Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zfarkas


zfarkas
senior tag

Kiváncsi lennék, mennyit fogasztanak ezek a procik minimum.

Raw Dark Pure

(#2) erdoke válasza zfarkas (#1) üzenetére


erdoke
titán

0 W

A legjobb aláírás a héten

(#3) zfarkas válasza erdoke (#2) üzenetére


zfarkas
senior tag

:D

Raw Dark Pure

(#4) Achill3uS


Achill3uS
veterán

hmm fincsi, de sajna mág mindig eszméletlen áruk van, asztali gépbe nm éri meg sajna ahhoz képest amit tud :U

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#5) BobChemistry


BobChemistry
őstag

na, ennek biztos nem kell 1kW táp:C

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#6) erdoke válasza Achill3uS (#4) üzenetére


erdoke
titán

Miért, egy ilyen 2 GHz-es feszemeléssel simán elszaladhat 2,8 GHz-en, és akkor még mindig ugyanott vagy fogyasztásban mintha egy 3200+ S754 A64-ed lenne.

A legjobb aláírás a héten

(#7) siriq válasza erdoke (#6) üzenetére


siriq
őstag

Csak megerositeni tudom. Eszmeletlen modon lehet oket hutni es meg akkor is alig melegszik meg fogyaszt(mondjuk futeni telen nem lehet vele az tuti).

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#8) BobChemistry


BobChemistry
őstag

ezek milyen foglalatba mennek bele?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#9) siriq válasza BobChemistry (#8) üzenetére


siriq
őstag

S754 de nem mindegyik alaplapban muxik rendesen ha jol emlekszem.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#10) HERR Z válasza erdoke (#6) üzenetére


HERR Z
veterán

lehet, de árban 3-4db 3400+-t kapok annyiért amibe ez kerülne:(
Sajna csak hpcék árulnak mobil A64/turiont:(

(#11) Szabesz válasza BobChemistry (#8) üzenetére


Szabesz
őstag

Csak tippelek (a kép alapján) de sztem S754 :)


szerk. 26s..... lassú vaggyok :)

[Szerkesztve]

¯\_(ツ)_/¯

(#12) Achill3uS válasza erdoke (#6) üzenetére


Achill3uS
veterán

Vegyünk egy MT-34-et ez 9x200-on fut, 35W-os, 1M L2-vel. Külföldi tesztekben 2Ghz-et 1v-on produkálta, 2,8Ghz-et valóban képes menni simán egy DFI vagy MSI 754-esében csakhogy 300fsb fölött kéne tolni csak a 2,8hoz is (ergo MSI kiesik), és mindezt 66ezerért :U szerintem nm éri meg egyszerüen :U
Énis Turiont akartam de Mobil A64-et vettem végül, a 2,7Ghz ígyis megvan és 30k-val olcsóbb volt..

Ja a melegedésről annyit hogy jobban melegszik alapon is mint egy sima 3000+ sajna de sztem ez az 1M L2-nek tudható be..

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#13) BobChemistry válasza siriq (#9) üzenetére


BobChemistry
őstag

:R

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#14) siriq válasza Achill3uS (#12) üzenetére


siriq
őstag

Nna okes de ha valaki extrem csendes es kis hotermelesu gepet akar epiteni akkor maga a megvaltas ez a proci az amd-s fronton.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#15) Achill3uS válasza BobChemistry (#13) üzenetére


Achill3uS
veterán

DFI LP UT nF3 250GB
MSI K8N Neo Platinum
Ezekbe tuti megy rendesen, más lapokban nem láttam még tesztelni őket..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#16) Achill3uS válasza siriq (#14) üzenetére


Achill3uS
veterán

Hát ez igaz, de láttam már 3000+-os Venice-ket is 1v-on 2gigán szaladgálni mondjuk ebből nm lehet általánosítani de azt tom mondani akinek van rá pénze vegye meg ;)

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#17) AMD Power


AMD Power
titán

Az Intel sajnos lényeges előnnyel rendelkezik a Mobil piacon. Az AMD hajt , erőlködik aminek idővel meglesz az eredmény! ( Vagyis remélem):B Mind1 a következő notim Turion alapú lesz!;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18) Bgs


Bgs
senior tag

Azert, ha eladom a DTR-emben levo mobile 3200+ -os procit, akkor mar erdemes elgondolkodni egy 3200+-os 25W-os Turion-on... Egesz jo kis kozepkategorias fogyasztasu laptop lenne belole es maradna a teljesitmeny... :D

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.