Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) gergoke válasza Parci (#2) üzenetére

Marci!

Nagyon örülök hogy a dolgok úgy történtek ahogy történtek, pontosabban annak hogy a majdnem szócska ott van a híredben.
Tiszta szívből jobbulást kívánok Zsuzsinak! Neked meg szerintem nem lehet mit kivánni, ezt csak az idő oldja meg... De egy valami megmarad és az talán nem is baj, a gondolkodásod máris megváltozott egy olyan dologgal kapcsolatban ami abszolút nem baj, sőt!!!

Nem akarok okosnak látszani (na meg ugye könnyű is utólag)... de én mint a gimiben emelt óraszámban és fakultáción biológiát és kémiát tanult valaki mindig is elleneztem a fogamzásgátlásnak eme (tablettás) módját. Több okból is, a vegyszerek nem a szervezetbe valók, nem túl egészséges egy nő hormon háztartását ellenkező nemü hormonokkal felborítani és a természetes ciklust sem igazán bölcs dolog...

Amúgy a tanácsom mindenkinek az lenne: hogy tényleg vacak a dolog az a gumi, mind elötte, mind közben, mind utánna, de még mindig a legjobban elfogadható a szememben...
DE! Ezen kívül létezik még más megoldás is, méghozzá recept és orvos nélkül kapható a patikákban. Történetesen ez egy hüvelykúp amit értelemszerűen az action elött kell behelyezni. Tény hogy ez is macerás és foglalkozni kell vele elötte és utána is de természetesebb mind a dolog közben (megmarad az amiért a gyógyszert részesítetted eddig előnyben), mind a számodra (egyik) legfontosabb személy egészsége sem forog veszélyben... Amúgy kúp a neve: Pharmatex és rózsaszín-fehér doboza van.

Remélem tudtam nektek és másoknak is segíteni!
El kell dobni a bogyókat ha igen is létezik normális, elfogadgató alternatív megoldás!!!

Ja és még valami: sem ez a kúp, sem az óvszer azért nem nélkülözi a rendszeres orvosi felülvizsgálatot!!! Ami ugye gyógyszer esetén hatványozva igaz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.