Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Azért a 2000 Mhz nem semmi 1,65 V mellett. :Y
Csak, ugye sajnos röpke 100 rugó felett :O

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#2) Remington


Remington
őstag

nem gyenge memó :C le a kalappal corsair :R

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#3) luw2win


luw2win
őstag

Azta az már valami, ez a piros szín olyan vadító :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

szép... tényleg a vörös lesz a divat jövőre, ahogy mondtam... :D olyan a borda miatt, mint egy fésű... csak hát 400ojrót másra is el tudnék költeni :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Jack O'Neill válasza Gonosz15 (#1) üzenetére


Jack O'Neill
tag

A késleltetés sem semmi :D

JAJJMÁÁÁÁ

(#6) #65675776 válasza Jack O'Neill (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mi a konkrét problémád vele? Kifejezetten jók.

(#7) Achill3uS


Achill3uS
veterán

honnan vettétek ezt a 400 euro-t? az 1866-os is többe kerül és még az se nagyon kapható sehol ([link]), ez sokkal sokkal drágább lesz + limitált kiadás. nem igazán értem ennek a hirnek mi relevanciája van a magyar közönség számára mert annál nem sokkal több, hogy igen létezni fog ilyen - sajnos - :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#8) Cs_Laci válasza Jack O'Neill (#5) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

6GB RAM @ 2000Mhz @ CL7 @ 1.65V

HÜMMM

[ Szerkesztve ]

(#9) hyperspace


hyperspace
őstag

durva ram durva aron. ki vart mast? :N

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#10) Jack O'Neill válasza #65675776 (#6) üzenetére


Jack O'Neill
tag

Pozitív értelemben értettem...ha nem jött át bocsi...Szóval nagyon jók egy 2000-res ramhoz :)

JAJJMÁÁÁÁ

(#11) Thrawn válasza Achill3uS (#7) üzenetére


Thrawn
félisten

Amit linkeltél az átszámolva kb 320-330 euro.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12) Billu válasza Thrawn (#11) üzenetére


Billu
aktív tag

Bárcsak a kereskedők is így számolnának. :C

link

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#13) Achill3uS válasza Thrawn (#11) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez árfolyamfüggő, nemtudom az a 330 neked, hogy jött ki de a mai xe.com-os árakkal számolva 1-2ezer ft kül. mellett (104~106k) ezek teljesen megegyező árak. és az usa, nálunk több lesz. azonkivül mint mondtam, az csak 1866c9 és nem limitált széria. amit én hallottam a GT-ről, mint már említettem ennél sokkal több, de nem publikus, ennyi.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#14) shteer válasza Achill3uS (#7) üzenetére


shteer
titán

de ha nekem ilyen kell, hozatsz? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#15) westlake válasza Gonosz15 (#1) üzenetére


westlake
félisten

nem ez nem gyenge, hanem az, hogy ezeket a 2 gigas modulok is tudjak ;)

Play nice!

(#16) Achill3uS válasza shteer (#14) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez a ram egyelőre nincs kereskedelmi forgalomban, mint láthatod az árát latolgatja mindenki, kiváncsi vagyok énis mennyire lesz beszerezhető később. XS-en van róla pár teszt amit a Corsair-esek tettek ki, de ők se mondanak semmi egyebet.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#17) Kriza válasza Gonosz15 (#1) üzenetére


Kriza
őstag

DDR2 is volt horrorárban, most meg 3k/GB áron vágják utánnad a boltban az olcsóbbját. Bár tény, hogy nem most lesz nekem sem ilyenem. :O

Vajon milyen chipek vannak rajta?

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#18) westlake válasza Kriza (#17) üzenetére


westlake
félisten

samsung.. ;) (vagy nem.. de abban biztos vagyok, hogy fekete szinuek :D )

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#19) shteer válasza Achill3uS (#16) üzenetére


shteer
titán

szóval sikerült csinálniuk 3db ilyen modult? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#20) Achill3uS válasza Kriza (#17) üzenetére


Achill3uS
veterán

ezt erősen titkolják de valoszinüleg mivel szvsz egyetlen régebbi létező ddr3-mas ic sem képes ilyen teljesitményre (még a legjobb samsung hcf0-k sem) az uj elpida lehet rajtuk - vagy egy uj samsung :D

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#21) Achill3uS válasza shteer (#19) üzenetére


Achill3uS
veterán

passz, lehet ;]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#22) sanzi89 válasza Kriza (#17) üzenetére


sanzi89
addikt

Pontosan. Bár szerintem ez soha nem lesz ilyen árban.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#23) Thrawn válasza Achill3uS (#13) üzenetére


Thrawn
félisten

Úgy, hogy az ott feltüntetett ár kanadai dollárban van megadva.
Nyilván mire ideér nem 320 euróba fog kerülni, ezt nem is vitatom, elég megnézni Billu linkjét.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24) Achill3uS válasza Thrawn (#23) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez jogos, ezt benéztem, usd-vel számoltam. de mind1 pontosan.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25) jugeen válasza Achill3uS (#7) üzenetére


jugeen
addikt

lehet, hogy a hexus-os "We'll take a guess and say $650 or more."-t EUR-osították ;)

(#26) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Végre. Ennek már látom értelmét. Ideje volt egy komoly darabnak is. :R

Ez a sok 1333mhz és "15-15-15-250" időzítéses szar fabatkát sem ér.

Ez már hoz gyorsulást az 1200as A-Data EE-hez képest is, bőven.
Az, hogy ezt 1,65V-on teszi, pedig: le a kalappal :K (hogy potom 110k az mellékes, de úgysem nekem szánják :B )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27) P00By


P00By
nagyúr

:R :D

(#28) keIdor


keIdor
titán

Nem semmi ram, gondolom majd 2009-ben jön még több hasonló is más gyártóktól. 60.000Ft-ért már szivesen vennék egy ilyen kitet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) westlake


westlake
félisten

ez sem lehet egy bena kit..

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#30) PH-User


PH-User
addikt

Igen, ezeket sem az átlag magyar felhasználókhoz fejlesztették. :B

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#31) westlake


westlake
félisten

jo parositas ;)

Play nice!

(#32) keIdor válasza PH-User (#30) üzenetére


keIdor
titán

De átlag külföldiekhez se... ez egy Enthusiast kit, az ára is ezt fogja majd mutatni.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) jugeen válasza westlake (#31) üzenetére


jugeen
addikt

(#34) westlake


westlake
félisten

itt az ocz kitje is..

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#35) westlake


westlake
félisten
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.