Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az utolsó mondat elég komoly lehetséges büntetésről ír. Azt hiszem, ha minden bírság ilyen mértékű lenne, nem lennének apróbetűk a szerződésekben... ;]

Samsung Galaxy A54

(#2) evR válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


evR
aktív tag

osztom a véleményed!! bár mindegyik szolgáltatót halálra büntetném az ilyenek miatt. én eddig vodas és t-mobile-os (westel) voltam, de mind2 szolgáltatónál előfordsult már h az apróbetűs rész miatt olyan szolgáltatást vettem igénybe, ami a nagybetűk miatt jól nézett ki, megrendeltem/megvettem aztán később enyhe pofára esés, majd miután elővettem a nagyítóm, mindenre fény derült.. :))

mod: nem hinném h a 3. szolgáltató kivétel lenne..


[Szerkesztve]

''...trend a lelke mindennek...''

(#3) Ferenc.v


Ferenc.v
tag

A nagyszüleim egyik készülékét ellopták és a hívásokat 16 ezer frointos forgalom után letiltotta a szolgáltató... hála égnek. Pont külföldön voltam és nem tudták, hogy hogyan kell letiltatni... :/

Bár jogos, külön szolgáltatásként kéne ezt ''értékesíteniük''...


[Szerkesztve]

(#4) Petíció válasza Ferenc.v (#3) üzenetére


Petíció
csendes tag

Egyetértek veled!
Aki esetleg kisebb pénzű és elszalad vele a ló, annak jól jön ez a korlátozás és az ilyen ellopásos esetekben is.
De aki megteheti, az miért ne beszélhetne többet.
Bár mikor én előfizus lettem két éve, nekem akkor elmondták, hogy van egy ilyen határ és egyből kaptam egy levelet a vodától, benne egy csekkel, arra az esetre, ha valami miatt többet kell beszélnem (pl külföldi nyaralás) akkor fizessek be előre.

(#5) Gebriel válasza Petíció (#4) üzenetére


Gebriel
veterán

..egyből kaptam egy levelet a vodától, benne egy csekkel, arra az esetre, ha valami miatt többet kell beszélnem (pl külföldi nyaralás) akkor fizessek be előre..
Illetve acsekkhez küldöt t levélben szerepel az is hogy 16k-nál korlátozhatnak.

És ez mindenkinél igy van.
Én ezért nem értem a büntit :F

[Szerkesztve]

(#6) Viktor0610 válasza Gebriel (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván azért kapták a büntetést, mert nem szóltak, h. letiltanak, csak letiltottak értersítés (SMS, hívás) nélkül.

Samsung Galaxy A54

(#7) m@xsys


m@xsys
senior tag

Nem ártana mind a 3 szolgáltatónak is tisztességesen játszani!
Mindenhol vannak reklámfogások.
Na meg a kereskedelemben is elkellne egy kis tisztesség...

megj. a kereskedőknek sem ártana a reklámozott/hírdetett termékből darabszámot tartaniuk, ne csak vevőcsalogatás legyen a cél. elektroworldbe is erre számos példa kinálkozik. Gondolom más is ebbe már belefutott. Ilyenkor ne legyen mentségük, hogy az akció a készlet erejéig van (és ugye az akciós első nap de.-jén elfogy (vagy nem is volt) :))) Újság hátoldalán ez szépen le van kommunikálva: Akcióink a készlet erejéig tart. Keményen büntetném ezt is.

(#8) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

A topik címében miért nincs kötőjel a ''Vodafonenak''-ban? :U

[Szerkesztve]

(#9) Gebriel válasza m@xsys (#7) üzenetére


Gebriel
veterán

..kereskedőknek sem ártana a reklámozott/hírdetett termékből darabszámot tartaniuk, ne csak vevőcsalogatás legyen a cél..

Kereskedő örülne a legjobban ha az akcios termékböl nem lenne hiány.
Gondolod neki csak a vevö csalogatás a cél?
Ne viccelj már.

