Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Padree


Padree
senior tag

Újra indul a móka :D . - Aszittem már feladták :U .

[Szerkesztve]

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#2) Yutani


Yutani
nagyúr

Mi az, hogy ''komponens jel''? Ne legyen már túlfogalmazva ez a hír, legyen elég az s-video és kompozit jel. A ''komponens'' szó egyébként is ''összetevő''-t jelent, így eleve értelmetlen a fenti kijelentés... :(

#tarcsad

(#3) Perjel válasza Yutani (#2) üzenetére


Perjel
tag

A kompozit és a komponens jel nem ugyanaz. :)
Bocs, gondolom te is tudod, csak esetleg valaki keveri a kettőt:)

[Szerkesztve]

(#4) Lars válasza Yutani (#2) üzenetére


Lars
őstag

Lehet hogy van rajta 3 RCA csati.
R,G,B :D

[Szerkesztve]

(#5) Male


Male
nagyúr

Ez most a régi chip, vagy valami újat csináltak? (V5 és V8 név alapján ez az ami eddig is volt)

(#6) Yutani válasza Lars (#4) üzenetére


Yutani
nagyúr

Igen, a kommersz low-end kártyákon mindenféle extra csatlakozókat szoknak mostanában elhelyezni. :))

#tarcsad

(#7) ftc


ftc
nagyúr

Na ne már!Azt hittem rájöttek hogy ez egy baki volt ez a GPU.

(#8) L3zl13 válasza Yutani (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha csak komponens szerepelne, kompozit nem, akkor én is egyértelműen keverésre gondolnék. De így. hogy mindkettő fel van tüntetve... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#9) dabadab válasza Yutani (#6) üzenetére


dabadab
titán

Valoszinuleg ezt a kartyat direkt hazimozizasra igyekeznek kihegyezni, mert az teljesen nyilvanvalo, hogy gamer kartyanak teljesen eselytelen.
Amugy nem feltetlenul low-endek csak azert, mert a 3D teljesitmenyuk olyan, amilyen, egy Parheliat se low-endezne le az ember.

DRM is theft

(#10) dabadab


dabadab
titán

A Club3D site-on egyebkent ezt talaltam:
''XGI Volari™ V3 is the first product bringing the Low Profile format together with DirectX 9 technology and S-video/composite/HDTV output to entry levels. This is worlds best card for entry level PC's with high-end specifications!''

Szerk:
szoval, ebbol az jon le, hogy biztosan lesz s-video, lesz egy db RCA dugoval mukodo kompozit es a HDTV kimenet talan egy harom RCA dugoval mukodo komponens kimenetet jelol (v DVI-t).

Azt hiszem, ezt akartam mondani :)



[Szerkesztve]

DRM is theft

(#11) dabadab válasza Lars (#4) üzenetére


dabadab
titán

Igen, errol van szo, RGB v YUV.
Pl. regebbi Siemens monitorok hatuljan lehet latni ilyesmit, meg persze projektorokon, es minden bizonnyal high-end DVD-ken es TV-ken.

DRM is theft

(#12) Lars válasza dabadab (#11) üzenetére


Lars
őstag

Én ezt tök poénbol mondtam, de ezek szerint ma mákom van.
Megyek töltök is egy lottót :D
Amúgy nekem is onnan jött az a morbid ötlet hogy esetleg egy R,G,B mert én is láttam egy régi őskövület monitoron ilyen bemenetet. Mondjuk az nem siemens volt, hanem valami ismeretlen nemtudommi. Csak annyira emléxem, hogy 22''-os volt és kb 50 kg :D
Ja és tudott 800x600-at 60hz-en

(#13) faster válasza Lars (#12) üzenetére


faster
nagyúr

Miben volt az az RGB bemenet különleges? 5db BNC csati (R,G,B,V-sync,H-sync)?

[Szerkesztve]

(#14) Lars válasza faster (#13) üzenetére


Lars
őstag

Az volt különleges, hogy 3 db CRA csatlakozó volt rajta. Ilyesmit meg még nem láttam monitoron. Lehet hogy nem különleges, de én még nem igazán láttam ilyesmit.

(#15) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Na végre egy kártya,amit rá tudnék kötni a nemlétezö plazmámra! Max ennyi! :))

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) faster válasza Lars (#14) üzenetére


faster
nagyúr

Ezt a CRA-t nem ismerem, azt hittem BNC csatik voltak, mert akkor az én monitorom is különleges, azon is van 5 BNC-s bemenet.

(#17) BITBOYS


BITBOYS
addikt

XGI a kedvencem! De ATI Bácsi biztos megveszi! :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18) Lars válasza faster (#16) üzenetére


Lars
őstag

Arrol nem is beszélve hogy sajtóhiba.
Ugyanis RCA csatlakozók voltak, csak nem vettem észre hogy elírtam :D
Amúgy a BNC se rossz, olyat sem nagyon láttam még.
Ez a monitor, amin az RCA volt, ez valami szörnyeteg volt.
Fentebb leírtam 22 '' 50 kg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.