Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szeke


Szeke
senior tag

Együttérzünk veled Parci, ez nagyon szar lehetett :( Barátnöm is fogamzásgátlot szed évek óta, remélem nem lesz baj vele... Nem baj h megirtátok a cikket, senki nem fog haragudni érte.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#2) Parci válasza Szeke (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

''Barátnöm is fogamzásgátlot szed évek óta''

Leginkább ezért írtam. Olvassátok el a tájékoztatóját, minimum évente RENDESEN nézzen rá orvos a barátnődre (nem a melltapira gondolok), de leginkább gumizzatok. Hidd el, ha beüt a krach, akkor BÁRMIT megtennél, hogy visszafordítsd az egészet. Előzd meg, ha módodban áll...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) reefeer


reefeer
tag

Huhh ez nagyon komoly. Ha semmi mást nem értél el csak hogy engem elgondolkodtattál már megérte a cikk. Az én kedvesem csask néhány hónapja szed ilyeneket de lehet hogy abbahagyuk.
Ha megkérdezhetem mi volt az ominozus termék neve? Ha nem publikus akkor szinre formára körül tudnád irni.
Amugy meg felafejjel és ne felejtsetek el időben lefeküdni :) késöre jár én is azt teszem csak sajnos egyedül :O (ugye ez a sírás?)

(#4) Szeke válasza Parci (#2) üzenetére


Szeke
senior tag

Neki más miatt is kell, amikor még 'szüz' volt, akkor is kellett szednie, valamilyen nőgyógyászati dolog miatt orvos irta fel. Ha nem szedi, akkor az nem jo neki. Ha szedi, ezekszerint az se....

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#5) Parci válasza reefeer (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Egyedül vagyok, a barátnőm még pár hétig kórházban lesz. Egy ilyennel nem lehet csak úgy kisétálni, sőt, akik soha többet nem sétálnak, de túlélik, azok is a szerencsések közé tartoznak.

Marvelon volt az, de hasonló elven működik a Mercilon, és x másik szer is. Félre ne érts, nők milliói használják minden baj nélkül. Mégis, tud bajt csinálni, abba pedig könnyű meghalni. Egyébként folyik már vizsgálat (!) a trombózis miatt ezen szerek ellen.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) Mice_007


Mice_007
tag

Hi

A ''majdnem''-eken sok tud mulni... De remelhetoleg ezentul is ''majdnem'' mindig jol vegzodnek az esetek nektek is, es masnak is.

Zsuzsinak jobbulast!

Udv
Mice007

AIDA64.com

(#7) Parci válasza Szeke (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Gondolom sok a férfihormonja, azt szokták ezzel kontrázni, eredményesen. Nem baj az, de az a minimum, hogy vegyétek komolyan az intő jeleket (''kockázatok és mellékhatások''), és a nőgyógyász rendszeresen és alaposan vizsgálja ki, ne csak csuklóból felírja a cuccost, mert x éve megnézte, és akkor minden rendben volt...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

No, a hír egyébként azért született, hogy kinyögjük: ha nem muszáj, nem kell hormonnal tömködni az asszonyt, főleg nem kényelmi okokból. Remek gumik vannak, amik ad abszurdum szintén el tudnak szakadni, de talán az a kisebbik rossz...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#9) MaUser


MaUser
addikt

Ez lap PLUSABIT óta sokat változott, de egyvalamiben nem és ez a szellemisége. Ez soha nem volt és remélem nem is lesz egy ''kereskedelmi nyakkendős, öltönyös szakoldal'' lap. Ezt TI csináltátok és a TIÉTEK!

Fogadd együttérzésem és kívánom az életben többé nem legyen erre a szóra szükségetek: MAJDNEM.

Zsuzsinak pedig gyógyulást, és az életben sok örömöt és boldogságot!

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#10) fzoy


fzoy
csendes tag

Bár nekem már nincs kire vigyázni,eggyütérzek veled.Sokunknak fontos vagy ,s veled az életed is.Kevés olyan ember van aki megérdemli,hogy éljen ,de úgy gondolom,te olyan vagy.Soha ne add fel a reményt!Kár,hogy nem vagyok vallásos,most imádkoznék értetek

Ahonnan én nézem,elég ocsmánynak tűnik a világ

(#11) Juliuska


Juliuska
senior tag

Tisztelt Parci!

