Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) polika


polika
senior tag

Elég sikerhajhászósra sikeredett ez a cím, ahhoz képest hogy a dupla dinamit AMD módra perzentáció igazából meg ez a cikk is igazából semmiről se szólt, de persze ezért jó egy újságíró, jó a cím, sok buta ember elolvassa utánna esetleg kiábrándul picit de majd jön a következő..hajrá!

(#2) VladimirR válasza polika (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nemtom, nekem tetszett, foleg hogy kicsit talan emlekeztet a regi ph-s hirekre

bugrep: a forumban kicsit erdekesen van torve a topic-cim :)

[Szerkesztve]

(#4) Esmein


Esmein
nagyúr

Bár nem vagyok egy mammut, de nekem is tetszett a hír :)Jahogy Parci hír :) Ez is ritka az ilyen. SZóval te msot ott lopod a napot távol külhonban ?:D

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) Parci válasza polika (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a hírrel a szerző azt próbálta érzékeltetni :), hogy semmi infót nem kapott a bejelentésen ;).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) polika válasza Parci (#5) üzenetére


polika
senior tag

Jaja nehéz lett volna olyan címet írni (pl Nagy hűhó zeró infó az AMD X2 A64 bemutatóján) ami nem ennyire rafináltan becsapósan a sztori elolvasása után döbbent csak rá minket a szerző lelkivilágára amelyet nyilvánvalóan az információ depriváció okozta frusztráció erőteljesen motivált a velem kibasztak majd jó kibaszok az olvasókkal is életérzés vezérelt ;]

(#7) Male


Male
nagyúr

Úúúútálom, hogy egyre több helyen megy az, hogy ''ez úgysem érdekli az embereket, minek untassuk őket a részletekkel''. Aztán ha valamit meg akarok tudni róla, azt alig lehet valahonnan összevakarni, mert semmi pontos információ nincs, csak a nagy PR dumák, hogy hihetetlen teljesítmény, meg új technológiák, stb. Most a PC ipraban is ez jön?

(#8) VladimirR válasza polika (#6) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem vagom, hogy mi bajod van, de nezzuk a cimet:
-computex l!ve - ez stimmel, hisz Parciek kint vannak mittudomenhol, es a hirt onnan irta, hogy Te olvaso, elsokezbol ertesulj (jelen esetben arrol, ami majd a 3. pontban jon)
-dupla dinamit: ez is stimmel, hisz ketmagos (dupla) processzorrol (dinamit - ennyi kepet engedjunk mar meg a szerzonek) van szo
-amd modra: ha az amd-nel mostantol az amodi, hogy nem tajekoztatnak, akkor ez a cim igy tokeletes imho, hisz az amd-nel ennyi a dupla dinamit....megcsak nem is pukkan

sosem ertettem, hogy mi baja van az embereknek az ilyen, picit emberibb hangvetelu hirekkel - regen tobb volt, jol megszuntek, s ne csak azert, mert a PH! nagyrenott, hanem azert is, mert paran - mint Te most - lazadoztak ossze-vissza
koszonom

[Szerkesztve]

(#9) erdoke válasza VladimirR (#8) üzenetére


erdoke
titán

Közismerten fejlett kritikai érzékem ellenére nem találok kiveetnivalót a hír címében. Elolvasása előtt azon csodálkoztam, miért kell egy napon két hír ugyanarról, de aztán rájöttem.
Ha egy kis családias oldalam lenne, akkor megkockáztattam volna a ''Vigyorlaunch by AMD'' címet. :D

A legjobb aláírás a héten

(#10) VladimirR válasza erdoke (#9) üzenetére


VladimirR
nagyúr

vigyorlaunch? :F

[Szerkesztve]

(#11) erdoke válasza VladimirR (#10) üzenetére


erdoke
titán

Nem az? Semmitmondó szöveggel, vigyorogva előadják az új termékcsaládot.
Nem beszéltél még amerikaival, amikor nem volt semmi mondanivalója. :D

A legjobb aláírás a héten

(#12) VladimirR válasza erdoke (#11) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem ismertem a kifejezest :B

(#13) Bgs válasza erdoke (#11) üzenetére


Bgs
senior tag

Miert? Te mar beszeltel olyannal akinek volt? :P

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#14) erdoke válasza VladimirR (#12) üzenetére


erdoke
titán

Most találtam ki, de attól még érthetőnek gondoltam. :)

A legjobb aláírás a héten

(#15) erdoke válasza Bgs (#13) üzenetére


erdoke
titán

Igen, de nem sikerült neki elmondani, viszont beszélt egy csomó másról. :D

A legjobb aláírás a héten

(#16) Bgs válasza erdoke (#15) üzenetére


Bgs
senior tag

Akkor biztos sales-es volt :DD

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#17) Nowhereman válasza Parci (#5) üzenetére


Nowhereman
őstag

legalább a svédasztalról betehetetek volna egy képet, ha már a viás lányokat annak idején elmulasztottátok...

Utánam a kondenzcsik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.