Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kriza


Kriza
őstag

Remélem, hogy a megbízhatóságot is növelik!
Bár nekem mindegy, mert nálam elérték azt a 9-es sorozattal, hogy többé ne vegyek Maxtor vinyót! :((

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#2) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Nem lehet hogy a te géped zárlatos valahól??? Elöfordulhat

(#3) XtoRR válasza Kriza (#1) üzenetére


XtoRR
tag

Miert olyan rossz az a 9-es sorozat??? Miert nem veszel tobbe Maxtor vinyot?? :F:F

(#4) velizare


velizare
nagyúr

mi az abszolút naívitás?
maxtor vinyót venni a mistralban. :U

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) Club válasza velizare (#4) üzenetére


Club
őstag

:DDD

(#6) Dassler


Dassler
őstag

Nekem konkrétan semmi bajom a 9-es sorozattal, kettő is itt figyel a gépben, már nem 1 éve.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#7) User64476 válasza velizare (#4) üzenetére


User64476
őstag

:C :C :C

(#8) kdz válasza velizare (#4) üzenetére


kdz
tag

nekem egy 80GB-os maxtorom van, és már több éve semmi panaszom rá...Bár nem is a Mist..lban vettem:DDD

Never give up! Never surrender!

(#9) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Nem értem mért nem jó a maxtor. Nekem 120GB van és tök jól müködik persze lehet hogy azért mert van rajta hütés és igy nem sül el az elektronika olyan hamar.

(#10) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Én inkább a Samsung vinyók élettartamát kérdöjelezném meg. Én idájig csak hibás Samsung terméket láttam életemben. ÉS még van pofájuk 3 év garit adni rá:(((

(#11) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Csendben javasolnám, hogy mind a Maxtor fikázók, mint a Maxtor védők fogják vissza magukat. Mint a korábbi 1000 ilyen topicban, itt sem lesz eredménye, szóval fölösleges koptatni ezért a billentyűket.

Lehet, hogy le maradt a Maxtor a bejelentéssel, de kapni igazából nem is nagyon lehet 300-asnál nagyobb vinyókat a többiektől sem. Ha elvétve mégis, akkor azt nem éri meg megvenni. Szóval kereslet sincs rá túl nagy.

Ami engem is érint a hírből, az kb annyi, hogy ha piacra dobják az 500-as vinyót, akkor leesik a 300 körüliek ára végre. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#12) velizare válasza L3zl13 (#11) üzenetére


velizare
nagyúr

vicc vót no... :(

mondd azt, hogy nincsen valóságalapja.

[Szerkesztve]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#13) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Modjuk maxtor-nál a 120GB-os volt a kategoria gyöztes ugy olvastam

(#14) viharhozo válasza L3zl13 (#11) üzenetére


viharhozo
addikt

400as Hitachibol tudok akar 5ot is azonnal 75k/db-ert. ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#15) viharhozo válasza velizare (#12) üzenetére


viharhozo
addikt

Nincsen. A Maxtort kiskertol fuggetlenul tudod gariztatni, szoval tokeletesen mind1, hol veszed meg. A hibaszazaleknal pedig mindig a minta nagysaga a kerdeses.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#16) L3zl13 válasza viharhozo (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Olyat én is tudok, de a Hitachi a 400-asát majd egy évvel a konkurencia előtt jelentette be.
És mint mondtam nem éri meg, mert túl drága a kapacitásához képest... :(

Aki hülye, haljon meg!