Amit leírtál, az igazán megdöbbentő! Nem is annyira a sztori, (mert én személy szerint úgy vélem: mindünknek megvan a maga...hmm élete) hanem inkább az a TÉNY, hogy valami/valaki fogja a kezedet. Én is harcedzett veteránnak számítok e téren már, de egy dolgot NAGYON megjegyeztem: Nincsenek véletlenek!!! Asszem a TE kenyered az, hogy tereld a nyájat itt ezen a SITE-n. Kívánok sok -sok türelmet, mert vallom, hogy mindennek van megoldása!
Mielőtt lehurrognak, hogy sokat karmoltam, annyit még: e fórum értünk van, azért mert meg akarjuk érteni a világot, de a világ EMBEREKBŐL áll. Miért ne lehetnének érzéseink, miért ne segíthetnénk egymásnak, hisz mindaz, amit itt megvalósítottatok az rólatok is szól!!!

Kitartást kívánva: Kiss Gyula

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#12) rudi


rudi
nagyúr

:O:O:O

Zsuzsinak jobbulást! Kívánom hogy minél hamarább együtt legyetek!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) lesaux válasza Parci (#2) üzenetére


lesaux
veterán

Helló, Parci!
A barátnőm is gyógyszert szedett. Hálistennek nálunk más jellegű lett a ''mellékhatása''. Június 21-én apa leszek. :)
Zsuzsinak virtuális kezcsók, és gyógyuljon meg hamar!

(#14) Szeke válasza lesaux (#13) üzenetére


Szeke
senior tag

Az a fene 1%, ami a hibalehetősége a tablettának... Jó volt az időzitésetek :)) De viszont a legnagyobb öröm ami csak lehet az életben, az az egészséges gyerek. Sok sikert és örömöt hozzá :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#15) PeliScan


PeliScan
addikt

Jobbulást, mindkettőtöknek!

(#16) gergoke válasza Parci (#2) üzenetére

Marci!

Nagyon örülök hogy a dolgok úgy történtek ahogy történtek, pontosabban annak hogy a majdnem szócska ott van a híredben.
Tiszta szívből jobbulást kívánok Zsuzsinak! Neked meg szerintem nem lehet mit kivánni, ezt csak az idő oldja meg... De egy valami megmarad és az talán nem is baj, a gondolkodásod máris megváltozott egy olyan dologgal kapcsolatban ami abszolút nem baj, sőt!!!

Nem akarok okosnak látszani (na meg ugye könnyű is utólag)... de én mint a gimiben emelt óraszámban és fakultáción biológiát és kémiát tanult valaki mindig is elleneztem a fogamzásgátlásnak eme (tablettás) módját. Több okból is, a vegyszerek nem a szervezetbe valók, nem túl egészséges egy nő hormon háztartását ellenkező nemü hormonokkal felborítani és a természetes ciklust sem igazán bölcs dolog...

Amúgy a tanácsom mindenkinek az lenne: hogy tényleg vacak a dolog az a gumi, mind elötte, mind közben, mind utánna, de még mindig a legjobban elfogadható a szememben...
DE! Ezen kívül létezik még más megoldás is, méghozzá recept és orvos nélkül kapható a patikákban. Történetesen ez egy hüvelykúp amit értelemszerűen az action elött kell behelyezni. Tény hogy ez is macerás és foglalkozni kell vele elötte és utána is de természetesebb mind a dolog közben (megmarad az amiért a gyógyszert részesítetted eddig előnyben), mind a számodra (egyik) legfontosabb személy egészsége sem forog veszélyben... Amúgy kúp a neve: Pharmatex és rózsaszín-fehér doboza van.

Remélem tudtam nektek és másoknak is segíteni!
El kell dobni a bogyókat ha igen is létezik normális, elfogadgató alternatív megoldás!!!

Ja és még valami: sem ez a kúp, sem az óvszer azért nem nélkülözi a rendszeres orvosi felülvizsgálatot!!! Ami ugye gyógyszer esetén hatványozva igaz!

(#17) TitiRii


TitiRii
senior tag

élni életveszély
ezt jol montad
minden sarkon les ránk valami halálos, valami azonnal támad valami évek alatt
eddig 2 ismerősőmet vesztettem el, az egyik auto balesetben halt meg(rájuk borult egy ifa potkocsija) a másik tumporban(végül is nem abban hanem talán a sorozatos mütétekben ..) halt meg
ami tény hog én pl a legkevésbé sem számítottam volna fogamzás gátlóra..jobban biztam benne mint a gumiban(mert gumi már nem is 1 szakadt ki, pedig nem piaci meg tajvani gumik hanem rendesne lifestayl,durex stb nem is 1 esével véve farzsebe hordozva..)
Ez a cikk aszem arra késztet hogy felhivjam a most már ex barátnömet hogy azért szoljak neki(max hülyének néz, de én megprobálom)
jobbulást mind2ötöknek.

