Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mefistofeles

Amúgy a delíriumos, bulis képek is zsákutca, hisz tegyük fel az alkoholmérgezés előtti utolsó pillanatban még élesítem a nyakamban, akkor is tök érdektelen dolgokat fog valszeg fényképezni, hisz az én testtartásom, pozicióm határozza meg, hogy egyáltalán mit lát! Teszemazt a dögös 45 ös házinéni sztriptízel az asztalon de a gép a nyakamban, csinál reggelig 35 minőségi fotót a szőnyegrojtokról vagy a sárgarépakockákról amik fogyasztás után ugyanott távoztak is......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#52) Dominó85


Dominó85
veterán

"bullsh*t termék", ennyi a commentem róla...

* Péter - 06302461862 *

(#53) tamas1985 válasza waithEard (#49) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Szerintem nulla napig fog tartani ez a csoda, ennyire fölösleges terméket már régen láttam.
Lehet hogy az ilyen termékek miatt tart a világunk ott ahol tart...

(#54) 0xmilan


0xmilan
addikt

Ezért nem szabad bedrogozva tervezőasztalhoz ülni.

(#55) bepken válasza 0xmilan (#54) üzenetére


bepken
veterán

az elképzelés maga szerintem igenis izgalmas (lenne). nekem csupán a megvalósítással, illetve a hozzá társított túlzottan nagy arccal van gondom...

valami olyat mutatni, ami még nem volt - ez mindig nehéz dió volt, mindig az is lesz.

ez konkrétan most nem jól sült el, sajnos...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#56) mefistofeles válasza bepken (#55) üzenetére

Ez csak annyiban mutat olyant ami még nem volt, hogy szar, érdektelen, téma nélküli fotók tömegét nyomja.......
Mondjuk az milyen izgalmas lehet, hogy végigmazsolázod az elmúlt hét 8 gigányi szemetét és felfedezel benne egy jó felvételt!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#57) bigobert


bigobert
tag

Ezt facebookos libáknak tudom elképzelni. Zsanika Tündércicalány fogat most, Zsanika pucsít. Kár, hogy a sz.r.s WC lett csak éles, de mehet a like.

[ Szerkesztve ]

(#58) tamas1985 válasza bigobert (#57) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Én inkább ilyen "művészeknek" tudnám elképzelni ahogy megörökítik egy napjukat de erre van jobb olcsóbb megoldás.

(#59) #06658560


#06658560
törölt tag

Akkor innentől lesz aki perelheti a Lumia1020-ért a Nokiát? ;]

(#60) bepken válasza mefistofeles (#56) üzenetére


bepken
veterán

ha jól értem, itt leginkább a mesterséges intelligenciáról van/lenne szó. tehát arról, hogy a gép - érzékelői segítségével - felméri, mikor érdemes kattintani. én csupán erre a részére lennék kíváncsi, ezt az elképzelést gondolom "izgalmasnak" :) - abból az aspektusból, ahogy Te közelíted meg (és amennyit valószínűleg valójában! is tud a gép) ....hát az igen csak kiábrándító...
erre mondtam, hogy a kivitelezés és a túlzottan nagy arc (£400) között elég nagy a kontraszt...

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#61) mefistofeles válasza bepken (#60) üzenetére

Azért megnézném azt a beépített "inteligenciát" ami tudja, hogy én pont a miniszoknyás csaj lábait komálnám, nem a mögötte lévő román stílusú templom romos falát! :D

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#62) kispecek


kispecek
aktív tag

Végre eljutottunk arra a szintre, hogy egy 400 fontos fos helyettem gondolkodik :W :W :W

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#63) mefistofeles válasza kispecek (#62) üzenetére

...még ha gondolkodna......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#65) bepken válasza #32839680 (#64) üzenetére


bepken
veterán

kicsit sokat képzeltek bele ebbe a mesterséges intelligenciába :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#66) Pttypang válasza bepken (#65) üzenetére


Pttypang
veterán

Az érzékelő előnyben részesíti a megfelelő idomokat? :DDD

Everybody lies.

(#67) Dominó85 válasza Pttypang (#66) üzenetére


Dominó85
veterán

:DD

* Péter - 06302461862 *

(#68) bepken válasza Pttypang (#66) üzenetére


bepken
veterán

ja! és majd itt jön képbe az intelligens fényképezőgépek nemi identitása is...mert akkor már ugye az se mindegy, hogy kedvenc gépünk a nőket vagy a férfiakat részesíti előnyben!? a szőkéket vagy a barnákat!? vékony, husis, magas, alacsony!? .... ;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#69) mefistofeles válasza bepken (#68) üzenetére

... :D ja elmegy az ember egy sztriptízbárba, a nyakában ezzel a szarral és másnap konstatálja, hogy kapott 10 darab gyönyörű felvételt két a plafonról lelógatott lufiról...... :D
...vagy egy extrém méretű, unicumos üvegről....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#70) kromatika


kromatika
veterán

na erre mi szükség? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.