Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gzbotii


gzbotii
veterán

Nem is csunya keszuelek. De a FullHD kell is 5"
A notim nem tudja :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2) sanyijedi válasza gzbotii (#1) üzenetére


sanyijedi
őstag

nekem is tetszik!

de csak 16gb?! és nem bővíthető?! aah

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3) burgatshow válasza gzbotii (#1) üzenetére


burgatshow
veterán

Nézőpont kérdése, az enyém igen. :)

(#4) jacis


jacis
nagyúr

Ez nagyon jól hangzik. Maga vízállóság is nekem nagyon jól fog jönni.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) Sacredcow


Sacredcow
csendes tag

2020mah
3oras telefon ezzel a vassal, grat htc

Acta est fabula.

(#6) vicze


vicze
félisten

Eh, ezt bezzeg egyből hírezitek... :P
A Surface ára hír meg sehol...

Ezzel a névvel külön vicces a HTC J teszt. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Wajk


Wajk
addikt

na egy HTC ami nem tetszik :)
kissé a kereteket szűkíthették volna még, egy 5-ös telón, bazi nagy batár lehet...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8) ADAM1337 válasza sanyijedi (#2) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

"microSDHC kártyával bővíthető 16 GB belső memóriát "

(#9) Integra


Integra
titán

brutális hardver és még piszok jól is néz ki hozzá, ez siker termék lesz.
de az a csóri akksi.. már megint... :( meg persze jól megfingatják ezt a típust is a sense-szel :DDD

jacis: mert a gigaherzek srófolása helyett az akksival kéne inkább foglalkozni, nyílvánvalóan eljutottunk oda, hogy most már tényleg a túlnyomó többség használható, valamit is érő üzemidőért könyörög. :K

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) jacis válasza Sacredcow (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

Mire jó mindig ez a hiszti? Minden új telónál ezt kell olvasni az emberek 50%-tól....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) bok92


bok92
addikt

Akksi, brávó!! :W Amúgy a többivel nincs gond, sőt.. De azért valamivel muszáj elrontani... :U

[ Szerkesztve ]

(#12) sanyijedi válasza ADAM1337 (#8) üzenetére


sanyijedi
őstag

thx. elcsúszott sor miatt nem láttam.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13) engusz


engusz
veterán

A készüléken látható háttérkép és annak fekete verziójának felkutatásárét felajánlok egy korsó sört! :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) vicze


vicze
félisten

Van egy olyan érzésem, amúgy hogy az WWE változat nem így fog kinézni és most csak a kínai/japán változat került ki a bemutató előtt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Wajk válasza jacis (#10) üzenetére


Wajk
addikt

legfőképpen, hogy 2000+-os akksit kapott, egy 1500-asnál talán lehet sírni, de így :U

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#16) MortalVenoM válasza Sacredcow (#5) üzenetére


MortalVenoM
tag

neked mikor volt szerencséd kipróbálni? én is szeretném 1 picit kézbe venni. elintézhető? :U

(#17) istnag


istnag
addikt

Szép. :K
Nagy. :(((

(#18) Pipiripi válasza Wajk (#7) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Hova szűkítették volna, oldalt már szinte nincs is :W

(#19) Wajk válasza Pipiripi (#18) üzenetére


Wajk
addikt

pont a tetejére gondoltam, szélén nem rossz de még ütögesd kicsit a buksid :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#20) Robertoq válasza MortalVenoM (#16) üzenetére


Robertoq
őstag

Az S3nál is a hozzáértők megjósolták a pár órát, aztán meg nyeri az üzemidő teszteket [link], [link] :U

Apple „retina” felbontásán is.
Az nem az Apple, hanem az LG retinája :U

(#21) Next Win ®


Next Win ®
tag

Remélem minél hamarabb elér ide is. :) Nagyon karaj cucc! ;)

Amikor éjjel nem bírsz aludni, az azért van mert ébren vagy.

(#22) gyuribácsi88

Már látom hogy 10-15 éven belül 40-42" telefonok lesznek, csak a nadrágzsebet kell hozzáigazítani és kész.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23) hurrikan


hurrikan
addikt

A nevet pontosítani kéne.