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#18) Arpi


Arpi
csendes tag

Jobbulást mindkettőtöknek főleg lekileg!
Kaptatok egy új életet :), éljetek vele!

A fogamzásgátlásról: Kb egy hónapja hallottam arról, hogy egy új tipusú fogamzásgátlási módszerrel a méhbe beültetnek egy kapszulát, amely pontosan annyi hormont juttat a szervezetbe amennyi szükséges(nem úgy, mint a tabletták). A kapszula és a beültetés kb 50e Ft és Bp-en már foglalkoznak vele. Előnye: 3 évig nincs gond a szexuális élet negatív oldalával, ill nagyságrendekkel EGÉSZSÉGESEBB!
A kapszula bármikor kivehető.

Ha érdekel valakit írjon,utánajárok.

Üdv Árpi.

arpad.aradi@nokia.com


Létezik élet cél nélkül?

(#19) Cathfaern válasza Arpi (#18) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Előnye: 3 évig nincs gond a szexuális élet negatív oldalával

no comment...

(nem azt mondom, hogy sexelni csak akkor szabad, ha az ember gyereket akar, de azért nem kéne átesni a ló másik oldalára)

(#21) biker


biker
nagyúr

Parci: jobbulást barátnédnek, és további sok-sok tucatny évet.....

ilyenkor azért érzem, ez a LAP más mint a többi.
itt azért vannak ''emberek'', akikkel lehet beszélgetni, örömről, fájdalomról, és nem csak a leszúrást kapja érte...

amit csak mellékesen ideírok: utazó szervízes vagyok, havi 11-12ezer km-t vezetek, 4év alatt tul vagyok az 500.000km-en.
b.us, mennyi majdnem-em volt már, volt közte 2 olyan, hogy megálltam, leültem a padkára, és azt mondtam, holnap felmondok...
(és nem az én hibám volt...)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) twollah válasza Parci (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

''Remek gumik vannak, amik ad abszurdum szintén el tudnak szakadni, de talán az a kisebbik rossz...''

Ahogy olvasom te még nem élted át a defekt traumát.
Nem kívánom még a legádázabb ellenségemnek sem.
Arra az élményre senki nem tud felkészülni lelkileg.
Ha szerencsétek volt akkor nincs baba, ha igen akkor újabb adag gond zúdul a nyakatokba.

El kell dönteni mi legyen.

Abortusz?
Rohangászás fűhöz-fához, és megsúgom szigorodtak az abortusz törvényei.
Ha pechetek van, akkor lett egy nem kívánt gyermeketek.
Egy abortusz testileg is lelkileg is megvisel egy nőt.
A lelki okokat nem tudom leírni, mert nem vagyok nő, és ebből kifolyólag nem volt abortuszom.
A testi részéről csak annyit, hogyha a párodnak ez volt az első abortusza benne van a pakliban az is, hogy akár soha többet nem lehet gyereke.

Megtartani?
Elég ha csak elgondolkozol.

(#23) twollah válasza Juliuska (#11) üzenetére


twollah
nagyúr

Mindenkinek fogja valaki a kezét.
Csak az a valaki néha elengedi a másik kezét, hogy a másik boldoguljon egyedül a világban egy kicsit.

(#24) twollah válasza lesaux (#13) üzenetére


twollah
nagyúr

Gratulálok.
Neme?

(#25) twollah válasza gergoke (#16) üzenetére


twollah
nagyúr

''El kell dobni a bogyókat ha igen is létezik normális, elfogadgató alternatív megoldás!!!''

Pont az ilyen alternetív megoldások miatt rohangászik pár száz emberkével több a világban.
Mert nem jött be a tuti 100%os alternatív módszer.

Amúgy gumi párti vagyok a kapcsolatok elején.

Inkább zokniban mosok lábat, mint mezitláb haljak meg.

(#26) twollah


twollah
nagyúr

Jobbulást mind a kettőtöknek.

(#27) Yutani


Yutani
nagyúr

Először is Parci, örülök, hogy nem torkollott tragédiába a gyógyszerszedés.
Az én barátnőm is most már lassan 3 éve, hogy szed gyógyszert. Nem egyfajtát folyamatosan, és emellett félévente-évente laborvizsgálatot csináltat a nőgyógyásszal, hogy minden rendben van-e. Igyekszünk megelőzni a bajt.

