Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Egyáltalán nem is rossz, tuti nem fogok vele találkozni, de jó az irány. :K

(#2) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Kellemes hardver jó áron. Részletek itt :

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#3) Donkeysaurus


Donkeysaurus
csendes tag

Létezik, hogy itt nincs komolyabb kompromisszum? A kamera kaki de tabletről beszélünk. Az akksi sem vészes de személy szerint nem tudom mennyit eszik a Rockchip.

(#4) Obyboy válasza Surfym@n (#2) üzenetére


Obyboy
addikt

Hmm.
A cikkhez képest mindjárt +10k az árra.
100font ~ 38k Ft

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5) babkukta


babkukta
senior tag

Feltehető az a kérdés, h minek is 2 Mp-es főkamera? Nem mintha engem nagyon zavarna, mert úgy se fogok ilyet venni. Viszont jó lenne, ha ebbe a szegmensbe nem raknának ilyen használhatatlan főkamerát csak azért, h hamarabb megvegyék az emberek (hiszen más célja nem nagyon lehetséges). Helyette inkább rakjanak be egy normális előlapi kamot, amivel lehet HD-ben csevegni.
Egyébként a többi korrekt! De az 1,3 meg 2 Mp-es ökörségektől ki van a tököm

Üdvözlettel, Tibi

(#6) Tomy Yayo válasza babkukta (#5) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Semmi baj azzal, ha zavar, szerintem nagyon sokan gondolják még, hogy ez a létező leghülyébb megoldás. Az a 2MP-es hátsó kéne előre, hátra meg semmi, és még olcsóbb lenne a cucc. Hiába van ez hátul, ezzel épkézláb képet úgyse lehet csinálni, de elől legalább a videótelefonálásra jó lenne, amire viszont a VGA is már ultragáz. Arról nem is beszélve, hogy tablettel fotózni...

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#7) roli543


roli543
őstag

Az a 2 mpxes kamera jöhet előre és máris patent kis cucc :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) halkow


halkow
őstag

Sokszor olvasom ezeket a tulajdonságokat

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) gabancs


gabancs
addikt

"A termékeivel hazánkban is jelen lévő kínai Hisense..."

Na de hol van jelen?

(#10) gghrtz


gghrtz
őstag

RK3188T SoC van benne, ami úgy tudom ilyen kicsit rosszabbul sikerült termék, ami kisebb órajelen viszonylag stabilan működik. Bár az oldalon azért 1,6 GHz van írva órajelnek....

(#11) tjb007 válasza gabancs (#9) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mondjuk a boltokban ? ;] :P
Hisense tablettel nem nagyon fogsz itthon találkozni, tévével, klímával, bébimonitorral/bébifigyelővel, hűtővel viszont igen. Amúgy van nekik itthon is gyáruk, egészen pontosan Szombathelyen.

(#12) halkow válasza gabancs (#9) üzenetére


halkow
őstag

"keresd A kínai negyedben " :)

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#13) freeapro


freeapro
senior tag

Ezek a "cikkek" a kinai weboldalak 5$-os kedvezményiért születnek?

(#14) fateless válasza Obyboy (#4) üzenetére


fateless
veterán

Ez nem éppen igaz.
Nettó 129 USD a cikkben említett ár, ami mai árfolyamon 76GBP. Angliában az ÁFA (VAT) 20%, azaz 91GBP, tehát mindössze 10% a felár, ami nagyjából fedezi a szállítási és kezelési költségeket.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) Flind


Flind
senior tag

Szerintem tök jól néz ki. Csak a Rockchiptől idegenkedek.

(#16) s3nsitivity válasza freeapro (#13) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Könnyen meglehet. :DDD

De amúgy korrekt kis gépnek tűnik. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17) macskea válasza babkukta (#5) üzenetére


macskea
őstag

Körülbelül ugyan ezt akartam írni.

(Amúgy a mobilos fényképezést még megértem, én is szoktam, néha jól jön, ha épp csak a telefon van nálam. Na de a tablet? Most komolyan, az mikor életszerű, hogy csak a tableted van nálad, és azzal fényképezel? Persze hogy láttam amúgy már tablettel fényképező embereket, de rohadjak meg kretén is az összes!) :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#18) freeapro válasza macskea (#17) üzenetére


freeapro
senior tag

Nem életszerű?

Ovis csoport előadásán a nagymami feláll, kezében a 10"-os tablettel majd elkezdi venni az előadást.
Háta mögött meg röhög mindenki.

(#19) macskea válasza freeapro (#18) üzenetére


macskea
őstag

Na erről beszéltem! :D Szerintem ember ilyet csak agyhalál után csinál! :C

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#20) gghrtz válasza macskea (#19) üzenetére


gghrtz
őstag

En egyszer lattam egy csajt, aki a tabletjet a a kis kezi taskajaban hordta, és arról hallgatta fulhallgatoval a zenét. Az se rossz kategoria. :DDD

(#21) macskea válasza gghrtz (#20) üzenetére


macskea
őstag

Arra még azt mondom, hogy tegye, lehet nem tudja/akarja minden este töltőre tenni a telefonját (vagy nem akar venni mp3-4-5 lejátszót) és egy tablet ezt az igénybevételt még mindig jobban tolerálja a bazi nagy akksik miatt. Mondjuk ettől függetlenül hülyén néz ki, én egy időben egy régi HP PDA-n hallgattam a zenét, hogy utazgatás közben ne a telefonom akksiját apasszam. :)

Na például egy jó beépített sztereó hangszóró egy tabletnál szerintem fontosabb mint egy telefonnál. Lehet egyáltalán ilyet kapni?! :F

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#22) fateless válasza macskea (#19) üzenetére


fateless
veterán

Menj le a Balatonhoz nyáridőben. :U

Tavalyelőtt mikor párommal elmentünk, még két nap nem tudott biciklizni (igen, mi vagyunk azok az eszement turisták, akik Balatonra nem fürödni járunk) "azokon a bizonyos napokon", így egyedül nekivágtam reggel és eltekertem Siófokra meg a boglári gömbkilátóhoz. Mindkét helyen iPad-es kamrázó embereket láttam, de nem egyet-egyet, vagy négyet-ötöt mindkét helyen. Fogtam is a fejem anno... Mostanra már megszoktam.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) simonzé válasza fateless (#22) üzenetére


simonzé
addikt

Nekem is meg nejemnek is Sero7Pro tabletunk van Tegra 3-mal, 2+5 mpixes kameraval, villanoval, 1280*800 ips panellel, gps-szel, Bt, sztereo hang, hdmi out, MicroSd kartayahely, 1gb+16gb memoriaval. A kettoert fizettem 56k-t ujonnan a walmartban. Verhetetlen gep 10+ oras uzemidovel. Ezt is arrol irom.
Egyetlen hibajuk hogy a jobb oldal kozepen a hangeroszabalyzo alatt kicsit recseg ha megszoritom. Majd nem szoritom, igy hibatlan. :)
Mindenkinek ajanlanam, jobb mint ez a 8 collos valtozat.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#24) lorcsi válasza simonzé (#23) üzenetére


lorcsi
veterán

vám, pk.?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.