Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dhstyle


dhstyle
tag

like :)

[ Szerkesztve ]

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#2) Jander


Jander
senior tag

Basszus és az Assassin's Creed sólyom hang a végén, amikor leesik a lécről?! :)) :DD :C

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#3) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Fullos :R

(#4) ledgeri


ledgeri
nagyúr

(#2) Jander eléggé gyér az effekthang választék a világon, hogy az legyen...
(új soproni zéró reklám eleső nővel--- carmageddon 2 női hang...)
--------------------------------------------------------------------------------------
Tényleg nincs esése a golyónak a végső távolságon???
--------------------------------------------------------------------------------------
Milyen az a távcsöves orvgyilkos aki nem először öli meg a célpontot?
--------------------------------------------------------------------------------------
1 küldi végig teljesítve...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) -kdM- válasza ledgeri (#4) üzenetére


-kdM-
senior tag

ez ha jól sejtem egy arcade játék, oda csapódik be a golyó ahol a kereszt van...mindegy, hogy 50 vagy 500 méter (a cod szériát sem kritizálják emiatt, mert ugyan olyan arcade játék)

egyébként az operation flashpoint játékokon (meg gondolom ArmA) kívül most nem nagyon tudnék olyat mondani ahol ezt hitelesen megoldották volna

[ Szerkesztve ]

(#6) ledgeri válasza -kdM- (#5) üzenetére


ledgeri
nagyúr

az armában príma, a másik(ok) ban nem próbáltam.... sniper elite 2-ben van szél is... de mivel eddig nem Hitman-eztem.. így mostmár ezt is tudom.. köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) Jander válasza ledgeri (#4) üzenetére


Jander
senior tag

Szerintem nem véletlen, a kiálló rész az épületről, ugyanabban a pózban guggol ott a csávó, és még ráadásul ez a hang is, ami totál nem illik oda...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#8) Gergosz2


Gergosz2
veterán

square enix ?!

Nem az Eidos / IO interactive combo csinálja már a Hitmant?

Amúgy nagyon várós a játék, a 2. rengetegszer vittem végig :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9) Jander válasza Gergosz2 (#8) üzenetére


Jander
senior tag

A Square tavaly (?) megvette szőröstül-bőröstül az Eidos-t, szóval most már ők a fő-kiadók Hitman, Tomb Raider és egyéb játékoknál.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#10) Gyula84 válasza ledgeri (#4) üzenetére


Gyula84
veterán

szvsz a távcsővel van kompenzálva a golyó esése így célra kell tartani és nem főlé lőni

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#11) ledgeri válasza Gyula84 (#10) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Közelebbre akkor nem lenne pontos.. DE:
lézeres távméréssel, és egy kis motorral, elektronikával.... ;] OK... megoldható :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) Gyula84 válasza ledgeri (#11) üzenetére


Gyula84
veterán

közben lehet állítani nem? :D nem cod4 hogy rusholni kell sniperrel :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13) ledgeri válasza Gyula84 (#12) üzenetére


ledgeri
nagyúr

jaa, én úgy gondoltam, hogy a lézerből távolságot, giroszkóppal szöget határoz meg, és abból esést, és becsapódási eltérést, amit a motorral kompenzál a távcsőnek...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.