Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) kago akira


kago akira
tag

Én csak azt nem értem miért baj hogy dizájnolják a pc alkatrészeket?

2 dologra vagytok nagyon rá álva. Az oldal ablakra meg a világitásra.

Az oldal ablakkal szerintem azert nem lehet gond mert tényleg ha valakit zavar akkor miert rakja szem ele a gépét illetve ha ilyen igénye van akkor azért neki is van választási lehetösége max drágább házak között kell nézegetnie. De ugye az alap hogy a minden igényt kielégitő cuccok mindig drágák. Lásd autó, telefon stb. Illetve ha ami tetszik nincs teli laposba akkor aliexpresszrol kb 1 dollár egy fekete félnégyzetméteres carbon folia( sima foliára még nem kerestem rá de tuti van). Éz azt az üvegre kintre bentre lehet tenni igényesen.

A világitás értem hogy zavar mert plussz pénz de nem hiszem hogy az a 3db dioda meg a kábel 100 forintnál tobb lenne a gyártónak, ergó ennyi pénzetek azért csak van? Az egerembe nekem is nem kikapcsolható a led es este az arcomba világit a kek fénye. De oszintén 3500 forint volt. Zavar de barmikor felnyuthatom azt elvaghatom a zsinort. Mert ennyi penzert mit várjak? Drágább egereknel meg alap hogy kikapcsolható.

Én speciel örulok hogy mostmar kapni szép házakat teli uveg oldal lappal mert igenyesen megcsinálhattam es mint egy mualkotás ott van az asztalomon. Semmi szivarvany pulzalas, csak feher szin. Apropo a monitorom hatara is raktam ledet hogy a vaksotetbe meg egyenletesebb legyen a feny eloszlas. És ki merem jelenteni hogy nem vagyok led buzacsira.

Szerintem ez a 2 problema nem mas mint kinalat hiány. Énsem talalok most megfelelo házat,processzorhutot meg alaplapot. Persze ez megnehezebb lenne led meg uveg nelkul talalni. De igy srm megy pedig hajlanfo vagyok felarakat fizetni.

Vegezetul azt tudom mondani hogy ha ennyire nem talaljatok amit kerestek akkor az egy piaci rés! Tessek gyártatni. De ha nem lesz ra kereslet akkora, akkor megiscsak a piacnak van igaza. (Amugy eleg a tetszo gépházhoz oldallapokat gyártatni nem kell az egész xd)

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.