Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zone


zone
őstag

Furcsa, hogy a nyugati piacon keresett lehet olyan márka, aminek a nevében "poo" szerepel. :)

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#2) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

... vagy rendeld meg Kínából féláron. :D

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#3) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ezek a kis szar hangszórók.... És lehetne Mac gépekhez is billentyűk, nem csak iPhone/iPad-hoz. :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#4) c0nn0r


c0nn0r
tag

Én már pár hete használok egy bluetooth fülest és egy egeret.
Meglehetősen minőségiek. Azért nem logitech, de pont ezért van az alá árazva. Eddig pozitívak a tapasztalatok.

(#5) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az az egér nagyon jól néz ki. Bár furcsa, hogy érintős, biztos igényel nem kevés megszokást.

(#6) ZooLee válasza c0nn0r (#4) üzenetére


ZooLee
őstag

Érdekes, viszont kinézetre viszont teljesen Logitech koppintások, legalábbis az egerek...

(#7) _Smooth válasza ZooLee (#6) üzenetére


_Smooth
senior tag

Hát lehet benne valami, mivel ez egy OEM gyártó saját márkája... gyártottak a Microsoftnak, Hamának és persze a Logitechnek is... így aztán nem nehéz igen hasonló cuccokat gyártani saját logó alatt :D

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#8) xtech2


xtech2
tag

Nagyon szép csomagolás és maguk a termékek is esztétikusak... csak szarok. Van egy 9080-as billentyűzetem (ez a mini bill + touchpad) illetve egy bluetooth-os fejhallgató/headset.

A billentyűzet kvázi használhatatlan... a touchpad része rettenetesen rosszul működik, maga az érintőfelület széle megegyezik a fizikai méret külső felével, így nem tudod úgy megfogni a billentyűzetet hogy az egér ne ugráljon el folyton. Maga a kattintás is rossz, 10-ből 5x sikerül, amúgy meg nem csinál semmit. Nehezen szokható az egyedi görgetés és a jobb klikk is.

A fejhallgató ár/érték arányban nekem nagyon megfelelő lenne... deee telefonnal összekötve a beérkező hívások felét vagy azonnal kinyomja vagy automatikusan felveszi... ezért itt is használhatatlan.
Az irány jó, de sokat kell ennek még fejlődnie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.