Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatallerror


fatallerror
addikt

hmmm újabb dögös cucc? na már utána is nézek a dolognak ^^

don't tell me what i can't do!

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

forza elbújhat-e? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) aram01


aram01
nagyúr

jöhet,várjuk szeretettel

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) kerekfej válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


kerekfej
addikt

Az egy árkád fXs!

(#5) dunc válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


dunc
nagyúr

A Forzába akkora a tartalom,hogy nem kell elbújnia. ;)

(#6) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nagyon várom már! és nagyon bízom benne, hogy megmarad a szimulátos autófizika.
mindig nagy a veszély: a feljesztő, kiadós, stb-knek ott a kísértés, ha eltolják kicsit az arcade irányba, rövid távon nagyobb eladást tudnak generálni.
viszont hosszú távon a hűséges simbin rajongók egy, (nagy) részét elveszthetik.
hiába volt többszöri bőrlehúzás, mégis több kiadást is megvettem belőlük...

sok szim rajongóval együtt várunk már egy gtr2, evo, stb. szintű játékot, valami normális grafikával.
az sem ártana, ha megmaradna a moddolhatóság. nem értek hozzá, de lehet, hogy az esetleges kiegészítő pályák és autók bemoddolása egy új szerkezetnél és minőségnél lehet, hogy korlátokba fog ütközni. a régieknél ez elég egyszerű volt.
és a moddolgatás egy jó móka volt....

(#5) dunc
forza3-at próbálam. cockpit, fantatec kormány + ffb pedál, stb.
kifejezetten nem volt rossz. valóban.
azon sokat el lehet vitakozni, (sokan meg is teszik, totál feleslegesen,) hogy gt54 vs forza3...
de ezek a simbin szimulátorok, (mind), ami az autófizikát és vezetési élményt illeti, szerintem egy fokkal realsztikusabbak, számomra élezetesebbek.
mivel ezek totál szubjektív dolgok, és árnyalatokról van szó, így ez csak vélemény, nehogy el kezdjük egymást győzködni...

lényeg: várjuk, minél előbb a gt3-at... :))

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7) fatallerror válasza dunc (#5) üzenetére


fatallerror
addikt

tartalmilag 1 olyan nagyon király lenne mint a forza, sok szabadpálya autópályán, hegyvidéken, tökjó lenne..persze jók a versenypályák de azért 1 ilyen szabadcucc jó lenne :]

remélem ez a GTR3 tartalomban nyitott lesz mindenre...
meg kéne 1 modern rallys szim, nekem a rbr már elavult

don't tell me what i can't do!

(#8) havasa válasza szab.tam (#6) üzenetére


havasa
aktív tag

röviden:100%-ban +1. :)
Attól nem félek, hogy a GTR3 árkád lesz.

#4: Forza (játszottam vele párat és legnehezebb fokozaton, a legkomolyabb kocsikkal, minden segítség off, gamepaddal sem tudtam nem első lenni... szóval aki szimulátoros az Forzában nem talál semmi kihívást, ettől függetlenül funolni nagyon jó game) A Forza az nem szimulátor, csak az mondja rá, hogy mégis, aki soha nem szimulátorozott még.

9#: mert arcade autós játékkal tele van a piac, aki szimezni akar, annak meg több éves játékokkal kell, hogy beérje.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#9) aram01 válasza havasa (#8) üzenetére


aram01
nagyúr

miért baj ha az lesz?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) szab.tam válasza aram01 (#9) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hogy miért lenne baj, ha a gtr3 arcade-os lenne? ezt kérdezed?
kb. olyan, minha a star wars-t bridget jones naplója stílusban, romantikus vígjátéknak forgatnák le.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#11) dunc válasza havasa (#8) üzenetére


dunc
nagyúr

Az úgynevezett "valódi " szimulátorotok,meg nem hoznak számomra élvezhető játékmenetet.

(#12) aram01 válasza szab.tam (#10) üzenetére


aram01
nagyúr

én megnézném azt is :))

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) dunc válasza havasa (#8) üzenetére


dunc
nagyúr

"gamepaddal sem tudtam nem első lenni" tudod a single rész nagyon nem mérvadó....
A multiplayer a lényeg,mint minden autós játékba. (kivéve nfs)

(#14) szab.tam válasza dunc (#11) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezért csinálnak külön arcade és sim játékokat.
a kettő vegyítés sosem volt szerencsés, csak rövidtávú eladás generálásra.

a szimulátorok mindig is kormányra valók, sosem kontrollerre, billenytyűre...

(#12) aram01
én nagyon nem... :N

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15) szab.tam válasza szab.tam (#14) üzenetére


szab.tam
nagyúr

billenytyűre. szép. szóval billentyűre.... :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16) havasa válasza dunc (#13) üzenetére


havasa
aktív tag

Nem vitatom, hogy multiban sokkal több a kihívás, ez szimeknél is így van.