HTC J Butterfly a neve. Sima HTC J már van ugyebár. Teszt is róla.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#24) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

A 24"-os monitoromnak van ekkora felbontása. :B

(#25) pottyantós válasza jacis (#10) üzenetére


pottyantós
aktív tag

talán azért mert tényleg vicc az aksi üzemideje... a galaxy s3 telómat naponta kell tölteni pedig nem gyenge az akku

jacis: ez mind szép és jó! :) de az ember nem szereti magával hurcolni a töltőt mert ha használja a telót fél nap alatt lemerül! Én a mindennapi használat felől közelítem meg a kérdést és nem aszerint h milyen cucc van a kijelző mögött :R

[ Szerkesztve ]

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#26) griiischdoov válasza Wajk (#15) üzenetére


griiischdoov
tag

Ilyen vassal es kijelzovel a 2000mah nem egy nagy ertek..aranyaiban nezd a szamot...note 2nel nem voltak restek beletenni egy 3100asat..

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#27) griiischdoov válasza jacis (#10) üzenetére


griiischdoov
tag

Arra jo h lassak a felhaborodast. Mert nem birnak sokat. Pont. Ha nagyobb lesz az akksi abbahagyjuk..

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#28) jacis válasza pottyantós (#25) üzenetére


jacis
nagyúr

Csak azt vedd figyelembe, hogy jelenleg minden (komolyabb) telefon erre képes. Továbbá ami még nagyon fontos, hogy az Galaxy S3-adban lévő SoC korszerűtlenebb mint az S4 Pro. Tehát még lehet ez ugyan olyan vagy jobb mint az Galaxy S3 üzemidő szempontjából...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#29) .mf válasza vicze (#6) üzenetére


.mf
veterán

Akkor nyisd ki a csipáidat és olvasd el a tegnap megjelent hírt az itcafé társoldalon...

---

Off: szép a színe. Almapiros. Per! ;]

On: brutális, de emiatt nem is kéne. Túl nagy a mérete és a felbontása nekem. Persze cég zászlóshajójának ilyen extrém termék kell.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#30) kenwood3 válasza gyuribácsi88 (#22) üzenetére


kenwood3
őstag

akkor lehet tényleg ilyenek lesznek majd [link] :DDD

A témához:
Brutális lett az biztos és még tetszik is. Kíváncsi leszek majd 1 tesztre róla :K

(#31) D@niel gyönyörű lett :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#31) D@niel


D@niel
addikt

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#32) griiischdoov válasza jacis (#28) üzenetére


griiischdoov
tag

Mindegyik erre kepes? Attol h mindegyik gyenge nem kell ahhoz alkalmazkodni..bezzeg razr maxxnal meg lehetett oldani, csakhogy ne megint a nite 2t hozzam fel...

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#33) jacis válasza D@niel (#31) üzenetére


jacis
nagyúr

Gyönyörű ez a telefon :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#34) janos68


janos68
aktív tag

Azért az nem semmi, hogy a konkurencia éppen csak utolérte technikai szinten az Androidot, erre azok megint meglépnek. Ütik őket vagy mifene? :)

[ Szerkesztve ]

(#35) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jó néz ki, tetszetős darab. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#36) Pipiripi válasza Wajk (#19) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Azért ott még nem tartunk, hogy minden elférjen a kijelző alatt...

A falba vert fej meg főleg annak szól, hogy az új telefon hírek alatt mindig ez megy, hogy juj nagy, fú nagy a keret, hű kicsi az akksi

(#37) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

És mindössze 140 gramm az egész... Ez szép munka

(#38) Integra válasza jacis (#28) üzenetére


Integra
titán

nem, ez nem igaz, motorola maxx szériás telefonjai 3300-as akksival jönnek.
az, hogy a többi gyártó szarik bele, ez már más kérdés. :) és az sgs3 üzemideje is egy fos, nem bír egy napot használat mellett, ha úgy használja az ember, amire kell és amilyen szolgáltatásokkal telezsúfolták. lehet ezt csűrni csavarni, csak tök felesleges. ez gáz ahogy van.

kifejezetten szomorúnak tartom, hogy ilyen alacsony a vásárlók igénye az üzemidővel szemben, jó az és kész. ezeket nem kéne megvenni, hanem azt mondani a boltban, hogy anyátokat, majd ha egy masszív akksival adjátok. és rájuk rohad pár millió darab és fél év múlva biztosan kijön olyan akksival amivel illik. én ezt elvárom csúcskategóriában. ők meg nem adják? szarok rá, nem veszem meg, nyugodtan rájuk rohadhat :)) ha kell a pénzem, akkor csinálják meg azt amire szükségem van, amit elvárok.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39) Integra válasza griiischdoov (#32) üzenetére


Integra
titán

ezért várom már a razr maxx hd nexus verzióját :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) danikollar


danikollar
őstag

Szerintem ütősen néz ki!

