Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yany


Yany
addikt

Sajnos egyre nagyobb hulladékokat gyárt már prémium szinten is ez a gyártó. Vostrotól kezdve az XPS-en át a Precision-ig mindegyik gép olyan QA gondokkal volt tele ami kezeim közé került, ami nagyon durva, évek óta tartó süllyedést mutat. Nem is értem, mit keres még az értékesítési listák felső felén. Elég megnézni a Samsung Mobil mutatóit, azok nem csinálnak rosszat, csak kiemelkedőt sem, de a Dell valahogy még ezekkel is elevickél, nemhogy túlél.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#2) Crus válasza Yany (#1) üzenetére


Crus
őstag

Teljesen jogos amit írsz. Évtizedek óta javítok notikat is. Sok éve a Dell tényleg minőséget jelentett, manapság már a felső kategóriás gépeik is komoly gondokkal küzdenek. Szerencsére ezek zöme a 3 év garidőn belül előjön és a Dell nem szarozik, szó nélkül cserélnek alaplapot is, már akkor is, ha csak apró gyanú fennáll, hogy esetleg az okozhatja az adott problémát.

Ami számomra nagy dráma, hogy sok éve már, amikor a Toshiba kivonult az EU piacról. Rengeteg Toshiba noti ment át a kezeim között és egyetlen egy Tesco-s vásárlásról tudok, amiben az alaplap meghalt, az összes többi húzta sok éven át az igát és sokuk még most is húzza! Nagyon jól szerelhető, strapabíró, jellemzően nem "zsanértörős" gépek voltak.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#3) Zanik válasza Yany (#1) üzenetére


Zanik
addikt

Akkor most ki van minőségben legelől: a HP vagy a Lenovo?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#4) Zoli133 válasza Crus (#2) üzenetére


Zoli133
őstag

Dolgoztam egy időben Toshiba laptopokkal, nekem akkor az volt a tapasztalatom, hogy ritka hitványak, de ez szerviz volt szóval nyilván felül reprezentálva láttam a törött zsanérokat/alaplaphibákat.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#5) FoxiestFox válasza Zanik (#3) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A bc notik elég közel vannak egymáshoz igazából a belső design kivitelezés szintjén.
Sajnos a Lenovo sincs annyival előrébb, mint 10 éve volt, sőt.

Alapvetően az egész piac az eldobhatóság, javíthatatlanság felé megy. :(

(#6) Zanik válasza FoxiestFox (#5) üzenetére


Zanik
addikt

Szóval akkor nem csak a Dell-re jellemző a hanyatlás, hanem általánosan rossz irányba megy a bc kategória?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#7) FoxiestFox válasza Zanik (#6) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.