Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Köszi, pont tegnap vettem Remi Note 4-et, a jövőben majd nagy hasznát veszem az írásnak. :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) grengor


grengor
csendes tag

Visszatalálós, egyébként pedig hasznos, aprólékos írás!

(#3) fabiandaniel


fabiandaniel
aktív tag

Sajnos az MiUnlock 1.1 nem tudja nyitni a készüléket, azt írja hogy frissíteni kell az új verzióra. Az új verzióval ahogy a cikkben is szerepel 3. nap várakozás után lehetséges. Van esetleg más megoldás 3 nap várakozás elkerülésére?

Fabi

(#4) holozis_HUN válasza fabiandaniel (#3) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Huh csak most vettem észre, hogy írtak ide :D

Nekem ment még 1.1-gyel a bootloader unlock metódus. Nyaralásról hazaérek kis időn belül kiegészítem az írást MiFlash és bootloader relock írással, meg lehet beteszek egy custom rom ajánlót is...

Keresek megoldást is a 3 nap elkerülésére :R

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#5) Gloob válasza fabiandaniel (#3) üzenetére


Gloob
addikt

Nem kell ahhoz 3 nap. Ma csináltam meg a legújabbal, és talán 1-1.5 órát vártam rá.

Samsung Galaxy A52S

(#6) rin33 válasza fabiandaniel (#3) üzenetére


rin33
senior tag

Sikerült? Note 4 vásárlását fontolgatom de a valahogy a bl nyitás visszatart...

(#7) #63534592


#63534592
törölt tag

szuper írás,és nagy segitség volt.Köszönöm

(#8) parati


parati
csendes tag

Sziasztok,
Tegnap vettem egy ilyen telefont, a MIUI féle borzadálynak sajnos előtte nem jártam utána.
Végigjártam az unlock procedúrát, aztán majd lesz valami, valaki a "felhőben" eldönti, hogy a bootloader-t lehet-e unlock-olni, ha elég szépen kérem. Talán 10 nap alatt, ha éppen ráér, de ha nem, akkor írjak a MIUI fórumba, és azért jól indokoljam meg, hogy miért is akarom a root-ot, mert különben ejnye-bejnye.
Ha a root egyszer sikerül, függetlenül attól, hogy melyik rom mennyi akku-t eszik, milyen a memória zabálása, meg ilyenek, a közelébe nem megyek még egyszer olyan telefonnak, amin ez a szépség fut.
Vettem egy telefont, rajta egy szoftverrel. A telefon a tulajdonom. A szoftver nem, de ne korlátozzon semmiben, abban meg főleg ne, hogyha nem tetszik, lecseréljem másikra. Ingyenesre.

Ati

[ Szerkesztve ]

(#9) csurgoi


csurgoi
aktív tag

A leírás alapján én is nyitottam a bootloadert.
Mivel volt már egy XIAOMI készülékem, volt regim és csak 72 órát kellett várni.
Miután nyitottam a bootloadert feltettem a twrp.
Sajnos!!!
Ezután a rendszer nem bootolt be, megállt a logónál.
A Readmi Note 4 forumban a forumtársak javasatára flasheltem a lazyflashert, de ezután is a logónál megállt a tudomány és nem bootol be a rendszer.
Nem tudom mitévő legyek, mert úgy tünik taccsra vágtam a készüléket.
Lehet hogy én voltam a felelőtlen, mert ennyi hozzáértéssel nem lett volna szabad nekiállnom. :W

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#10) #63534592 válasza csurgoi (#9) üzenetére


#63534592
törölt tag

irtam a másik forumban gyerek játék megcsinálni

(#11) csurgoi válasza #63534592 (#10) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Olvastam és ahogy ott is írtam megcsináltam.
Köszönet a segítségért! :R

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#12) #63534592 válasza csurgoi (#11) üzenetére


#63534592
törölt tag

igazán nincs mit.Örülök hogy sikerült.

(#13) muchacoado


muchacoado
aktív tag

Üdv! Nyitás,TWRP sikerült, viszont a root nem. Hiába telepítem a Megsik-et, nem jelenik meg semmilyen formában bootolás után. Van más mód root-ra?

(#14) holozis_HUN válasza muchacoado (#13) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Üdv!

Van más mód, supersu.

Hogy telepítetted a magsiket? Melyik verziót milyen rendszerre?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15) rin33


rin33
senior tag

Bl nyitáshoz feltétlenül china dev rom kell?