Más barátnővel volt már gumidefekt, és így volt 1-2 ''izgalmas'' hét is.
Megin más barátnővel gyógyszerszedés után csak a ''hatvannál kiszállok'' (coitus interruptus) módszert alkalmaztuk, és jött is a hívás munka közben, hogy apa leszek. De nem lettem, mert jött az abortusz. Az sem volt könnyű, főleg, hogy a lánnyal már szakítás után (szétköltözés után) jártunk össze, mert ''jó volt''.

Az én véleményem szerint sincs véletlen, még ha annak tűnik is. Hány alkalommal volt már az ember életében úgy, hogy éppen csak, de összejött valami, illetve megtörtént, vagy éppenhogy elkerülte a baj az embert.
És hányszor van az, hogy sajnos nem jön össze valami, pedig jó lenne. (Ezek azok az események, amik ha megtörténtek volna, azok a csodás véletelek közé tartoztak volna!) De mégsem, mert ''valaki'' nem úgy akarta.

Figyeljünk oda az ilyen véletlenekre, mert lehet, közölni akar velünk valamit a sors, és azt észre kell vennünk!

#tarcsad

(#28) Yutani válasza Kalandor (#20) üzenetére


Yutani
nagyúr

Részvétem!

#tarcsad

(#29) FaBatka válasza Parci (#5) üzenetére


FaBatka
aktív tag

Parci, veled vagyok!

Ha hiszed, ha nem velünk ugyanez történt meg. Ugyanígy fogamzásgátló, melynek eredménye egy teljes mélyvénás trombózis a barátnőm bal lábában, csipőtöl végig gyakorlatilag nem volt vérkeringés. Három hétig volt az intenzíven, ahol a hozzáértő orvosok miatt kapott egy kisebb tüdőembóliát is. Azóta(kb 4 éve) folyamatos gyógyszert kell szednie az életben maradáshoz. Minden műtét, minden apró kisebb sérülés hatalmas veszéyt rejt magában.

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#30) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Nagyon egyutt erzek Valed Parci!

Anyit szeretnek hozzatenni, hogy rovid idon belul ez mar a masodik ilyen eset amirol tudomast szerzek! Es tamogataskent annyit hogy az a holgy teljesen renbejott, termeszetesen nem ott folytatta,- remelmhetoleg - ahol abbahagyta /bago, fogamzasgatlo etc./, de semmije visszamarado dolog nem maradt! Csak ezen tul nagyon kell vigyaznia magara!

A JoIsten megalgyon Benneteket!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#31) BobMaster


BobMaster
senior tag

Jobbulást Zsuzsinak! Neked pedig lelkierőt.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#32) gergoke válasza twollah (#25) üzenetére

Senki nem állította hogy 100%-os.... amúgy remélem nem kell magyaráznom senkinek és neked sem, hogy sem az óvszer, sem a kúp és sem a tabletta nem 100%-os. Sőt még az itt a fórumon beírt kapszula SEM AZ! A 100% egyedül az ha nem élsz szexuális életet.

Az idézet véleményemet pedig igenis fent tartom!!!

És igen abban meg egyetértek az elöttem szóló Cathfaern üzenetével: neked sem kell átesni a ló túlsó oldalára. Amikor szexuális életet kezdesz élni akkor vállalod hogy te is szaporítani fogod véletlenül azt az általad írt pár száz emberkét. A te döntésed hogy vállalod-e ezt a kockázatot...

(#33) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Őszintén együttérzek veled Parci, és most nagyon gondolkodóba estem. A barátnőmmel majdnem 5 éve együtt vagyunk, és 3 éve fogamzásgátlót szed. Mercilont. Egyszer négy hónapra már abbahagyta. Nagyon megütött ez a hír és mielőbbi gyógyulást kívánok Zsuzsinak.
Üdv: Kovács Zsolt

(#34) KisMarci


KisMarci
csendes tag

Persze, a ''jól bevált módszer'' a gumi.
Amikor elkezdtem, elég lehangoló volt, hogy rögtön orvoshoz kellett fordulni valami fertőzés miatt. Jött az önmegtartóztatás, amit persze nem várt meg a partnerem, és láss csodát, az új barátnőmmel is rögtön mehettem orvoshoz.
Nem szaporítom a szót, 2 évbe telt (és jó néhány barátnőbe), míg kiderült, hogy egyszerűen ALERGIÁS vagyok, és nem fertőzéses. Megnyugtató? Az orvos(ok) szerint próbálgassam, és ha van olyan fajta, amitől nem lesznek tüneteim, akkor kiderült, hogy ''csak'' a síkosítószerre vagyok alergiás, és nem a gumi anyagára. Megoldás? Persze, hogy a gyógyszer... De hogy az se legyen ilyen egyszerű, a szomszéd lány MÁJRÁKOT kapott a fogamzásgátlótól (időben észrevették). Győzzem meg a barátnő(i)met?

