Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor7th


gabor7th
addikt

Szerintem a jövő az lesz, hogy egy csomó pénzt fognak keresni ezzel a techcégek, de aztán kiderül, hogy mivel hacker problémát nem tudják megoldani, majd ki kell dobni a nagy részét a kukába.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) 0xmilan válasza gabor7th (#1) üzenetére


0xmilan
addikt

A hacker problémát desktop fronton se lehet megoldani. Mikor fogod kidobni a PC-det a kukába?

(#3) kymera válasza 0xmilan (#2) üzenetére


kymera
senior tag

:DDD
Amúgy meg lehetne oldani de az nem volna olyan kényelmes mint a windóz .

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#4) atike válasza gabor7th (#1) üzenetére


atike
nagyúr

:)

Zárt hálózat net nélkül. Offline. Pld.

Most is van megoldás, és egyre több lesz.

(#5) Somatom válasza gabor7th (#1) üzenetére


Somatom
veterán

Mire meg lehetne hekkelni, már rég elhasalt a rendszer. Először okos államigazgatást, aztán okos közigazgatást kéne csinálni. Ha ezek nincsenek meg, akkor okos város sem lehet.
Meg tudná valaki magyarázni, hogy 2017. -ben miért kell bárkinek fizikai cím a hivatalos levelezéshez? Miért nem fogadják el a hivatalok az elektronikus címet?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) atike válasza Somatom (#5) üzenetére


atike
nagyúr

Mivel bárki bármilyen elektronikus címet csinálhat így érdekes lenne elfogadni. Abban az esetben lehetne, hogy ha lenne olyan email cím, aminek a regisztrálásához kell személyi és egyéb okmányok. Szerintem.

(#7) Somatom válasza atike (#6) üzenetére


Somatom
veterán

Képzeld, van ilyen. Be kellett mennem az okmányirodába, és személyesen, az okmányaimat bemutatva megerősíteni a regisztrációmat. Ez kell az ügyfélkapus ügyintézésekhez. Akkor az ott megadott e-mail cím miért nem jó?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) atike válasza Somatom (#7) üzenetére


atike
nagyúr

Mert ott nem az email címedet hitelesítetted, "csak" az Ügyfélkaput... Gondolom én.

(#9) Somatom válasza atike (#8) üzenetére


Somatom
veterán

Ott a regisztrációmat hitelesítem, aminek része az e-mail cím is. Azt csak én változtathatom meg, tehát felelős vagyok a megadott adatok valódiságáért.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.