Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Vállszíjat, én is rá tudok bütykölni a gépházra ha nagyon megerőltetem magam.

(#2) GeorgeTerror


GeorgeTerror
senior tag

Ez a ház nagyon szép

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#3) pilóta


pilóta
nagyúr

Vagy lehetne egy olyat, hogy villamos-kapaszkodót szegecselni a tetejére, vagy olyan műbőr fogódzkodót, ami a régi marika írógép dobozán van :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) marcee


marcee
addikt

a gép tömegének nagy részét mégiscsak a belbecs adja, főleg 8 meghajtóval, lan-party alapfelszerés erős proc/vidkar+hűtőbordáik, éshát egy 400wattos táp is vagy 2 kiló ha jó...

\m/

(#5) Pacák


Pacák
senior tag

Nagyon baba.:) A vállszíj ötlet jó, talán átveszem...:) Bár a baby AT házam ATX-re moddolva üresen könnyebb marad, mint 5 kiló...:)

Nuclear launch detected

(#6) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

''bár kérdés, hogy ki fogja az ötkilós alumíniumból készült ''óriásbébit'' a vállaira venni''

És ez miért olyan hűdenehéz? A LAN Party-ra az ember általában magával cipeli a 30 kilós 19 colos moncsiját is... :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#7) utax válasza Agyzuzo (#6) üzenetére


utax
aktív tag

az csak 30 kiló ??? nekem a karom leszakad tőle ... :)
a ház tényleg jó, de inkább a gazdag-lanpartisoknak, ők meg úgyis kocsival szállítják

Use the force, Dude !

(#8) Tompo


Tompo
aktív tag

12 kiló meg a cuccok bele, CD, DVD, 2 vinyó, ez legalább 20 kiló összesen...
És valaki ezzel felszáll a BKV valamelyik járatára és nem csapják le érte valahol... :))

(#9) The Thing


The Thing
tag

Most nem értem azért tervezték lan partykra mert raktak rá vállszijjat vagy azért raktak rá vállszijjat mert lan partykra tervezték?
Mindkettő értelmetlen. :))

''Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!''

(#10) Herr Vida


Herr Vida
tag

Vállszíj - MUHAHAHAHAAA!!!! :))
De egyébként tényleg szép

Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

(#11) DoubleD válasza GeorgeTerror (#2) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Csatlakozom

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#12) The Thing


The Thing
tag

Ja egyébként tényleg nagyon szép a ház és szerintem egyáltalán nem nehéz.

''Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.