus4-en volt.
A memória kezelés szerintem az N4en jobb volt lollipop alatt,de majd jön erre is.
N4en nem romoltam mert nem izgat ez a része,meg örülök,ha egyszer betudom lakni a telefont.
Még ez sem 100%-os.
Nagy a készülék,még annál is nagyobb mint amit elképzeltem"de igy majd hozzászokok a nexus6hoz"
Azt szerettem volna venni, karácsonyra,de hát nem lehet kapni,igy maradt ez,még a note4 lett volna de samsungos színek nekem nem jönnek be.
Nagyon szép színei vannak a kijelzőnek,és nagyon jól szól rajta a zene,a dts hangzás megteszi a magáét.a nyolc mag miatt meg jó gyors...tekeri rendesen a telefont
Az alibabán már rendeltem tokot,mert igy védtelen.nagyon jó az ujjlenyomat olvasó is,bár először nagyon ódzkodtam tőle.

N4et nagyon szeretem,de már több mint 2 éves,igy feltöltöttem az akksit s tartaléknak jó lesz...

Ja a mediamaktban vettem 2éves Garival,meg egy beázás,és törés elleni garanciával 165eft volt.

Kaptam hozzá egy ajándék bt hangszórót.az is HuaweI.

Ha van még kérdés írj,s válaszolok.

[ Szerkesztve ]

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#483) YJke válasza szabadgy (#478) üzenetére


YJke
tag

Ez engem is érdekelne pont az edigital miért csak 1 év garit ad.....

(#484) aAron_ válasza YJke (#483) üzenetére


aAron_
őstag

MM is annyit ad, elvileg. Elég érdekes ezek után mondjuk, hogy pont az XXL Gsm meg 2 év gyárit ad.

What is your ikigai?

(#485) szabadgy válasza YJke (#483) üzenetére


szabadgy
tag

Ez számomra is fura, mert sompetike a MM-ban, ami mégis csak hasonló üzlet, 2 év garival vette, és ha a "hivatalosabb" forgalmazókat nézem, pl. Speedshop ott is 2 éves gari van, és a nagyobb GSM boltok is 2 évvel forgalmazzák.

amúgy a elején is néztem Edigital-ban és akkor is csak 1 év volt

(#486) YJke


YJke
tag

Ipon-ban is 2év garanciát adnak rá... :U

(#487) sompetike válasza szabadgy (#485) üzenetére


sompetike
aktív tag

Igy van 2év gyári garancia....

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#488) csubííí válasza aAron_ (#484) üzenetére


csubííí
senior tag

Ez a gari téma érdekes ennél a készüléknél. Ezidáig még senki nem tudta megerősíteni,hogy a Huawei hivatalosan mit mond (mondott) erre,mert ha tényleg 2 évvel forgalmazná akkor a hivatalos üzletekben (MM-ben,ExtremeDigital-ban) alapból 2 évvel kellene forgalmazni. Megkértem Legendd-et kérdezze meg,hogy a Huawei mennyit ad rá hivatalosan,de még nem kaptam választ. 2 szer voltam személyesen az MM-ben mindegyik alkalommal mással beszéltem,de mindig azt a választ kaptam,hogy a Huawei hivatalosan 1 év garanciával forgalmazza. Akkor,vagyis amennyiben veszek pluszt biztosítást abban az esetben 2 év lesz,de ez plusz pénz. Több email címről is kérdeztem ezt és mindig ugyanaz volt a válasz,normál esetben 1 év. Már rég megvettem volna ha nem kellene plusz pénzt kiadnom a 2 évért. Mindenképp az MM-ben szerettem volna,mert ha gond lenne vele az közel van a javítás leadására.

[ Szerkesztve ]

(#489) YJke válasza csubííí (#488) üzenetére


YJke
tag

Ezen az oldalon nagy betűvel írják 2 év gyártói garancia, az ára is rendben van és semmi pluszt nem kell fizetni.....
Esetleg arra tudok gondolni még hogy ez a 2 év úgy tevődik össze hogy 1év teljes + 1év szoftver :F

[ Szerkesztve ]

(#490) gyurikabmx válasza YJke (#489) üzenetére


gyurikabmx
csendes tag

Sziasztok!

