Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jó árat kapott a One V, remélem ez lefelé is elmozdul a közeljövőben, mert szimpatikus készülék :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) kaller1


kaller1
veterán

A P500-nak jól felszaladt az ára.

.::> <::.

(#3) Xaels


Xaels
félisten

A 1V tényleg egész tűrhető árban van. Bár jelenleg nem adnak mellé kedvezményt ha mobilnetet is vásárolsz. Érdemes még várni egy kicsit vele.

A 1X meg kriminális pláne, ha azt nézem a másik 2 szolgáltató milyen feltételekkel árulta 1 hónapig. A Telenor meg elmehet oda, dolgozói előfizumhoz nem jár részletvételi lehetőség :((( Azon kívül hűségprogram keretén belül 150e-t kértek volna érte. Elmentem és vettem inkább függetlenül edigitalnál.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Érdekes az oldal minden partnerénél 10 ezerrel olcsóbb kártyásan a One X a Telenornál. Ezért néhány napon belül csökkentik az árat az üzletek vagy marad? Mi a tapasztalat, mert venni akarok egy Galaxy SIII-at és ha két hét alatt esik 10-15 ezret az ára inkább várok.

(#5) fateless


fateless
veterán

Megdöbbentő, hogy mennyire drágán áraztak be mindent. :(
Nem akarok telefont venni tőlük, de akkor is leesik az állam.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) a.sebi


a.sebi
őstag

teljesen logikátlan. ...htc sesation xl 164900 kártyásan, one x 164900. ugyanannyi? ez kinek nem tűnik fel vásárláskor?

(#7) Dsert válasza Dr. X (#4) üzenetére


Dsert
tag

Miért, az S3 milyen árban lesz ?
Egyébként asszem a T-nél láttam 145-ért X-et, piroséknál pedig kicsit drágábban de elvileg beats fülesekkel... !!!

Valaki aki otthon van a témában, ha 26-án jelenik meg az S3 akkor kb. itt Mo-n a Media Markt-ba mikor kerül be ?

(#8) Sundesz


Sundesz
őstag

Miért lett a Wildfire S meg még egy másik telefon 10K-val drágább? :F

Hörcsög Powa'

(#9) hallerlaller válasza Xaels (#3) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nyugi, telenornál részletre venni csak 10k+ előfizuval lehet.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#10) Xaels válasza hallerlaller (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Nem éppen. Olvasd el, ezen változtattak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) hallerlaller válasza Xaels (#10) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hol?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#12) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

One V kártyásan 85K, függetlenül 87K...

[ Szerkesztve ]

(#13) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Tnél durván esetet a xoom ára.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#14) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Viccesek. Itt még a kártyás telefonokon is vastagon keresni akarnak, az ember arca leszakad.

(#15) crhis86 válasza hallerlaller (#11) üzenetére


crhis86
tag

(#16) pranksta


pranksta
tag

Csak én nem értem, hogy miért lett most megint drágább a wildfire s? azt hittem lentebb mennek, de legalábbis maradnak a kifutó árak, ha jön az új modell..

dubito ergo sum

(#17) hallerlaller válasza crhis86 (#15) üzenetére


hallerlaller
addikt

én kisvállalkozói csomagban vagyok sajnos.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#18) Prien


Prien
addikt

Tavaly nyáron a Galaxy S II 2 éves L kategóriás csomagban 54990 ft volt, most 69900 ft úgy, hogy "olcsóbb" lett 10 ezerrel. :U
Értem én, hogy romlott a forint, stb, de a készülék közben 1 éves lett, ami mobiloknál kb. a kifutási idő fele. Érdekes dolgok ezek.

A kevés is több a semminél.

(#19) próbakocka


próbakocka
senior tag

az optimus one visszahozása helyett huawei y200 és g300 kellett volna.

alcatel sajátmárkás 0 alá árazása helyett helyett pedig az OT-995 jöhetett volna.

középkategóriában nincsenek olcsó készülékek a telenornál.

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#20) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

nevetséges...

(#21) dani3l


dani3l
őstag

Elegge nevetsegesek ezek a magyarorszagi szolgaltatoi arazasok, függetlenül attol, hogy feltöltökartyas vagy elöfizeteses csomagrol beszelünk. Bar ha jobban belegondolok, meg sem lep, amikor meg van külön csucsidö, es akar 60 Ft-os percdijert is telefonalhatok.. :(

(#22) Dr. X válasza Dsert (#7) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Nem tudom én annyira tippelem, mint a One X premier árát. Az 180 ezer volt, de ha két hét után berakják a szolgáltatók 165 körül kártyás áron akkor gondolom a mobilüzletek is csökkentenek.

(#23) AMD Power válasza Dr. X (#22) üzenetére


AMD Power
titán

2 év HU garancia: 162 880 Ft

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24) Dr. X válasza AMD Power (#23) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Eddig ez a legkedvezőbb ára amit látom, de engem az SIII érdekel nem a One X. Ezt az oldalt még nem is ismertem kösz hogy megmutattad.

(#25) metaksza válasza próbakocka (#19) üzenetére


metaksza
tag

nagyon adlak.

(#26) csab2


csab2
veterán

A Telenor árai egyszerűen nevetségesek az utóbbi időben.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#27) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Már majdnem írtam, hogy milyen elképesztően brutál jó áron van a nagyszerű HTC One V..
..Aztán rájöttem, hogy a HTC One S az, amire gondoltam. :)

(#28) Alan[HUN] válasza G-Guts (#27) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Jogos... De az csak június környéke, sajnos...:( Pedig az az egyetlen droidos telefon, amit magamtól is megvennék!:DDD (Ha lenne pénzem...:DD Így "csak" a 710 marad...:)))

[ Szerkesztve ]

(#29) pumpedlix


pumpedlix
tag

Ezek elég beteg árakon dolgoznak és csodálkoznak ha veszteségesek. HTC Wildfire S árát nézve röhögtem, ezt nem gondolhatják komolyan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.