Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Ez egy jó cuc, bár egyelőre nem sok szükség van rá, szerintem még a gazdagabb országokban se pakolják a gépből kifelé a SATA vinyókat. Persze ami késik, nem múlik, előbb-utóbb kihalnak az IDE HDD-k.

A legjobb aláírás a héten

(#2) Integra válasza erdoke (#1) üzenetére


Integra
titán

igen, de ez egy olyan hír aminek tartalma is van és hasznos is :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) MUŁĐER válasza erdoke (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

remélem is hogy kihalnak, ma reggel sz@rt be újfent a vinyók IDE kábele, tegnap este még vígan KOTOR2-őztem, lekapcs, még egy bogár se szarhatott rá éjszaka, erre bekapcsolom reggel a gépet BOOT DISK FAILURE....dejó, de kiderült hogy a vinyók IDE kábele kampó...de mitől vazz, nem is ment a gép:((:(((

amint tudok venni SATA vinyót, veszek...2-3 havonta IDE kábel csere rohadtul idegesítő...:((

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#4) fanatic válasza MUŁĐER (#3) üzenetére


fanatic
aktív tag

Nem tudom neked mi bajod az IDE kábellel? Ha cserélgeted, akkor nálad a probléma!

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#5) MUŁĐER válasza fanatic (#4) üzenetére


MUŁĐER
addikt

az a bajom,hogy minden ok nélkül egyszercsak elcsesződik az...hozzá se nyúltam...ez több mint idegesítő, de már vagy nem is tudom hányadszor történt,szval...:((

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#6) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Jó hír, csak mindjárt inkább rev2-vel kellett vona dolgozni. Itt a SATA II.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#7) Jim Tonic válasza fanatic (#4) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ez újkeletű betegség. Nekem évekig nem voltak gondjaim, utóbbi időben meg 2x is. Asus laphoz tartozó kábellel.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.