Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) micro


micro
addikt

De miért kell beledugni az egérbe a vevőt?
Amúgy jó ötlet a vezetékesíthetőség. ;)

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#2) td


td
senior tag

Nem tetszik a cikk címe, mert átverés.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#3) Fawkes


Fawkes
őstag

Ugyanezt tudta az A4tech egrem már vagy 3-4 éve.Annyiban különbözött h ha rádugtad az usb-s töltőre, továbbra is wirless komunikált a géppel, csak nem a vezetéken.Szvsz elég gagyi ez az egér, semmi új nincs benne kialakítása ráznézésre gyenge.(lásd asus notihoz mellékelt agér pár sec után kikapcsol ha nem használod a (benQ csak 8perc múlva) és mivel a notisok nem gamelnek nem gáz ha a reakcióidó nem olyan gyors.mindezt 40euróé hát én nem venném meg...

(#4) Sanya válasza td (#2) üzenetére


Sanya
nagyúr

dettó

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5) KőkorSzaki


KőkorSzaki
tag

Hú, ha az USB-s töltés újdonság, akkor meghaladtam a koromat a 4.5k-s hiperszuper hama wireless desktopommal. ;) (okéoké, ez poén volt)

Igaz az nem kommunikál az USB-n, hanem töltés közben is a rádiózik,
de a felhasználó semmi különbséget nem lát a két megoldás között. Ugye?

A cím meg olyan amilyen, persze az ''életképes'' jelző ilyen felhasználása már-már az ''élet'' megszégyenítése :DDD De lehetett volna rosszabb, pl. ''Életerőre kel a BenQ új egere, ha feldugod USB-t'', vagy ''USB-s farok: revitalizál'', stb.

[Szerkesztve]

(#6) szjoci


szjoci
őstag

Az én Tesco gazdaságos madzag nélküli bill+egér párosomban is usb-ről lehet tölteni az egeret, szal ha lemerül, rádugom és megy tovább pórázon... mi ujdonság van ebben? :DD Igaz hogy nem igazán használom, max ha lemerül a ''primary'' egérkém :DDD

[Szerkesztve]

(#7) td válasza KőkorSzaki (#5) üzenetére


td
senior tag

Úgy értem, azért, mert az ember ebből arra asszociál, hogy valami áramfejlesztő megoldása van, pl. napelem, görgős generátor vagy ilyesmi ''csoda''. USB-ről tölteni nem nagy kunszt, bizonyos telcsiket is lehet.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#8) KőkorSzaki válasza td (#7) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Jaja, egyetértek. A görgős generátor meg feldobta a napom (most komolyan), legalábbis ahogy elképzeltem a csávót aki bőszen pörgeti az egeret mint egy lendkerekes autót, közben anyázik ezerrel mert a monitoron jön a szörny, a vezetékes egere meg épp le van húzva, mert kellett az usb port a wireless egér detektorának...Tehát még1x: nem az ötletet parodizálom, az még lehet jó, csak a helyzetkomikum, na...

[Szerkesztve]

(#9) sekli válasza micro (#1) üzenetére


sekli
addikt

azért kel beledugni, mert ha nem használod a gépet, és elrakod a táskájába (notebook) akkor a vevőt ugy is ki kell huzni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.