Én az MM-be dolgozok és biztosan tudom hogy 2 év van rá. Én is vettem egy Mate 7-et, előtte megkérdeztem és a garanciajegyen is ott van hogy 24 hó gari van a készülékre. Szerintetek mikor jön a lollipop a kis haverra? :DD

(#491) szabadgy válasza gyurikabmx (#490) üzenetére


szabadgy
tag

Szia,

A MM garival nincs gond, de ettől függetlenül nem árt a belső infó! ;)
Csak most páran (köztük én is) ráizgultunk :D az Edigital-ra, mert ott az év végéig 15% akció van minden Huawei telóra.
De a garancia persze kérdés.

Írtam nekik, reméljük hamarosan válaszolnak.

(#492) YJke válasza szabadgy (#491) üzenetére


YJke
tag

Ediginek irtál?

(#493) szabadgy válasza YJke (#492) üzenetére


szabadgy
tag

Igen. Direkt nem hívtam fel őket, hogy ne az legyen, hogy a karácsonyi hajtásban lerázzanak egy olyannal, hogyha az oldalon 1 év van, akkor annyi a gari.Az automata üzi 72 órás válaszadás időt ígért, ami az ünnepek miatt tolódhat. No de sebaj. majdnem 2 hetünk van még az akció végéig.

Írtam egyébként a Huwaei-nek is, kíváncsi leszek ők mit írnak vissza.

Ha bármilyen fronton kapok hírt, akkor jelezni fogom. :)

gyurikabmx
Gyors nekifutásban nem találtam semmi hivatalosat, de mivel most ez a Huawei flagship-je, szerintem 2015Q1-ben jönnie kell(ene).

(#494) user01


user01
aktív tag

Az Aquá-ban is 2 év a gari: [link]

(#495) sompetike


sompetike
aktív tag

Itt a lényeg

[ Szerkesztve ]

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#496) sompetike


sompetike
aktív tag

Remélem ezzel lezártuk a gyári témát...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#497) sompetike válasza sompetike (#496) üzenetére


sompetike
aktív tag

Gyári=gari

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#498) szabadgy válasza sompetike (#495) üzenetére


szabadgy
tag

maximum respect :R

Igazából nem is volt kérdés, amit korábban írtál, mármint, hogy a MM-os gari 2 év. Ez tény! :)

Kicsit én bolygattam meg a témát az Edigital-os 1 éves garival :)

(#499) Neohero


Neohero
tag

Sziasztok!

Elgondolkoztam ezen telefon vételén. Szégyen nem szégyen egy régi k750i-m volt és most már tényleg megérett a cserére. :B Igazából Oppo Find 7 és Xiaomi mi 4 mellett vacilláltam.Megláttam a Mate 7-t és felcsigázott :) Olvastam hogy más használta a másik két típust és a Mate mellett tette le a voksát.

Nézegettem kíváncsiságból az XDA-t de meglepően nem sok témázgatás van róla rom és egyéb dolgok tekintetében. A jövőre tekintve ez változhat avagy a telefon még nem annyira népszerű?

Hosszú távra terveznék vele.Gondolom első okestelónak nem bánnám meg mint vétel :)

A kérdésemre a választ és a mondandómra való reagálást előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#500) Den Hadnagy válasza Neohero (#499) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Én csak annyit tudok mondani, hogy rengeteg teszt és fórum átolvasása után ebben a készülékben találtam meg A Telefont. Gyakorlatilag számomra hibátlan a specifikáció alapján - ráadásul a tesztek is agyondicsérik.
Más kérdés, hogy mit szólsz hozzá, ha kézbe veszed, a hat coll riasztó lehet. A hosszú távra tervezel, akkor ebben minden olyan technológia benne van, ami 2-3 évig még alapelvárás lesz.

Nálam játszott még a OnePlusOne is - abban nincs ujjlenyomat-olvasó; ill. a LG G2 pro, de azzal ugyanaz a helyzet... ill. nehéz a beszerezhetősége. Még a Honor 6-ot nézd meg, majdnem mindent tud, amit a Mate 7, csak kompaktabb méretben és olcsóbban.

Az XDA-n valszeg azért nem foglalkoznak vele annyit, mert olyan jól optimalizált meg problémamentes a működése, hogy nincs szükség a főzött romokra, meg mindenféle haxolásra.

Remélem segítettem:

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.