Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Lehet hogy nekem nincs elég fantáziám, de valahogy nem értem ennek a billenyűzetnek a lényegét :F
Szerintem ebből nem fog megtérülni az a 2 milkó, amit bele akarnak fektetni... :U
De azért hajrá.

(#2) bumper válasza FlasH-BacK (#1) üzenetére


bumper
senior tag

A befektetők gondolom nem csak ennek a bevételéből részesülnének később, de lehet, hogy tévedek. Akkor viszont halott a dolog...

(#3) sbazsi


sbazsi
veterán

nekem sem tiszta ez a bill.
mert bár volna egy elképzelésem, de úgy ferde lenne a bill.
érti vki? :F

(#4) karib


karib
addikt

Rossz nyelvek szerint az egész Infinuum Labs a befektetői pénzek lenyúlására operál. Eddig úgy tűnik, kiváló sikerrel :)

Department of Redundancy Department

(#5) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A billentyűzet nagyon nagy ötlete az elforgathatóság, ezen kívül viszont piszok nagy melléfogás az egész. Nem maga az ötlet, hanem ránézésre rosszul van kitalálva.
Most abból a szemszögből kommentelem, hogy kb 2 éve napi szinten játszok online FPS-t, itt már az is számít, hogy egy újratelepítés után az egér érzékenysége milliméterre ugyanúgy legyen beállítva. Úgy látom a gombok színezéséből és az egész elhelyezéséből, hogy ez bizony FPS-re van kitalálva.
Tehát (+ pozitívumok és - negatívumok)

+ elforgatható (eleve elforgatott állásban érdemes használni a billentyűzetet, hogy a WASD gombok jobban és precízebben kézre essenek)
+ szemmel látható sima felület az egérnek (pontos mozgatás miatt)

- széles gombok (felesleges helypazarlás, ha szokatlan lesz, nem fog kézre (ujjbegyre :) ) esni
- kics a hely az egérnek a lapon, akkor meg minek... (ezt kár volt elrontani)
- a hüvelykujj láthatóan nem fogja rendesen elérni a space-t, kár volt a szürke speckó gombot odatenni, ez hatalmas hátrány, lévén hogy kb minden játék/játékos beállításában a space az ugrás, a nélkül pedig nem megy...
- a felnyitható rész biztos, hogy nem támasztható alá annyira, hogy belengés nélkül kibírjon egy akár 45-60 perces partit, ha beleng, már az is katasztrófa. Meg sem mozdulhat a billentyűzet az asztalon
------- ezt legszívesebben két sornyi negatív előjellel írnám: RÁDIÓS kapcsolat? Ez egy gyors reakciókat kívánó online FPS-ben lehetetlen. Amikor az is számít, hogy 25-ös vagy 40-es az ember pingje, nem lehet ezt tetézni azzal, hogy a rádiós kapcsolat adta lag-et is bele kelljen számolni.


Összefoglalva: karácsonyi ajándéknak poén, asztalon látványos, de a használati értéke a közepest alig éri el. Most lehet mondani, hogy mit okoskodok itt két kép alapján, de az a baj, hogy ezeket már a képek alapján kb meg lehet mondani. :(

(#6) FlasH-BacK válasza lugosi (#5) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Egyetértek a véleményeddel. Ez valóban maximum hobbijátékosoknak jöhet jól. Egyébként a rádiós kapcsolat még bluetooth esetén talán egy fokkal jobb, habár én is a vezetékes megoldások híve vagyok hardcore gaming esetén.

(#7) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Meg lennék döbbenve, ha ezeknek az idiótáknak még adnának pénzt, de ki tudja:)
Ha valaki többet akar tudni erről a ''cég''-ről: [link]
Később a cikk miatt pereskedtek is, úgy tudom a HardOCP nyert.

egyéb állatfajták

(#8) Sirpi


Sirpi
senior tag

Én elsőre úgy olvastam a címet, hogy

Buknak-e a befektetők egy billentyűzeten?

A reakciókból ítélve lehet, hogy tényleg ez lesz :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#9) X@b3e


X@b3e
addikt

Mindenesetre pofásan néz ki. Funkcionálisan meg hátudjaafene :)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#10) Shalala


Shalala
senior tag

nagyon szepen nez ki, ennek a nappaliban a helye , na de hogy jatekra ilyet.. :F

(#11) bumper válasza kamikaze boci (#7) üzenetére


bumper
senior tag

Ez egy olyan ''cég'' amilyen a billentyűzete:
''Phantom''
ugyanis ez a bill. neve :)
Azért van vér a pucájában ;]

(#12) bumper


bumper
senior tag

Wikipedia
[link]
2002-es megalapítása óta semmilyen terméket nem dobott piacra...

(#13) lugosi válasza bumper (#12) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pár ember viszont jókat nyaralhatott a befektetők pénzén. :))

(#14) nap


nap
addikt

A C64 idejeben egy ekkora dobozban komplett szamitogep volt...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.