(#17) dark bit


dark bit
tag

''A hazánkban oly népszerű Maxtor''

Muhahahahahhaha

[Szerkesztve]

d[-_-]b Cool Walley

(#18) BenJoe válasza dark bit (#17) üzenetére


BenJoe
senior tag

:o

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#19) Scream007


Scream007
őstag

és azt nem mondták jár hozzá 1 kompresszoros hűtés, mert a víz már nem elég neki????:C

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#20) siriq


siriq
őstag

Hello

En speciel ngayon orulok neki es remelem minnel hamarabb megvehetem.
Nagyon hianyoltam mar a nagyobb kapacitast. Egybol jon a gyujtemenybe(amugy nalam mar lassan 5 eve mozok a kisebbik maxtor ebbol 3 evet minden nap es minden oraban 24/7):C

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#21) karib


karib
addikt

Minden HDD meghalhat és minden gyártónak vannak rossz szériái. A Maxtor fikázást hanyagolni lehet, bár én sem vagyok oda értük. Akinek fontos az adatbiztonság, az vegyen több HDD-t, csináljon RAID tükröt meg rendszeresen archiváljon.

Department of Redundancy Department

(#22) Kriza


Kriza
őstag

Nem akartam vitát nyitni a Maxtor vinyók megbízhatóságáról, így nem is kívánok reagálni ezekre a hozzászólásokra. Csak annyit akartam mondani, hogy nekem egy tök újan megdöglött, így én többet nem veszek ilyet. Ez az első Maxtorom volt, de az utolsó is. És a környezetemben (koli) is sok döglött maxtort láttam. Arányában többet, mint a többit (úgy 4-szer annyit).

Ez persze nem jelenti azt, hogy az új sorozat rossz lesz. Bár jelent valamit, hogy eddig vártak, míg a többi gyártónál már kiforrt a technológia.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#23) Loretto válasza L3zl13 (#11) üzenetére


Loretto
veterán

Ez is csak idő kérdése, hogy mikor lesz tömeggcikk a fél tera.
Az utolsó mondat ad okot aggódásra.

Soirée...

(#24) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Egyáltalán lesz olyan gép ami lekezel enyi adatot? Hisz a régi gépekhez külön driver kell ahoz hogy bizonyos méretű vinyot lekezeljen. De gondolom itt jön az alaplapi renszerváltás hogy alkalmazkodjon hozzá.

(#25) LordX válasza Tomitosz (#24) üzenetére


LordX
veterán

Az általam ismert következő korlát az NTFS max partíciómérete, vagy mije, az 2^64 byte, azaz 16 EiB (exa binary byte). (A giga után tera, utána peta jön, és csak aztán az exa)

(#26) Kazimír válasza dark bit (#17) üzenetére


Kazimír
őstag

Az kimaradt a hírből, hogy:
''A hazánkban - az ára miatt - oly népszerű Maxtor''.. :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#27) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Mért, még milyen márkák vannak amik jobbak??

(#28) ciao


ciao
senior tag

nekem volt 120GB-os maxtorom semmi bajom nem volt vele és akinél most van neki sincs, aztán vettem 250GB-osat az megdoglött visszavittem megint leugrott róla FAT én nem akart rendesen működni, a Hitachimmal semmi bajom, én akkor fogok legközelebb maxtort venni ha arrol szólnak a hírek, hogy már nincs baj velük;]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#29) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Én sem halottam még 120GB-nál nagyobb maxtor vinyorol ami müködik is. Még tényleg nem forott ki.

(#30) vati válasza Tomitosz (#29) üzenetére


vati
senior tag

Nekem bő fél éve egy 160 GBs Maxtor a 3. vinyó a gépemben.
Semmi baj vele.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#31) siriq válasza Tomitosz (#29) üzenetére


siriq
őstag

Hello

Eleg csak ha az alairasomban megnezed a vinyo meretet.
Jah es nem tegnap vettem (most mar lassan 1.5 eve uzemelnek a nagyok).

