Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FTeR


FTeR
addikt

„A minőség és nem az idő a fő szempont.... Akkor lépünk át alfából bétába, amikor a Firefox elég stabil és használható lesz a mindennapi böngészéshez.”

ööö, ez nem a beta feladata? alfának az a feladata, h fícsör komplít legyen. aztán lehet bogarakat írtani meg javítani a stabilitáson a bétában.

(#2) Dufresne válasza FTeR (#1) üzenetére


Dufresne
addikt

Ja elvileg ez lenne a beta feladata. Gondolom csak simán csúsznak, elszámolták az időt és most egy ilyen nyilatkozattal rendezik a dolgot.
Amúgy meg szvsz tökmind1, hogy csúszik-e egy keveset a 3as betája, vagy nem. Bár nemtudom mennyire nagy a várakozás a 3as verzióra, de sztem a 2es éppen eléggé korrekt böngésző.

(#3) FTeR


FTeR
addikt

van ff-hez IE7 skin? operához már találtam**, sokkal szimpatikuabb lesz tőle :) (nagyon nem tetszik az új opera style)

most, h már huzamosabb ideje használok vistát és kijött az új Live Mail, az fogalmazódott meg bennem, h tök jó lenne a vistás ie7 világos kék része (szal ami nem aero glass-os) a live mail sötétkék átlátszós skinjével (toolbar).

** ff-hez nem kerestem...

(#4) WonderCSabo válasza Dufresne (#2) üzenetére


WonderCSabo
félisten

3-as még korrektebb lesz. Én várom... :)

(#5) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#4) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Várás visszavonva. Kipróbáltam az alfát, nem sokkal job, mind a 2.0 Hova tűnt az ikonról a kis róka? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.