Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) negyedes


negyedes
addikt

Bazze, nem semmi. Csak ugy gyari hibas a soft. Szomoru. :(

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2) szablya


szablya
tag

Ezt nem értem :F Én pár hónapja vettem w910i-t, az teljesen rendben van. Bár a Vodafone-os szoftver néha befagy, tervezem kicserélni eredetire...
Na de hogy ez? :Y Nem kicsit szívás.

de ha jól tudom, ezeket az akkukat nem kell így bejáratni...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) hackeeeee válasza szablya (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát én má nem tom, valaki mondja a 3*16h töltést, teljes lemerítés után, valahol meg azt mondják, hogy tök felesleges. Szal franc se tudja már...

Az 5800-ám is megkapta, meg az összes eddigi telóm, ami volt.

Na de, akkor is, most ne mondja azt nekem senki, hogy fél nap alatt normális, hogy lemerül egy ilyen készülék, meg a másik, hogy tisztában vannak azzal, hogy gyárilag hibás, és kiadják? Hát menjenek a büdös p*csába...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4) szablya válasza hackeeeee (#3) üzenetére


szablya
tag

Ha kézikönyvben nem írja, akkor nem kell :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) hackeeeee válasza szablya (#4) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor ennyi erővel a notikhoz sem kell, bár kifejezetten ajánlott...

Amúgy példa, 2 egyforma noti, én megcsináltam, haver nem, enyém bő 2 órát megy, az övé max másfelet, átlagos böngészgetéssel, szal közel ugyanolyan "terheléssel". Akkor? :U

A másik, ha meg nem töltöm 16 órát, akkor is lemerült volna fél nap alatt, ez nem oszt nem szoroz... Mivel a kicserélt teló ugyanúgy megkapta a 16órás töltést, és az még majdnem tele volt most, mikor vissza lett víve, és ma reggel lett levéve a töltőről.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6) negyedes válasza hackeeeee (#5) üzenetére


negyedes
addikt

Nalunk pont ez van forditva. Ugyan az a noti(fixre) az enyem megy kicsivel tobbet mint 1 ora, havere 20 percet se.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az első töltés után elérik a maximális teljesítményüket, nem kell a 16 óra. Én sosem csináltam. Aztán minél többet van töltőn a kelleténél úgy csökken egyre jobban a teljesítménye.

[ Szerkesztve ]

(#8) hackeeeee válasza aero. (#7) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet, valahol meg üzletben mondják, hogy kell... Sőt, amikor hazahozták a kicserélt telefont, arra azt is mondták, hogy 3*16órát adjunk neki. De amúgymeg a fő probléma nem az aksival van/volt, hanem a walkman szoftverrel, ami kb b@szott működni...

Nah mindegy, most értek haza anyámék, holnap cserélik a telót.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Szerintem inkább a Vodafone-nak nem kéne belemókolnia a gyári szoftverbe.
Ahogy nézem, nem gyakori az ilyen fajta hiba, amit leírtál. Amint a Vodafone-t is beleveszem a keresésbe (W205 vodafone problem), máris jönnek a találatok.
A Vodafone Live menüje kavar bele az SE saját menüjébe, nem csodálkoznék ha emiatt lenne rossz a telefon. Azon sem csodálkoznék ha ezért megpróbálnák rákenni a dolgot a gyártóra.

A líthiumos celláknak nincs szüksége formázásra, bár túltöltés és túlzott merítés ellen védve vannak, de a 16 órás töltés teljesen fölösleges.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10) aero. válasza hackeeeee (#8) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Akkor nem most fog eltűnni ez a régi szokás. 3*16 óra az meg végképp kizárt, az nagyon sok. Azért az durva mondat volt, hogy a walkmanek gyárilag hibásak ... remélem a következő már működni fog.

(#11) proof88


proof88
addikt

Én úgy tudom, hogy a régi akksiknál kellett 16 óráig tölteni, ymik NiMH akksik voltak, de ezeket a Li-Ion-okat nem kell. Egyébként eddigi tapasztalataim alapján minden telefon szoftverében van nem egy hiba ...

szerk.: azért mondják az üzletben h kell 16 óra, mert régen kellett azóta meg nem szoktak le erről a szokásról. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) hackeeeee válasza Ndruu (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudom, hogy a pesti szám hova tartozott, amit sógorom felhívott, de gyanusan az SE hibabejelentője lehetett, vagy nem tudom, mert a felhívás után már sorolta a szériákat, W...stb. És ott meg azt mondták, hogy hibásak gyárilag a Walkman mobilok...

Hát akkor ténylegesen meg akkor pontot tehetnének ennek a töltés dolognak a végére, mert még többször is mondják üzletekben, hogy kell....

Nah de holnap cserélik... 2ből 2 szar volt, mégtöbb ilyen nem kell w595-öt ajánlottak helyette, de mégegyszer nem kell SE, elégvót hírtelen, inkább akkor már 5130-as nokia, az volt még a másik ajánlat.

@proof88: Ez rendben van, de ha már a szervíz azzal kezdi, tudják hogy sz@r, és frissíteni kell,akkor miért adják így el? Mellesleg nem szoftverfrissítési gond, mivel a legfrissebb szoft van a telóban...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#13) proof88 válasza hackeeeee (#12) üzenetére


proof88
addikt

nem tom :D

(#14) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ezért jó a PH!, ezer meg ezer fórumával. Tudom, késő bánat, de sokat utána kell olvasni a dolgoknak, ha meg akarunk vmit venni!

(#15) FPéter


FPéter
aktív tag

Anyám w300i-je is szar szoftveresen, szám váltásakor van, hogy beakad és csak zúg, újra kell indítani.

(#16) Lenry válasza hackeeeee (#3) üzenetére


Lenry
félisten

Hát én má nem tom, valaki mondja a 3*16h töltést, teljes lemerítés után, valahol meg azt mondják, hogy tök felesleges. Szal franc se tudja már...

tessék pl szakértőktől tájékozódni... :U Az akkumulátorokról by Bog

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) hackeeeee válasza Lenry (#16) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez oké, én el is hiszem. Csak a másik dolog az, hogy akkor ténylegesen tágítani kéne az eladók fejét, hogy ne mondjanak hülyeségeket a vevőknek... Mert nekem eddig ezt szinte minden új telónál elmondták... :U

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.