Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) burgatshow


burgatshow
veterán

Hát nem is tudom! Biztos baromi jó dolog, de azért mégiscsak elveszi a randizás és az ''őskori'' ismerkedés hangulatát.Bár nem érzem magam nagyon öregnek (pusztán 18 vagyok) de azért egy ilyenbe én nem mennék bele! :( Ezért van a telefonom a BT hálózatokban elrejtve és csak a párosított eszközökkel képes kommunikálni, illetve csak ezek az eszközök látják a telómat (SE K750).

Már a chatelés, netezés, iwiwezés útján lévő ismerkedést és párkeresést is túlzásnak tartom. Jó nem azt mondom, hogy nincsenek kivételek de azért könyörgöm...

Na mind1, úgy látszik még is csak öreg vagyok én már ehhez. Hajrá fiatalok! :U

(#2) marcee válasza burgatshow (#1) üzenetére


marcee
addikt

Én meg harminc vagyok és magányos, szóval mi is annak a honlapnak a címe? :B

Szerk: Ő lenne az? http://www.toothing.hu/

[Szerkesztve]

\m/

(#3) Noncsi


Noncsi
tag

Most már én is az egyedülállók táborát gazdagítom... :U De szerintem ez hülyeség.... Ha nekem tetszik valaki 10 méteres körzetben akkor szóba elegyedek vele. Bár legtöbbször a pasik jönnek oda hozzám. :DDD

(#4) HXY


HXY
addikt

egyébként ez nem újdonság, már a nokia 7650 idejében is létezett....

(#5) Ramius válasza burgatshow (#1) üzenetére


Ramius
őstag

Hogy szerezded ezt a rangot? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#6) ^Bundi^ válasza Noncsi (#3) üzenetére


^Bundi^
senior tag

hát igen lányoknak könnyű..;)
de mégsem mehet oda az ember egyszerre 5-6 lányhoz :))
bővíteni kell a lehetőségek tárházát;)

Nos Omnes Una Manet

(#7) Noncsi válasza ^Bundi^ (#6) üzenetére


Noncsi
tag

Igazad van ami a lehetőségek tárházát illeti... :) Na de 5-6 lány egyszerre? :D

(#8) Kraptor


Kraptor
őstag

Ennél csak az a Mile-High Club vagy mi a szösz klubb a job:):) Tudom ez csak egy legenda de akkor is....

[Szerkesztve]

(#9) ^Bundi^ válasza Noncsi (#7) üzenetére


^Bundi^
senior tag

igen..erre jo a cset és a CTRL+C; CTRL+V
buliban egyszerre csk 1 lány megy(néha több is, de azért mégiscsak véges;))..az utcán is..no de az irogatás ugya mindjárt más;)

Nos Omnes Una Manet

(#10) gregorik válasza Noncsi (#3) üzenetére


gregorik
senior tag

''Ha nekem tetszik valaki 10 méteres körzetben akkor szóba elegyedek vele.''

ez hangzatos, de nem hinném, hogy így van, inkább mész tovább. utcán ismerkedésben veterán vagyok ;), 10-ből 11-szer a pasi kezdeményez, s a magamfajtának jól jön a toothing (de még 1-2 év, mire itt gyökeret ver).

(#11) Noncsi válasza gregorik (#10) üzenetére


Noncsi
tag

Olvasd el az utána következő mondatomat is... :P Ja, és ha 10-ből 11-szer a pasi kezdeményez akkor ez a toothing sem fog ezen változtatni...

(#12) ^Bundi^ válasza Noncsi (#11) üzenetére


^Bundi^
senior tag

nem is ezen akar változtatni
csak mennyivel egyszerübb küldeni 1 ilyen szutykot mint odamenni minden normálisnak kinéző nöhőz 10 méteres körzetben ;)
most gondold el ahogy szerencsétlen rohangál a téren fel alá :DDD
meg így nemkell órákat elpazarolni 1 olyan nőre aki pl krv@ra nem akar tőled semmit, csak nem esik le, mert a a csaj hülye b; a pasi az;)
:R

Nos Omnes Una Manet

(#13) Noncsi válasza ^Bundi^ (#12) üzenetére


Noncsi
tag

Férfilogika... :) Milyen szerencse hogy nekem nem tetszik meg minden arra járó férfi az utcán... a férfiaknál ez másképp működik azt hiszem :DDD
Egy szó mint száz aki akar ismerkedni annak a mobilja nélkül is megy.

(#14) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én szívesen kipróbálnám ezt a mobilos dolgot, csak kár hogy 10 méteren belül 9 pasi lenne és max egy 1 csaj de lehet hogy az meg bűn ronda :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15) ^Bundi^ válasza Noncsi (#13) üzenetére


^Bundi^
senior tag

megy megy, de lasabb;)
és hát a nőknél elég nagy a szűrés, mertugye minden nő születésekor eloszthat 100 pontot a szépsége és az Iq ja közt, és sokan nem is lépnek szintet :))
:R

Nos Omnes Una Manet

(#16) Noncsi válasza ^Bundi^ (#15) üzenetére


Noncsi
tag

A férfi születésekor eloszthat 100 pontot az agya és a legnemesebb szerve között... szerintem nem kell mondanom melyik javára :DDD Tisztelet a kivételnek!

(#17) ^Bundi^ válasza Noncsi (#16) üzenetére


^Bundi^
senior tag

ezzel sem kötekednék ez így vagyon megírva;)
ezeket a bakikat hivatottak kiküszöbölni ezek a dolgok, hogy gyorsan lehessen rostáln a népek között..(szvsz)
:R

Nos Omnes Una Manet

(#18) Noncsi válasza ^Bundi^ (#17) üzenetére


Noncsi
tag

Írtam privit.

(#19) burgatshow válasza Noncsi (#13) üzenetére


burgatshow
veterán

Igen, én is ezt akartam kihozni az első hozzászólásomból. Aki ismerkedni akar, annak nem a toothing hiányz(ik)(ott) az életéből. :B

(#20) Noncsi válasza burgatshow (#19) üzenetére


Noncsi
tag

Egyetértek veled. ;)

(#21) Pötyi


Pötyi
őstag

Nem egy mai hír: [link]

Bluejacking-olni eddig is lehetett, aztán a elkészült ez a Sensor, ami keretet adott a dolognak. A bugfix dátuma is egy éves, szóval már elötte is létezett...

Most akkor nagyon nem értem, hogy miért született ez a cikk? Volt még egy üres hasáb a címlapon, amit ki kellett tölteni egy hírrel? :D

QNX is cool!

(#22) ^Bundi^ válasza burgatshow (#19) üzenetére


^Bundi^
senior tag

ezzel egyetértek
nem lecserélni kell a már meglévő jol bevált módszereket mint a ''teccő gecó kő kóla'' vagy a ''gyüssz topogni vazze?'' varázsigék hanem bővíteni azokat a toothingolok egyet módszerrével;)

Nos Omnes Una Manet

(#23) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Vagy oda menni a csajhoz és azt mondani, hogy bejössz nekem mint kvazi modinak a limbóláz :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.