Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

Szegényt most ki fogja beperelni, hogy megint több esze volt, mint két-három teljes iparágnak együttvéve? :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) #gab_ válasza bambano (#1) üzenetére


#gab_
őstag

:DDD

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

:Y :C

Le a kalappal! Csak sajnos ez sem olcsó, pedig nagyon sokoldalúan használható a felsoroltakon kívül is, például beléptetőrendszereknél, különböző loginolásoknál, autóindításnál, riasztóknál, zseniális találmány! :R Kíváncsi vagyok, mennyi memóriája van. És mit enged meg mondjuk egy moddol firm ware-rel. ;]

Ha a technika engedni fogja idővel, sikerülhet egy telefont és egy médialejátszót is beleszuszakolni egy sztereo BT headsettel, esetleg egy kamerát és a napelem-hátlapnak hála, tökéletesen elég lehet egy 2 órás beszélgetési időre és egy 12 órás készenléti időre tervezett akksi.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#4) Szanya válasza macilaci78 (#3) üzenetére


Szanya
tag

A projektort kifelejtetted. :)

''Szanya csak egy van.''

(#5) ALI_G


ALI_G
veterán

zsíros mulatság lehet ez :)

Egyébként ha jól értem ez csak tanulmány, a képek pedig illusztrációk?

(#6) ByB válasza ALI_G (#5) üzenetére


ByB
addikt

Abszolút csak tanulmány, a képek pedig 3D-s tervek...

További képek - [link]

macilaci78 - Mint minden új dolog, biztos nem lenne olcsó a kezdeti időkben, de mivel elég komoly valós és virtuális reklámfelületnek lehetne használni, így maga a felhasználó, elég olcsón bérelhetné, vagy akár vásárolhatná meg. De mivel ez is csak egy tanulmány, ezért nincs jelentősége... :R

(#7) ByB


ByB
addikt

>>> Akinek van kedve és ideje, jöjjön pénteken a Récsey Center-be (Keleti pálayudvar mögött), meghívtak egy T-Mobile multimédiás napra, mint kiállító. Mivel mindezt pár órája tudom, ezért nem lesz túl nagy felhajtás, de a következő alkalommal ez már megváltozhat, egyenlőre ígéretes... <<<

(#8) Hombár Jenő


Hombár Jenő
csendes tag

Az én kedvencem az ujjlenyomat - ilyen területen is dolgoztam korábban -; annak bevitele nem úgy történik, hogy odarakom a kijelzőre az ujjam, és hipp-hopp, bekerül a gépbe. :)
Pár éve még egyedül az optikai szenzorok mutattak túl a játékszeren, amiket igen nehéz miniatürizálni, a megfelelő felbontást elérni nem könnyű, a replikák kiszűrése pedig kifejezetten nehéz feladat, kapacitív és egyéb szenzorokon meg aztán végképp, a szükséges feldolgozási teljesítményről nem is beszélve, a jó algoritmus is ritka - bár nyilván ez utóbbiak fejlődnek a legjobban.

Ja, és rajzolni persze, hogy könnyű, én is szoktam nagyokat álmodni...

[Szerkesztve]

(#9) ByB válasza Hombár Jenő (#8) üzenetére


ByB
addikt

Szó sincs róla, hogy kijelzőre kell rakni az ember ujját, de elfogadom, ez csak egy koncepció, egy jövővízió, nem egy technikailag kidolgozott gyártáskész termék. :)

ui.: Álmodni pedig csak nagyot érdemes! ;)

(#10) Den válasza macilaci78 (#3) üzenetére


Den
veterán

furcsa hozzászólás ez az eleje szinte szemellenzsen szűklátkörű, a másik felében meg már túlzottan is álmodozó.

ez a cucc egyáltalán nem lesz drága, kb annyi lesz az előállitása mint ma egy mezei telefonkártyának.

A csipgyártás fejlődésének köszönhetően, egy a feladat ellátásához szükséges processzor, a hozzá való memóriával, kb akkora lehet mint a mai chipkártyák csipjei, a kijelzőt pedig rányomtatják a kártya felületére (oled)

kamerára meg a többi marhaságra semmi szükség ez egy belépőjegy nem mobiltelefon

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.