Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Képeket szerintem picit alakítani kéne, mert ránagyítás nélkül még monitoron is nehezen kivehetőek a számok. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Sajnos látszik is a CPU-limit. Nálam egy i5-3550 volt egy RX 580 mellé, és amikor Ryzen 5 2600-ra cseréltem, főleg a min. fps ugrott meg (persze az átlag is), az egész sokkal simább élmény lett. Még az olyan vga-éhes játékban is, mint a Forza Horizon 4.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Fücsök007 válasza Csapoati (#2) üzenetére


Fücsök007
őstag

+1. Ma már egy csutkára húzott 4770K sem elég egyes esetekben, pláne ha csúcskategóriás kártyát használ az ember. Bár felbontástól is függ, de a többség 1080p/1440p felbontáson játszik, így a 4K-s felbontás nem igazán releváns.

(#4) Hannibhál válasza laceszgamer (#1) üzenetére


Hannibhál
őstag

Köszi mindenkinek hogy elolvastátok :R
Lacesz, mit tudnék rajta változtatni? Képmetszővel vettem ki excelből, esetleg tipp? csak mert az én médiaszerkesztési tudásom eddig terjed :)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#5) Csapoati válasza Hannibhál (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Excelben nagyobb betűméret. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Hannibhál válasza Csapoati (#5) üzenetére


Hannibhál
őstag

Köszi :R

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#7) laceszgamer válasza Hannibhál (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

Igen, kicsit nagyobb betűmérettel tökéletes lenne :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.