Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) llacee


llacee
őstag

A 28.32-es driverrel ez a refreshrate fix nem müködik !

(#2) Shade


Shade
csendes tag

most próbálom ki kívánjatok sok sikert hozzá :)

Chaintech 7VJL Apogee - AmD Palomino 2000+ XP - 256 DDR 400 MHz .....

(#3) Hory


Hory
aktív tag

Ez a 60Hz eddig is gond volt, nemtom miert pont most jottok elo vele...
A megoldasa is ugyanaz volt eddig is.

(#4) aDamker


aDamker
aktív tag

Légyszi próbáljátok ki és mondjatok véleményt.Sebességben is jó a driver??

(#5) Thom!


Thom!
veterán

Szerintem Gf2 családot 1-2% dobhatja meg a driver D3D-ben. OpenGL alatt nem néztem. De én is kiváncsi lennék Gf3Ti/4Ti/Mx mit produkál.;)

(#6) guest


guest
veterán

Nekem sem megy refreshfix 5letek?

prohardver vendég

(#7) guest


guest
veterán

nekem sem megy, pedig felismerte a videokártyát, meg a monitort is

prohardver vendég

(#8) guest


guest
veterán

Szerbusztok

Mukodik pedig a dolog csak ugy kell bealitani hogy mikor folrakod a drivert akkor az adapter menunel az uzemmodnal nem alitasz be semmi kepernyo frissitest,Hanem folrakod a Refixet es ott bealitod a legalso ablakban,(ahol a harom szinmelyseg van)pl: 100 hz-re mind a harom szinbmelysegnel kulon-kulon akkor onmagatol fog mindet bealitani es mukodni fog.
Akinek tv kimenete van az a 800x600-as kepfelbontast tegye 60 hz-re megint csak mind a harom szinmelysegnel es az is menni fog siman
Ezt rogton legelsore jol kell megcsinalni mert az utana levo varialas mar nem az igazi.
Nekem legolabis ez volt a tapasztalatom.

Szerbusztok Mortyr

prohardver vendég

(#9) McJames


McJames
senior tag

Nem próbáltam ki, de hátha érdekel valakit:
[L]http://www.maxreboot.com/technogarb/download.php[/L]

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#10) guest


guest
veterán

Az tény hogy a 60 Hz eddig is gond volt, csakhogy egy régebbi Refresh Rate Fix progi szépen orvosolta. És hát ez az első olyan driver, amivel nem igazán muxik.
Remélem ez egy újabb verzió! :)
Egyébként aDamker!: ez nagyon relatív: ha pl. TNT2-d van, nem hiszem, hogy pofára esel, amikor meglátod a különbséget. Nekem pl. GF2-m van, és pl. 3dmark2001-ben 4015-ről 4136-ra nőtt a végeredmény.

prohardver vendég

(#11) guest


guest
veterán

w2k eseteben ugyanugy gazol a 60hz :)

ez mondjuk kvék jatekokban nem zavaro mert 1 konzol parancsal megoldhato, de a legtöbb jateknal gazol, a refresh fix meg nem igazan megy tökeletesen... ennyit a szuperjo nvidia driverekröl

prohardver vendég

(#12) Petya válasza guest (#10) üzenetére


Petya
tag

Azért csak vigyázni, nem egy ujabb verziós driver lassabb az elődjénél GF2 esetén !! :(

(#13) guest


guest
veterán

Qla!

Írd már le légyszi pontosan, hogy pontosan hogy kell ezt feltelepíteni, mert a
''1. Felrakjuk ezt a drivert!
2. Felrakjuk az Nvidia Refresh Rate Fix programocskát!
3. Elinditjuk és beállítjuk a felbontásokhoz a képfrissítéseket''
3. lépésénél elakadok! Kiírja a progi, hogy nem ismeri fel a drivert, vagy valami ilyesmi. Please help!

prohardver vendég

(#14) qLa


qLa
csendes tag

Ezt a drivert (Win2k_XP_2832_comp.zip) kell felrakni ahoz, hogy az Nvidia Refresh Rate Fix program felismerje. És ezután beállíthatjuk a frekvenciákat.

Fly or Die

(#15) guest


guest
veterán

Nu, a driver felmegy, meg a fix is, es ugy is nez ki enged allitgatni.De luf.sz!Ha elinditok egy jatekot, ugy pofannyom 60 Hz-el hogy csak fustol....

prohardver vendég

(#16) Petya


Petya
tag

Nekem kicsit beakasztott ez a 28.32 az XP-nek, de 23.11-es driverhez működik a jól és egyszerüen a refresh fix!

(#17) Petya


Petya
tag

GF2-höz ugyse kell 28.32 :)

(#18) guest


guest
veterán

Hi. ASUS Gef3Ti200 ezzel a driverrel 0 húzás mellett + 1000 pontot értem el a 3dMARK 2001 SE-n. Ez azért szembetűnő. A régivel az UT szaggatot:(. Ezzel hibátlan. Ezzel a counter lett lassabb, viszont Open GL-en nagyon jó gyors. 1 kérdés. Open GL mitől gyorsabb a D3D-nél? Köszi.

prohardver vendég

(#19) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Kícáncsi lennék, hogy ebben a ''comp'' driverben mit hekkeltek meg, hogy menjen a reffix. Annyi egyébként az egész, hogy az új driverben más keyek vannak a registryben. Úgyhogy kis hekkeléssel a sima driverrel is be lehet lőni a frissítést.
Hkey_Local_MachineSystemControlSet001ServicesnvDevice0
Itt vannak a kártya beállításai.
Az NV20_1_Modes_Delta a Gef3Ti200 beállításai. itt kell átírni a kölönbözö felbontásokra vonatkozó minimum frissítéseket. Vagyis a sok -59et arra amit szeretnél minimum frissítésnek és akkor nem 60Hz-en hanem azon amit itt beáálítottál fog menni a game...gyk 75Hz-hez -74 85höz -84 stb. Utánna kell egy restart. Le tudod magad ellenőrizni, mert ilyenkor a List All Modes-ban az általad beállított refresh rate lesz a minimum.
Ha nem Ti200-ad van akkor azt javaslom (egyébként igy derült ki az is, hogy melyik a ti200) hogy inditsd el a rivatunert, ott a driver settings mellett van egy customize gomb és az itt megjelenő menüben válaszd a 60Hz fixet. Elvileg ez is helyrerakja, de mégsem. Arra viszont jó, hogy csinál egy NVx_Modes_Delta_Backup-ot a regben és akkor már tudod, hogy a te kártyádhoz mi tartozik. Nekem működik (thx Pimpa).

Feel Good Inc.

(#20) HEBI


HEBI
senior tag

Ha jól tévedek, azért van ez a nagy kavar, mert az intel chipsettel (810 és klónjai), meg 28.31-el nem megy a refreshratefix. Hát ebbe bele kell törödni. 23.11-el simán megy használd azt.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#21) guest


guest
veterán

Miről beszélsz, nekem megy i815-tel.

prohardver vendég

(#22) guest


guest
veterán

De a 23.x driverrel viszont nem megy a sofII biza.

prohardver vendég

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.