(#10) m@xsys válasza Gebriel (#9) üzenetére


m@xsys
senior tag

Ne haragudj, de te hol élsz?
Áron aluli áruláskor, nem az a cél, hogy minnél többet adjanak el a kereskedők!!!
Az újságba hírdetett termékre fogsz te bemenni, az a csali :)))
Nem hiszem el, hogy te mindig (legalább 80%-ban) tudtál venni a meghírdetett áruból egy multinál. Itt első sorban EW,MM, EP,PH-ra gondolok.
Hányszor volt, hogy csak a mintadarab volt már csak?
Kivánom neked, hogy mindig szolgáljanak ki a kért áruból, de inkább másat ajánlanak ''jobbat''.Ez az átvezetés!!! Ez a tapasztalatom.
A nagyközönség meg ezt beveszi.

(#11) Faget válasza m@xsys (#10) üzenetére


Faget
tag

Véleményem szerint maximálisan jól látod a helyzetet, Gabriel véleménye meg nem teljesen szubjektív...

Azt várom mikor büntetik meg a vodát az autós játék miatt. A tv-s reklámban az van, hogy egy sms-el is lehet nyerni. Ez mint a másik topikban már kiderült, nem igaz.

(#12) Viktor0610 válasza Faget (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet egy SMS-sel is nyerni, csak 1:1000000000000000000000000 ;] az esélye, de lehet...

Samsung Galaxy A54

(#13) Faget válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


Faget
tag

...

(#14) Gebriel válasza Faget (#11) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem szubjektiv??? :Y

[Szerkesztve]

(#15) -NOKIA- válasza Gebriel (#14) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

nemtom,jópár corzát kiosztanak,de az emelt díjas smsekből szerintem 10szer annyit hoznak össze mint amennyibe az autók kerültek...én szemétnek tartom a yodafont és a témobilt is,voltam mindkettőnél, szerintem nem egészen korrektek. Pannon a nyerő nálam. Még névnap köszöntő képeslapot is kapok tőlük :D

(#16) -NOKIA- válasza -NOKIA- (#15) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

ja és a 20milla aprópénz egy ilyen szintű cégnek, ugyanúgy mint a szupermaketnek a bírságok az átcímkézett cuccokér :( :( :(

(#17) Gebriel válasza -NOKIA- (#15) üzenetére


Gebriel
veterán

Nos nem értem hogy az miért baj hogy 10x annyi hoznak össze???Ez neked miért fáj :F

(#18) Faget válasza Gebriel (#17) üzenetére


Faget
tag

Igen én úgy gondolom, hogy profitra dolgoznak, nekem nem ez a fontos. Hanem az, hogy sikerüljön olyan társaságot választani aki a pénzemért a legtöbbet nyújtja. Ők vannak értem, nem fordítva. Jelen esetben ez a voda. De nem esne nehezemre váltani ha mással is lehetne ilyen szerződésem

(#19) ragazzo válasza Faget (#18) üzenetére


ragazzo
őstag

Egy szolgáltató sem tökéletes, ezt vésd az eszedbe.A GV pedig évente bünteti a másik kettőt is, mert ők sem mindig az ügyfelek érdekeit szolgálják.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#20) Faget válasza ragazzo (#19) üzenetére


Faget
tag

Egyezik a véleményünk.

Az szabályt bemagoltam ;)

(#21) ALI_G


ALI_G
veterán

Sajnos én tapasztaltam ezt amiért megbüntették. Külföldön voltam, és felhívott a voda. kedves, azért tiltják le a kimenő hívásom, mert sokat beszélek, de azért még felhívnak, hogy még több legyen. Hazaértam magyar honba, és hétköznap volt pofájuk letiltani a kimenő hívásaimat, annak ellenére, hogy közöltem az illetővel mikor felhívott, hogy nem, nem lopták el, csak használom! És mégis letiltották. 2 napig. Most járt a szerződésem, már menekülök is el.

Az ilyen cégeknél miért sajnálják a büntetést? 20 milla az smafu nekik. Röhögnek rajta egyet. Meg ha már felhívta a voda figyelmét a hivatal, hogy nem jól csinálják, és juszt se változtattak, akkor meg miért nem róttak ki 40-50 millás bírságot?

ui: nigger rabló banda!

[Szerkesztve]

(#22) Ck. válasza ALI_G (#21) üzenetére


Ck.
addikt

A rabló banda oké, de az előtte lévő jelző kevésbé...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.