Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shim


Shim
őstag

Helyes, ezeket az arcokat kapdossák csak szépen el, ne az egyszeri home usert...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

Remélem felakasztják a szamurájkardos katonanindzsa luxusvillája elé...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) biker


biker
nagyúr

''A ProArt képviselője nyomozati érdekekre hivatkozva nem árulta el, hogy milyen információk alapján jutottak a húszfős, budapesti társaság nyomára.''

na mégis???
vettek tőlük...

Amúgy, hadd kérdezzem meg, mert ez ha jól tudom a 3. ilyen ''önkéntes munkacsoport'', a ProArt, akik ezzel töltik szabadidejüket, hogy mi lenne, ha ezel az energiával gyilkosok után kutatnának?

valamivel jobban tetszene...
és több haszna is lenne.

lassan több flmkalóz ül, mint köztörvényes... :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) Esmein válasza biker (#3) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mondom, fel kell őket egyből akasztani, hogy ne fogyjon a drága közpénz börtönfenntartásra. Nincs már hely a gyilkosoknak meg a gyilkossági kísérleteseknek.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) biker válasza Esmein (#4) üzenetére


biker
nagyúr

továbbra sem értem azonban, hogy miért nem negyedelik le a DVD-k és a mozijegyek árát, ezzel kb 3x annyi bevételük lenne, mint most.

szerintem.

sok kicsi sokra menős....

kvázi azért nem járok moziba, mert pofátlanság, hogy ezer forintért azt kapom, hogy pofáznak körülöttem, csamcsognak, szürcsölnek, és késve jönnek, átmászkálnak előttem

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6) Esmein válasza biker (#5) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mélységesen megértem az álláspontot, moziba csak csajjal...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) ArGab


ArGab
őstag

Na, az ilyeneket kapcsolják le, ne az egyszerű DC userekkel szórakozzanak.

(#8) matyics


matyics
őstag

Nem értem mit sírnak a dvd forgalmazó, amikor egy új dvd a jelenlegi minimálbér 1/10-ed része! :Y Akkor sem vennék eredeti dvd-t ha nem lehetne beszerezni a másoltat. Ugyanis nem tudnék kifizetni érte 5-6-7000 Ft-ot. Milyen bevételkieséseket számolnek ezek ki? Szvsz nem csak én nem venném meg, hanem kb. 95% nemvenné meg.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#9) _Petya_ válasza matyics (#8) üzenetére


_Petya_
őstag

Ráadásul a forgalmazók még így is gennyesre keresik magukat, de ez nem elég, még többet akarnak. :(

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#10) nap


nap
addikt

Azon gondolkozok, hogy beallok szerzoijogotvedeni, mert hatalmas uzlet kell, hogy legyen, kulonben nem csinalnak ennyien es ekkora vehemenciaval.

Amugy meg, ''Amig loszar van, addig vereb is van.''

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.