Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordX


LordX
veterán

Abban a PCIe 4x slotban valszeg nincs 4 db vezeték, csak három.

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Remek, lecsewrélték azt a szürnyű kis csiphűtőt. Messze a leghangosabb az egész gépben még új alaplapnál is.
Persze passzív lenne az igazi, de ez is jobb mint a semmi.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) GuMipOkE


GuMipOkE
aktív tag

Nem lehet valahol jó teljesítményű passziv northbridge hűtőt szerezni, ami elbírja az nForce4-es chipsetet is?

(#4) csery válasza GuMipOkE (#3) üzenetére


csery
tag

elvileg egy zalman nb47j + elöl egy jó házventi lehűti, de nem próbáltam még, tehát nem biztos.

(#5) Oliverda


Oliverda
félisten

Szerintetek érdemes megvárni vagy vegyem a deluxe-ot?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6) Oliverda


Oliverda
félisten

Mit lehet majd a PCI-E 4X-es slotba dugni? Vasalót? ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7) anaqer válasza Oliverda (#6) üzenetére


anaqer
veterán

Gondolom RAID kártyát, multi-Gb LANt, majd-egyszer-valamikor ódidzsit...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#8) Lars


Lars
őstag

Tessék.

Valaki panaszkodott, hogy csúnya barna az asus lap. Íme a fekete design :D
Bár nekem tök mind1, mert a házon rajta van az oldala, és nem látszik a lap.
Ha meg látszik, akkor sem olyan csúnya hogy ne lehetne elviselni.
SZERINTEM :DDD

[Szerkesztve]

(#9) atus33 válasza GuMipOkE (#3) üzenetére


atus33
tag

''Nem lehet valahol jó teljesítményű passziv northbridge hűtőt szerezni, ami elbírja az nForce4-es chipsetet is?''

Jól mondja Csery, a Zalman + a rá fújó házhűtő kombináció többeknek működik (nekem is). Itt egy topic a Deluxe lap hűtéséről; van benne már befőttesgumi is :) Bővebben: link

. o O o .

(#10) GuMipOkE


GuMipOkE
aktív tag

Valahol nekem is hányódik egy NB-47J zalman hűtőm, de ahogy írtátok, önmagában kevés lesz az nForce4-hez. Az Asus A8V-deluxe lapon nem lenne gond, mert az alapból passzív. De az nVidia chipseteseknél már kevés.

Viszont itt a gigabyte új deszkája:
[kép]

Eléggé passzívnak tűnik. :D

(#11) #16741888


#16741888
törölt tag

Tetszik, az ára gondolom nem lesz sokkal magasabb mint a mostani lapnak..
Vagy igen?:F

(#12) Ace


Ace
tag

Igen hát énis szívesebben venném akkor ezt mint a delux-ot...mikorra várható hogy beszivárognak magyarországra is?

(#13) karib


karib
addikt

Sőt, lefelé is bővül az A8N-SLI vonal, a Deluxe alatt megjelenik a ''sima'' változat is, még tán egy ötezressel olcsóbban. Akkor az Ultra vajon mennyibe lesz majd, 25e?

Department of Redundancy Department

(#14) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Szerintem nem lesz sokkal halkabb ez a venti sem.... Én már 1,5 hónapja küldöm a Zalman passzív cuccával és 20%os húzás melett sincs gáz... Kopp-kopp-kopp!


[Szerkesztve]

(#15) anulu válasza Lars (#8) üzenetére


anulu
félisten

nekem nagyon tetszeik ez a fekete NYÁK! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) anulu válasza karib (#13) üzenetére


anulu
félisten

ASUS A8N-SLI (''sima'') br 37 Aliennél. holnap vesz ilyet haverom, egyelőre 1db 6600GT kerül bele, oszt' majd ha lesz pénze, meg nem lesz neki elég, akkor mégegy :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) Ace


Ace
tag

Nem tudja valaki mikor számíthatunk rá magyarországon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.