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#32) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

Neked aztán nem lehet gondod a helyhiánnyal. :R

(#33) XtoRR


XtoRR
tag

Nekem mar tobb mint ket eve van maxtor vinyom, es eddig semmi baj vele, eleinte nagyon csendes kis joszag volt, most mar gep indulasnal (mikor indol a vidoz) egy kicsit rossz a hangja, elkezdett dormogni, vagy mi a fene??? de nem reg, ugy ket honapja.... ez meg mitol van.... minek a jele??? :F

(#34) siriq válasza Tomitosz (#32) üzenetére


siriq
őstag

Ez igy nem teljesen igaz.
Sajna van vagy 18 g ures helyem es mar veszesen vagyom az 500g-s vinyora(ha nem ljelenti be a maxtor hogy megjelenik az uj csoda akkor sajna mas gyartotol kellett volna vennem:(). Televagyok de rendesen.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#35) XtoRR


XtoRR
tag

De nemcsak idulaskor, hanem vmi progi futtatasakor, vagy nem tudom milyen muvelet vegzesekor is hallatszik... :(:(:(:(

(#36) Tomitosz


Tomitosz
aktív tag

És ráadásul tele vagy??? Nem segit ha DVD-re kiirod?? én is csak igy tudom kompenzálni a gép megtelését. Ez olcsobb megoldás mint vinyot venni,nem???

Mért baj ha a vinyó kerreg, csak dolgozik és kész. Nekem is kerreg a vinyom de rendesen, nem mintha örülnék neki de ez van, korral jár de attol még mükszik;)

(#37) XtoRR válasza Tomitosz (#36) üzenetére


XtoRR
tag

tenyleg, mostmar jo lenne, ha a Valasz gombot hasznalnal arra, hogy vkinek valaszolj, eggyik-masik hsz-ed nagyon felreertheto... Egyebkent nem zavar nagyon, csak kerdeztem, gondoltam nem-e a HDD veget jelenti ez a kerreges... :R:R

(#38) siriq válasza Tomitosz (#36) üzenetére


siriq
őstag

Nincs DVD meghajtom se nem hogy irom. utalom a lemezeket ezert inkabb halmozom a vinyokat kenyelmi okokbol kifolyolag is.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#39) XtoRR válasza siriq (#38) üzenetére


XtoRR
tag

Hat pedig sztem joval praktikusabb egy DVD-iro, minthogy 4 vagy 5 vagy mit_tom_hany vinyo van a gepemben... Tudom ez igy mind nagyon jol hangzik, hogy 540 GB tarhely, de ez nekem ugylehet soha sem lesz (mar 2 eve egy 30 GB-os Maxtorral nyomulok, van vagy 200-220 cd-m filmmel, most nemreg vettem egy DVD-irot, 24 filmet meg is irtam dvd-re, s most a vindozon, meg egy ket aprosagon kivul nincs mas a gepen... Nemhogy praktikus, de olcsobb is, mintha felvasarolnek 250-es vinyokbol (es hol az adatbiztosag... :C )

(#40) Tomitosz válasza siriq (#38) üzenetére


Tomitosz
aktív tag

Az egyik barátom is ugyan igy halmoz mindent vinyokon ahejett hogy irot venne. Kényelmi szempontbol tényleg egyszerübb mindent vinyon tárolni, igy legalább nem kell a lemezek halmaza között állandoan keresgélni. De a vinyó bármikor elromolhat, igaz ez a DVD lemezekre is igaz. Nálam csak az ár dönt, amugy én is vinyot használnék.:B

(#41) XtoRR válasza Tomitosz (#40) üzenetére


XtoRR
tag

Egyszeru a keresgeles a DVD-k kozott... Rairod, hogy mi van rajta...:)

(#42) tgabi333 válasza XtoRR (#41) üzenetére


tgabi333
tag

Jah, csak ha arra gondolsz, hogy rendezetlenek a dvd-k akkor lineáris időben találod meg a keresett lemezt, hameg rendezett a lista, akkor rendszerető embernek kell lenned(nálam rendszeretőbbnek:P), hogy fent tartsd a konzisztenciát......

áhhmérnincsmégjobbmegoldásmintadvd.....

(#43) siriq válasza tgabi333 (#42) üzenetére


siriq
őstag

Amen az utolso mondtara. Ezert nincs nekem DVD-m egyszer.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.