(#41) jacis válasza Integra (#38) üzenetére


jacis
nagyúr

Ebben egyetértünk és tényleg gáz, hogy az én telefonom is maxon van járatva és emiatt szinte mindig töltőn van, hogy életben maradjon :)
Az viszont kiveri a biztosítékot amikor az emberke beírja, hogy ez majd 3 órát fog bírni mert azt Ő megjósolta. Ez a telefon nem lesz semmivel sem rosszabb mint a jelenleg futó okos telefonok többsége.

(#39) Integra: Látsz rá esélyt, hogy lesz?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#42) mrlujoak


mrlujoak
veterán

" HTC J – 5 hüvelykes Full-HD kijelzővel"

Jesszus, ez már a sokadik hasonló baki...

HTC J? nem!

"KDDI unveils HTC J Butterfly (HTL21)," - a linkelt forrás a hírhez... :U

szerk:

látom, elkéstem ((#23) hurrikan)...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#43) emvy válasza Integra (#39) üzenetére


emvy
nagyúr

Mint valami indiai motormarka. :) motorola razr maxx hd+ nexus by google :D

while (!sleep) sheep++;

(#44) Integra válasza jacis (#41) üzenetére


Integra
titán

persze, a 3 órás üzemidő sarkított, ezt te is vágod, hogy nonsense :)
de tényleg bosszantó, hogy az ember rohan és egész nap töltőről töltőre jár szó szerint, van egy usb otthon, egy az irodában, egy a csajomnál, egy a szüleimnél, beesek valahova és első dolgom, hogy biztos ami biztos rádugom töltőre de legalább végig gondolom, hogy mennyit maradok adott helyen, mikor jutok legközelebb töltő közelbe... ez nem normális szerintem.

én bízom a motorolában, hatalmas adu ász van a kezükben és remélem, hogy ezt nem baltázzák el. azt érzem, ők éreztek eddig rá egyedül a lényegre. a hardver a 2 magos krait s4-gyel tuti (totál felesleges a 4 mag), minőségi hd panel, gorillaglass, kevlar hát, gps, kékfog meg a többi standard motyó és a bivaly akksi. ha ehhez hozzácsapják a csupasz gyári androidot, google ota frissítéssel, az telitalálat.

emvy: nekem mindegy, csak csinálják :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45) Pipiripi válasza Integra (#38) üzenetére


Pipiripi
senior tag

"és az sgs3 üzemideje is egy fos, nem bír egy napot használat mellett, ha úgy használja az ember, amire kell és amilyen szolgáltatásokkal telezsúfolták"

Azért ezzel vitatkoznék. Én meg vagyok elégedve a GS3 üzemidejével, és nem azért, mert alacsonyak az igényeim. Ez a telefon 24-28 órás üzemidő alatt 4 óra kijelzőidőt tud. Az év nagy részében nekem ez bőven elég. 24 órából kb 16-ot vagyok ébren, szal 4 óra telefon nyomkodás több is, mint elég szvsz. Engem különösebben nem zavar, hogy naponta fel kell töltenem, mert ez semmi kellemetlenséggel nem jár.

(#46) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Egy szó: ALÁZÓ

samsung gondolom már kapirgálja össze gyorsan az ellenfelet

(#47) Tuz


Tuz
tag

tetszik,de az akksi tényleg harmatosnak tűnik.

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#48) emvy


emvy
nagyúr

Eleg felbontasbuzi vagyok, de 5"-on semmi ertelmet nem latom a full HD kijelzonek. A HD az oke, de ez...

while (!sleep) sheep++;

(#49) Siedrenn


Siedrenn
csendes tag

Amellett, hogy kicsinek tartom benne az akksit meg a beéptett tárhely is lehetne 32 gigás, csak én érzem hatalmas pofátlanságnak és a vásárlók szemközt köpésének azt, hogy ebben az évben ez már a HTC harmadik csúcsmodellje?
One X tulajdonosként mondom azt, úgy hogy véleményem szerint a HOX minőségre messze elveri az összes konkurens csúcsmodellt hogy soha többet nem fogok HTC telefont venni, mert nem tartom korrekt dolognak azt, hogy amíg jobb helyeken a csúcsmodellek életciklusa 1 év, addig idén a HTCnél ez alig néhány hónap volt csak.

(#50) emvy válasza Siedrenn (#49) üzenetére


emvy
nagyúr

Tehat nem az a lenyeg, hogy a te cuccod jo legyen, hanem az, hogy masnak ne legyen jobb. Gratulalok. (Nem vagy egyedul ezzel a gondolkodasmoddal, de szerintem nagyon kispolgari :) ).

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.