Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eclipse006


eclipse006
őstag

Tetszik a design, kérdés, hogy a hangja milyen lehet. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#2) Srodney


Srodney
senior tag

hajjj,de cseszett jól néz ki,biztos elkérik a felárat a design-ért....ínyenceknek való az 100% !!!

(#3) vinibali válasza Srodney (#2) üzenetére


vinibali
őstag

el is kérik, nem láttad? :Y
1000$+

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#4) Tomate


Tomate
veterán

Karácsonykor vettem a VSX 520-at. Megvagyok vele elégedve. Azért az árért tökéletes választás volt. (60k) Bár szerintem nem lehet sokkal olcsóbb még most se.

(#5) Duree


Duree
veterán

Nekem a legkisebb is megfelelne.

duree54

(#6) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Még mindig jól néznek ki, de már nem kéne. Feladtam a sokcsatornát, inkább a minőségre megyek.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#7) Ijk válasza CYBERIA (#6) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sajnos be kell látni, hogy míg egy minőségi sztereó erősítő megvan újonnan 70k-ból és hozzá két doboz ugyanennyiből, addig egy jó házimozi erősítő 200-300k és a dobozokból is több kell ugyebár.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#8) CYBERIA válasza Ijk (#7) üzenetére


CYBERIA
őstag

A 70k nagyon optimista, ha nagyon okosan választasz akkor egy belépőre elég.

Tudom hogy létezik sok csatornára készített zenei felvétel, de többnyire a filmek világa ez, márpedig egy igényes zenei felvétel egészen más filozófia szerint készül, mint a filmek hanganyaga. Egy hollywoodi stílusú filmnél lényegesek a nagy hangerő, a hirtelen beütések, az effektek, a néző lenyűgözése áll a középpontban. Ezzel szemben az igényes zenei felvétel éppen kerüli az ilyen drasztikus dolgokat, bár manapság ez is is inkább a nem éppen populáris akusztikus zenére jellemző.

Meg vagyok győződve arról, hogy zenére amúgy sem jobb a sokcsatornás hangzás, és szerintem soha nem is lesz olyan mint a sztereó, hiába tolnád bele a milliókat.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#9) dabadab válasza CYBERIA (#8) üzenetére


dabadab
titán

"Ezzel szemben az igényes zenei felvétel éppen kerüli az ilyen drasztikus dolgokat"

Az igényes zenét ezek szerint onnan lehet megismerni, hogy a kottájában nincs fp jelölés?... :F

DRM is theft

(#10) Mappa


Mappa
addikt

"A másik két új termékhez hasonlóan ez is lehetővé teszi a különféle internetes rádiók közvetlen elérését."

erről bővebben lehet tudni, hogy hogyan?

nem kötelező megadni

(#11) CYBERIA válasza dabadab (#9) üzenetére


CYBERIA
őstag

Mondom igényes felvétel.
A hangmérnöknél nem biztos hogy ott a kotta.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#12) dabadab válasza CYBERIA (#11) üzenetére


dabadab
titán

Ha egy fortepianóból a hangmérnök bármi olyat csinál, ami nem "hirtelen beütés", akkor valamit nagyon rosszul csinál.

DRM is theft

(#13) CYBERIA válasza dabadab (#12) üzenetére


CYBERIA
őstag

Az a baj hogy ezt most nem tudom mire írod, mert én olyat biztos nem írtam ami ezzel ellentétes. Szerintem valamit félreértesz. Vagy ha nem te akkor én. ;)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#14) dabadab válasza CYBERIA (#13) üzenetére


dabadab
titán

"egy hollywoodi stílusú filmnél lényegesek a nagy hangerő, a hirtelen beütések, az effektek, a néző lenyűgözése áll a középpontban. Ezzel szemben az igényes zenei felvétel éppen kerüli az ilyen drasztikus dolgokat"

Márpedig ahol van rendes dinamika, ott hirtelen hangerőváltozások, "drasztikus dolgok" is vannak (amiknek egyik tipikus példája a fortepiano, ahol egy hirtelen hangos hangot egy halk követ).

DRM is theft

(#15) CYBERIA válasza dabadab (#14) üzenetére


CYBERIA
őstag

Na ja, csak azt nem a hangmérnök teszi fortepianóvá, hanem az az volt már az előadás pillanatában is. Ha az ő munkája során válna akármiből fortepianóvá, akkor az tényleg drasztikus módosítás lenne. Erre mondtam hogy az igényes felvétellel ilyet nem tesznek.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.