Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FTeR


FTeR
addikt

a ''nehezebb játszani''-val vitába szállnék. sztem a mai játékok egyre bugyutábbak.
a többivel nagyjából egyetértek.
vajh, ezentúl nem lesznek évszámos ea játékok?

(#2) bolondember válasza FTeR (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem a ''nehezebb játszani'' - ez azt akarja jelenteni, h: ''kurva nehéz végigtolni a játékot mert belehalsz az unalomba játék közben''

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) rudi


rudi
nagyúr

Nocsak, az EA így vezeti fel a Wii-s termékeit?! Nyár végén, ősszel jön nekik egész nagy adag ígéretes cuccuk :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) Dufresne válasza bolondember (#2) üzenetére


Dufresne
addikt

Így valahogy.
Amúgy számomra is rohadtul unalmassá vált a számítógépes játékvilág az elmúlt pár évben. Viszont sok embert ismerek, akik nemtudják megunni az adott játékokat.
Amúgy ez nekem csak simán magánvéleménynek tűnik és nemlátok mögötte komolyabb piaci felmérést. Ennek ellenére egyetértek vele, de ha ígyis megy az ipar, akkor kit érdekel:)


rudi: erre nemis gondoltam, nem rossz marketing ennek fényében...

[Szerkesztve]

(#5) pilóta


pilóta
nagyúr

Hát az, hogy a játékok ugyanolyanok, mint az előző, az abszolút igaz az EA játékaira :D
Viszont hogy nehezek lennének? Max úgy nehezek, hogy brutal fokozaton szemérmetlenül csal az ''AI'' (LOL), nem okosabb, csak csal...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6) (Kolombusz) válasza pilóta (#5) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Jah, pont ezt akartam írni, hogy az EA a futószalagos folytatásaival inkább maradjon csendben.

(#7) bolondember válasza Dufresne (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

okés, én nem vagyok egy kontrollcsoport, de azért az új játékokról elmond vmit, h még mindig sokat tolom a diablo2-őt...

Amúgy az EA cuccok, hát.. Izé... na ja - nemhogy egy kaptafa, de még cserébe unalmas és monoton is... (ui.: amikkel én játszottam)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) Dufresne válasza bolondember (#7) üzenetére


Dufresne
addikt

Valahogy nálam is így van, ha úgyhozza a sors egy évben 1x előveszek valami régi porosodó cd-t a polcról és felrakom a gépre, aztán tolom vele 1-2 napot és már gyalulom is le. Pár újabb game-et is próbáltam, de azok inkább csak órákat bírják...

(#9) Moddingfan


Moddingfan
senior tag

Jópár játék volt az utóbbi években, amik némi figyelemet érdemeltek, közéjük tartozik a Company of Heroes, a Lost Planet, a Half-Life 2, az NFS Underground 2 (kövezzetek meg :P ), a Heroes V, az Age of Empire 3, a COD2 és még lenne mit sorolni azért, szóval annyira azért nem rossz a helyzet :)

[Szerkesztve]

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

(#10) Ptech


Ptech
őstag

Csöppet irónikus, hogy az EA emberkéje beszél erről, mert géppuskaszerűen adják ki a pont hogy rossz, unalmas, az előző részhez szinte semmit hozzá nem tevő folytatásokat. Gratula hogy még ilyet be mer szólni, de ezzel szerintem magát definiálta első sorban. Az is igaz, hogy rengeteg gyenge játék van mostanában, és a tendencia nem nagyon változik, de ez a nyilatkozat abszolút hülyén jön ki, ha valaki azt nézi hogy ontja magából az EA a gyenge folytatásokat.

'In Soviet Russia the game plays you.'

(#11) rudi


rudi
nagyúr

Nem tudom, mi a fenét sírtok. Az EA nem csak az évszámos sportokat csinálja (pontosabban kiadja), hanem NFS szériát, C&C-t, Simseket, Battlefieldeket, Harry Potter játékokat, övék volt a Black & White széria és a Gyűtűk ura széria is, korábban a CS/HL szériát adták ki és tőlük jön majd a Crysis - és még sorolhatnám.

Ez a mostani bejelentés inkább erős figyelemfelkeltő jelzés volt, hiszen most megy éppen a 2007-es E3, muszáj nagyot szólni, hogy hallják az EA nevet - tökmindegy milyen kontextusban. Láthatólag ez sikerült is, hiszen még az it.news-re is eljutott.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) ftc


ftc
nagyúr

pl sport sorozatok

ha mindene évben kiadnák és uj dolgokat tennének bele akkor izgalmasabb lenne...vagy megcsinálnák azt,hogy fifa manager részt egybeolvasztanák a fifával izgalmasabb lenne

(#13) yerico válasza Moddingfan (#9) üzenetére


yerico
senior tag

A cikkben szó volt arról, hogy nincs új ötlet, csak folytatások. Ehhez képest szinte minden játék, amit felsorolták, az folytatása valaminek, egy régi ötlet valamilyen feltupírózása

(#14) Szabtom


Szabtom
senior tag

Ha ez a véleménye, akkor nyúljon a (cég) zsebébe, és adjon pénzt merészebb játékfejlesztésekre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.