Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Én már nagyon várom. Amint kijön, nyomom is fel laptopra. :R

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#2) bambano válasza Inv1sus (#1) üzenetére


bambano
titán

Rakhatsz fel kiadás előtti állapotot is, azért nem kell várni.
Nekem a két umpc-men meg az egyik szerveremen már lenny ez van, nincs vele gond.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) dabadab válasza Inv1sus (#1) üzenetére


dabadab
titán

Miert nem testinget hasznalsz? Van egy csomo szituacio, amikor a stable hasznalata a jo megoldas, viszont sajat desktopra nem raknek, mert ott leginkabb csak a hatranyai jonnek elo.

DRM is theft

(#4) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ha most feltelepítem, úgyis frissül magától ugye? Szal ha kijön a full stable, akkor már nekem is az lesz. Ehhez sajna nem nagyon értek, azé kérdezem csak :U.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#5) dabadab válasza Inv1sus (#4) üzenetére


dabadab
titán

Igen. De a jelek tovabbra is erosen arra utalnak, hogy a stable helyett a testinggel sokkal jobban jarnal.

A stable nem azert stable, mert a benne levo szoftver maga kulonoskeppen stabil lenne: az olyan, amilyennek az upstream (a program iroi) megcsinaltak. Azert stable, mert:

1. Maguk a csomagok ezerszer vegigteszteltek (nincs teljesithetetlen fuggoseg meg hasonlok)

2. Az ebben levo szoftver nem valtozik. Felteszed, bekapcsolod ra az automata frissitest (ami kb szinte csak biztonsagi frissitesekbol fog allni) es elfelejted, nem kell attol tartani, hogy pl. vmibol ujabb verziojott ki, uj konfiguracioval, maskepp mukodik, akarmi.

Ebbol desktopnal a 2. egeszen konkretan hatrany, nem elony, az 1. pont eseten meg a stable elonye gyakorlatilag elenyeszo: a testing is remekul mukodik, mert ide csak az kerul, ami az unstable-ben mar megallta a helyet.

DRM is theft

(#6) Inv1sus válasza dabadab (#5) üzenetére


Inv1sus
addikt

Oké, most már értem, mit akarsz mondani :) . Még egy kérdés és már szedem is: i386-ot szedtem le mindig is, mert azt mondták nekem, de amd64-gyel nem járnák jobban? Elvégre AMD Athlon 64 3000+-es procim van, az asztali gépemben. A laptopban intel proci.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#7) bambano válasza dabadab (#3) üzenetére


bambano
titán

Nem nagyon látom se az etch hátrányait se a lenny előnyeit desktopon...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) dabadab válasza bambano (#7) üzenetére


dabadab
titán

Nem is vagy tipikus felhasznalo, nem hiszem, hogy neked feltunne, hogy Audacitybol csak 1.2.4 van 1.3.5 helyett vagy hogy haxe egyaltalan nincs etchben. Masnak meg igen :)

DRM is theft

(#9) bambano válasza dabadab (#8) üzenetére


bambano
titán

Az átlag linuxos topon levő audacityt használ debianon, az átlag windowsos meg halálnak halálával hal, ha nincs fotosop?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) dabadab válasza bambano (#9) üzenetére


dabadab
titán

Tenyleg nem erted, vagy csak unatkozol? :)

Az atlag user szereti a programoknak a friss verziojat hasznalni, nem pedig a masfel evvel ezelottit. Ennyi.

DRM is theft

(#11) bambano válasza dabadab (#10) üzenetére


bambano
titán

Az átlag user nem szeret bétatesztelőként dolgozni. Úgysem küld hibabejelentést, csak annyit fog mondani, hogy a debian szar. Ami nem igaz, nem kellett volna testinget adni neki stable helyett.

Nekem sem ment hibátlanul nemrég a lenny, pedig szeretném magamról azt hinni, hogy nem vagyok tök zöld a debianhoz. Akkor a windowsról éppen áttérő mekkorát fog szívni vele?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.