Zsuzsinak (és neked is) jobbulást. Gondolom öregedtetek vagy 10 évet...

(#35) Parci válasza Kalandor (#20) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ne haragudj :(, ezért is írtam a hírben, hogy tudom, hogy lehet, lehetett volna százszor rosszabb :(. Nem kérkedni akartam mindezzel, a hír a fogamzásgátlás személyesen is átélt veszélyeire való felhívás miatt született.

Krisztát Isten nyugosztalja, remélhetőleg ott csücsül a felhők tetején.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#36) Superman


Superman
nagyúr

Parci!
Örülök, hogy a barátnőd már túl van az életveszélyen és hamarosan kijöhet a kórházból. Ami a ''majdnemet'' illeti: az ember ilyenkor szereti azt hinni, hogy valaki vigyáz rá felülről, illetve ha kevésbé misztikusan akarom kifejezni magam, akkor azt mondhatom, hogy szereti azt hinni, hogy a sorsnak tervei vannak még vele, mert nem érhet így véget az élete.
Másfelől az ember eljátszadozik azzal a gondolattal is, hogy irányíthatja a sorsot és a történéseket, hogy a maga ura lehet, hogy az történik majd az életében, amit akar. De vajon mi igaz ebből? Én nem tudom. Viszont az is igaz és ez sajnos tapasztalat, hogy a legjobb emberekkel történnek a legrosszabb dolgok.

(#37) lesaux válasza twollah (#24) üzenetére


lesaux
veterán

Twollah: Köszi!
Szeke: Neked is.
Fiú.

(#38) Parci válasza lesaux (#37) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Gratulálok! Szeressétek nagyon (minő értelmes javaslat..)!
:)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#39) Cefa


Cefa
senior tag

Természetesen én is egyetértek veled és biztosan ugyanígy reagálnék az események után. Azért annak örülök hogy azért szerencsés volt a barátnőd a szerencsétlenségben.

Csak annyit akarok mondani hogy ezen rossz tulajdonségok mellett azért nagyon sok jótékony hatása is van a fogamzás gátlóknak. És most nem a gyógyszer mellett beszélek csak közlöm a tényeket.

1. A menstruáció van akinél nagy fájdalmakkal(sőt néha elviselhetetlennel) jár.
a gyógyszer szedése nagy mértékben csökkenti ezt.

2. A hormonokkal olyan anyagokat eljuttatnak a szervezetbe amely gyógyító hatásúak.
Például: Van akinek nagyon csúnya a bőre és van olyan fogamzásgátló amely ezt hivatott gyógyítani.

3. A fogamzásgátló szedése bizonyos női rákfajták (nem tudom hogy pontosan mik) kialakulásának esélyét csökkenti nagy mértékben.


Tehát van jótékony hatása is de az biztos hogy egy ilyen eset után én sem szedném és lebeszélnék másokat is.

Gyógyulást és sok szerencsét.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#40) Parci válasza Cefa (#39) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Tudom. Egyes nőknek magas a férfihormon-szintjük, olyankor fel szoktak írni női hormon készítményeket (pl fogamzásgátló), melyek tényleg segítenek.

Ha csak negatív hatása lenne ezeknek a szereknek, már rég nem használnák őket. Itt arról van szó, hogy kockázatosak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#41) Cefa válasza Parci (#40) üzenetére


Cefa
senior tag

Hát igen.

És mebben az évben vagy a következőben kapható lesz a férfi fogamzásgátló is.
Annak meg nem tudom hogy milyen hatásai lehetnek.

Ja és még egy kérdés.

A doki elmondja a nőknek ezeket a veszélyeket vagy rá van irva a dobozra.