(#16) holozis_HUN válasza rin33 (#15) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem. De ilyet nem is írtam bele.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#17) csicsice válasza #63534592 (#10) üzenetére


csicsice
csendes tag

szia Nagy problémám van. Flashaltem a TWRP-t de elfelejtettem a lazyflashert Most csak odág jut hogy MI a logónál megáll. Semmit nem tudok előhozni. Mit lehetne csinálni? Köszönöm szépen!

(#18) holozis_HUN válasza csicsice (#17) üzenetére


holozis_HUN
veterán

rakd fel a lazyflashert. Hátha jó lesz.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#19) Peterhappy


Peterhappy
őstag

A MiFlashUnlock 1.1. nem működött. Ellenben az online igénylés olyannyira sikeres volt, hogy 14 perc múlva jött is az sms.

Köszönet a cikkért!

(#20) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!!
Nos nekem ez valahogyan nem megy,nem tudom kitölteni ezt a részt a Mi Account-ba,hogy meglegyen a 100 pont,mi lehet a baj???
"2: A Security fülre kell kattintani és ellenőrizni, hogy a Security check-up 100 pont-e.(Ha nem, akkor töltsd ki a hiányzó részt/részeket)"
:W

NAGYPAPA

(#21) Beniii06 válasza #63534592 (#10) üzenetére


Beniii06
őstag

Milyen másik fórumon? Habár én még nem csináltam vele semmit(várom míg letellik a 3 nap- az 1.1-el nem engedte, frissítést kért), de azért érdekelne hogy lehet a bootloop-ból kibrickelni a telefont, ha esetleg ez nálam/másnál is előfordulna.

Más:
Tudja/próbálta már valaki, hogy lehet a SuperSU-t felrakni? Csak flashelni kell a zip-et?

"Got any other secret weapons?"

(#22) sakraphad


sakraphad
kezdő

remek iras. egyelore jo nekem a gyari rom...stb.. de majd lehet kesobbiekben szuksegem lesz ra. :C :C :C

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#23) rin33


rin33
senior tag

Ha van már Mi Account-om (Lenovo A536, Miui v8) azt felhasználhatom, ha veszek mido pro-t, azzal kérhetem a nyitást, vagy tiszta lappal kezdjek neki?

[ Szerkesztve ]

(#24) Oldman2


Oldman2
veterán

Ma érkezett egy 4/64GB-os Note 4 (mido), a tapasztalataimat összeírom (hátha valami közben megváltozott).

(#25) Oldman2 válasza Oldman2 (#24) üzenetére


Oldman2
veterán

Ment minden simán (nem ez az első unlockolt Xiaomi készülékem) ami változás, hogy szükséges volt a MiFlashUnlock frissítése 2.3.803.10 verzióra.

(#26) megabor válasza Beniii06 (#21) üzenetére


megabor
tag

Twrp-ben a hozzávaló supersu.zip-et installálni, mint egy rom-ot.

[ Szerkesztve ]

(#27) FüligJimmy


FüligJimmy
csendes tag

Ha még érdekel valakit és nem veterán a témában :D
Saját tapasztalat:
Hét elején rendeltem egy 3/32-est. Bootloader nyitás, na az egy izzasztó kör volt. MI account regisztráció, a telefonról (!!! onnan, és nem más eszköz böngészőjéből) indítani az unlock-ot, csak így érkezett meg az sms. A nevemet egybe kellett írjam, szóközzel nem fogadta el.
Sms után havajdizsinapfénytanczen, irány a MI Unlock tool. Elindít, mosoly, erre benyögi, hogy 72 óra múlva hülyegyerek. Mosoly eltesz fiókba, az égiek emlegetése, fórumok túrása. Eredmény: vártam 72 órát, ma reggel telt le. Unlock kész, twrp/LinageOS fent, öröm, mosoly elővétele a fiókból.

(#28) szunyi777


szunyi777
őstag

Sziasztok. Nem találom a Root, bootloader nyitás leírást a fő oldalon sem. Miui 9 és note 4 global a készülék. Valaki egy direkt link esetleg?

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#29) kanyi51 válasza szunyi777 (#28) üzenetére


kanyi51
senior tag

Tessék : https://logout.hu/bejegyzes/holozis_hun/xiaomi_redmi_note_4_global_sd625_mido_rootolas_rom.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.