Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hebry


Hebry
senior tag

Hát már jött volna jól egy ilyen.

(#2) csiga997


csiga997
őstag

Azt leszámítva, hogy ez a fehér ipod-like dizájn kifejezetten elcsépelt, de 269 ajróért (cca 68k) azért már lehet ennél jobbat is kapni. Pl voszonikból a 80-as is olcsóbb[link], igaz, annak nincs ilyen jól bejáratott márkaneve, legalábbis ami a voszonik borotvákat és fogkeféket illeti, ugye... ;]

(#3) erdoke válasza csiga997 (#2) üzenetére


erdoke
titán

Én is pont ezen gondolkodtam, hogy megleptem már az asszonyt ilyen márkájú (~) epilátorral és robotgéppel is, illetve van fogkeféből márkaazonos, de most ideje lenne, ha ő lepne meg egy iBank tárolóval. Persze feketében, és más márka is jó. :D

A legjobb aláírás a héten

(#4) waverider válasza csiga997 (#2) üzenetére


waverider
senior tag

ott a pont, ugyanis kifejezetten ilyen úti kártyamentőnek szánt kütyük közt is akad olcsóbb jobb és olyan amivel mp3-at is lehet lejátszani. nekem is van ilyen. ;)

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#5) Cyrin


Cyrin
addikt

Memo-ról wincsire?

Cseberből vederbe. Legalábbis archiválási szempontból.

(#6) Latency válasza Cyrin (#5) üzenetére


Latency
senior tag

Ez nem arra való, hogy örökké ezen tárold a képeket, hanem ha a kirándulás közben megtellik a kártya akkor erre áttöltöd és kész.
Amúgy szerintem ez csak annak éri meg aki nagyon sokat fényképez egyszerre. Veszek egy pár 2 vagy 4 gigás kártyát és az is rengeteg ideig jó és még jóval 68k alatt vagyok. Ha meg ennél is több képpel kellene boldogulnom, egy laptop amúgy is elengedhetetlen.

(#7) Cyrin válasza Latency (#6) üzenetére


Cyrin
addikt

Igaz.

(#8) Allien válasza Latency (#6) üzenetére


Allien
veterán

Akinek nincsen laptopra pénze, annak se annyira jó megoldás egy ilyen, mert a memkártyák ára nagyon lent van. Csak ez kényelmesebb lehet, mint mondjuk 5-6 memkártyát cserélgettni. Viszont, ha éppen bedöglik, akkor ugye nem tudunk fotózni, max annyit, amennyi memkártyánk van.:DDD Nemrég nyaraltam a Balcsin, már elfotóztam 4 gigányi memkártyát, és amikor a 2 gigásomat raktam a gépbe, vettem észre, hogy a lock csuszka kiesett belőle, és lockolva lett, ergo, nuku fotózás. Ha egy ilyen deglik be, az kész katasztrófa.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#9) Intelligencs válasza Allien (#8) üzenetére

Nem akarok hülyeséget mondani, de a lock-kapcsoló nem csak egy darab műanyag, ami arra szolgál, hogy eltakarja a lock-ot jelző lyukat? (Mint annó a floppynál.) Mert ha igen, akkor egyszerűen szigszalaggal eltakarod, vagy egy papírdarabbal kitömöd a lyukat, és máris tudod használni.

The Amiga, Born a Champion

(#10) dkekesi


dkekesi
tag

A Hyperdrive Space-t nem veri semmi. Hamarosan már tényleg a sok kártya lesz a legjobb/legolcsóbb. Kevésbé sérülékenyek, ha egy tönkremegy akkor a többi még mindig jó és nem utolsó sorban nem kell nekik külön akksi/töltés. Ma azonban még a tiszta 1 GB/HUF arányt nézve a mobil adattárolók a nyerők. Persze a legjobb a kombinált megoldás: sok CF + mobil tárolóra backup. Az már tűrhető biztonságot ad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.