Mert én a tri regolos dobozon még nem láttam ilyet.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#42) zsoltee10 válasza twollah (#22) üzenetére


zsoltee10
addikt

Nagyon is át tudom érezni, hogy milyen a ''defekt trauma''. Én sem kívánom senkinek. Az volt a szerencsénk, hogy még időben sikerült szerezni esemény utáni tabblettát. Csak hát az is olyan mint a lórugás. Két napig rosszul volt tőle a barátnőm. Nehéz ügy ez. Mármint a védekezés. Az ember nem tudja mi a jobb... :(

(#43) zsoltee10 válasza lesaux (#13) üzenetére


zsoltee10
addikt

Gratulálok!! Örömökben gazdag életet kívánok a családodnak. Egy gyermek mindig áldás. Főleg, ha jó időben érkezik. :)

(#44) artesz válasza Parci (#40) üzenetére


artesz
tag

Először is mielőbbi gyógyulást a Kedvesnek, remélem hamar hazaengedik, és nem lesz semmilyen utóhatása a dolognak!!!

Személyes tapasztalat, és most már úgy érzem, hogy szerencsére Kedvesem hamar abbahagyta a tablettát, mivel nem bírta a gyomra, és nem ilyen komoly figyelmeztető jel miatt!
Mint az életben sok dolognál a tablettánál is mérlegelni a jó (pozitív) és rossz (negatív) oldalt! Mert van olyan ismerősöm, akinek kötelező szednie, de szvsz ha nem muszáj, akkor ne stresszeljük a szervezetet ilyen mérgekkel!

ps.: Nem is olyan gázos a gumi, legalábbis meg lehet szokni.... (hűűű de felüdülés volt annak idején mikor elkezdte szedni) de most már inkább gumi

üdv artesz

Kérlek privit írj, e-mailt ritkán nézem....

(#45) mozso


mozso
senior tag

Kedves Parci!

Szornyen megrazo a hir, az elso par mondatnal meg azt hittem mashova fogsz kilyukadni. Nagyon orulok, hogy nem lett katasztrofa, es bizom benne, hogy baratnod teljesen felepul, semmilyen utohatas nem lesz. Nagyon jo lenne, ha csak egy kellemetlen emlek lenne majd kesobbi visszatakinteseitek soran es semmilyen konkret, lathato es erezheto utalas nem lenne ra...remelem erted mit szeretnek mondani ezzel.

Bar en eleg keson lettem aktiv olvasoha a Prohardvernek, mindig is egy ude es egyedi szinfolt volt a magyar HW korben. Pont ezert kedvelem en is es sokan masok is, a szemelyesebb hangvetel a nem annyira szaraz korites a hireknel eme oldal lenyege, ez adja a habot a tortan. Igy semmi kivetnivalot nem talalok abban, hogy velunk is megosztottad eme keseru pillanatokat, bizva abban, hogy egyutterzesunkkel enyhiteni probaljuk fajdalmadat. Egyebet sajnos nem igazan tehetunk, csak bizunk.

Meg egyszer jobbulast es teljes felepulest baratnodnek es neked is!

(#46) sirály12


sirály12
őstag

Engem megdöbbentett ez a hír. Bár még nem oan régen járok ide, de őszinte hívetek vagyok. Szerintem jó hogy megírtad.

Zsuzsinak jobbulást neked pedig lelkierőt és kitartást kívánok.

Tisztelettel: Sirály

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#47) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Köszönjük mindenkinek a jókívánságokat (átadom, most megyek)!

Nagyon jó érzés, hogy ilyen ''összetartó csapat'' a PROHARDVER! olvasótábora. Egyetlen dolgot szeretnék kérni mindenkitől, ha már így alakultak a dolgok: annyi veszekedés, balhézás volt itt a fórumokon az utóbbi időben, teljesen fölöslegesen. Legyünk kicsit toleránsabbak és nagyvonalúbbak egymással. Hiszen akár az Intel, akár AMD, de akár Fidesz és az MSZP sem ér annyit, hogy egymásnak essünk, egyikünk életében sem ezek az igazi kérdések...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#48) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Hát igen, érdekes szó ez a ''majdnem''. Sokat is használjuk... Bár velem inkább csak olyankor kerül kapcsolatba, ha valami jó történik meg ''majdnem'', fordítva nem igazán, de hát kinek mi jut :D :(

Amúgy pedig jobbulást!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#49) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tudom, mit írjak ide, amit még más nem írt le előttem... Valójában meg vagyok rendülve, és nem igazán találom az ideillő szavakat, úgyhogy ''csak'' ennyit:

Zsuzsinak jobbulást, Neked kitartást.

És ezt a bogyó-dolgot én is megbeszélem a párommal.

üdv!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#50) Panther válasza Parci (#47) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''egyikünk életében sem ezek az igazi kérdések...'' - ez nagyon igaz...!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.