Hozzá teszem, hogy a szimulátorosok álma egy Forza 4 szintű tartalommal és grafikával ellátott szim játék lenne, egyelőre ilyen nincs, talán a GTR3-al közelebb kerülünk hozzá.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#17) dunc válasza havasa (#16) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem értem pc-re miért nincs GT5,vagy F4 rendszerű játék ?! :W

(#18) norbee2244


norbee2244
senior tag

Utóbbi időben egyetlen játék volt amivel tovább tudtam játszani az pedig a GTR2 ..remélem ugyan az lesz és lesz benne m3-as BMW :U

(#19) T.Peter válasza kerekfej (#4) üzenetére


T.Peter
őstag

A forza olyan messze van az arcade-től, mint amilyen közel van a szimulátorhoz az nfs shift 1-2 például. Köze nincs hozzá. Természetesen teljesen szimulátornak sem nevezhető, de inkább oda kéne sorolni (mondjuk semi-simulator). Plusz véleményem szerint szimulátorosabb, mint a gran turismo.

[ Szerkesztve ]

(#20) dunc válasza T.Peter (#19) üzenetére


dunc
nagyúr

+1

(#21) szacsee


szacsee
nagyúr

Jöhetne mielőbb. :))
RBR utódot is csinálhatna a Simbin végre, inkább 6 évente egy normális szimulátor amin látni a grafikai különbséget, mint évente egy fost kiadni DLC helyett. :)

(#22) Calibra72


Calibra72
aktív tag

A Simbin mindig jó kiegészítőket adott ki a kezei közül, viszont ma már grafikailag ez kevés.
Az új motor már többet fog tudni a kép alapján :)

(#23) fatallerror válasza T.Peter (#19) üzenetére


fatallerror
addikt

én is kipróbáltam és semmiképpen sem árkád de nem értem miért kell ezen annyit lovagolni, szórakoztató és kész, nekem a dirt 3 rally része is tetszik hiába nem élethű, aki valóságot akar menjen maranelloba, kb 50-60 ezerből megvan az út és vezethet ferrarit, na az a valóság egyik szim sem adja vissza a valóságot csak a nagyon közeli valóságot, ennyi... ha meg a szoftver esetleg visszaadja akkor meg hardver nincs hozzá....

én is bízom h hamarosan pc-n is lesz forza szintű tartalom csak a konzolban van a pénz így nem tudni h vajon ki szán rá ennyit h pc-n is legyen, bízom h ez a játék jó lesz, meg az rfactor 2 meg a projekt cars is

don't tell me what i can't do!

(#24) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na ennek én is örülök. GTR2 pörög még mostanában?

(#25) szab.tam válasza fatallerror (#23) üzenetére


szab.tam
nagyúr

naja. és még az rfactor2 is. több ilyen szim van hosszú idő óta lebegtetve. lassan nehezebb szülés lesz, mint anno a gt5...
nem bírják optimalizálni, vagy velülnk játszanak késletetett orgazmusdit... :(( :(((

(#24) F_Zolee
nálam a gtr evo-val egyetemben. amíg nincs újabb, mi pörögjön??? :F
ja, tudom: a race injection... :DDD - rókabőr, rókabőr....

kínomban már a german truck simulator, és tsai-t veszem.... :D
(még ha a váltót be lehetne állítani rendesen állítani g25-re, és nem szaggatna, mint az állat, agyonhúzott géppel is...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#26) Sub-ZeRo válasza szacsee (#21) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen egy RBR utód nem lenne rossz. Mondjuk oda az autókból sok kellene, mert elég sok típus volt benne. A fizika is legalább rbr szintűnek kellene lenni, bár én mélg mindig csapatok vele, mert imádom, meg nem árkád. ;]
De gtr3-ra kíváncsi vagyok, a race 07 sorozat meg van tőlük és online elég jókat csapattam a franciákkal. Szóval kíváncsi leszek, bár nekem annyira nem jön be ez a körbe-körbe szaladgálás. :( De egy igazi rally szimulátornak örülnék, mert a wrc játék az semmit nem ért, pedig kapott esélyt, kétszer is. :(

(#25) szab.tam:Ja, rókabőr, de akinek nincs meg a race07 sorozat és be akarja szerezni, annak olcsóbb az injection, mint a race07 és dlc-i. Azzal sokkal rosszabbul járt, mrt drágább. De amúgylehúzás valamilyen szinten.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#27) fatallerror válasza szab.tam (#25) üzenetére


fatallerror
addikt

remélem h azért tart ennyi ideig mert tényleg kurvasok autó meg pálya lesz :DD

de remélem h jövőre már tényleg jönnek mert itt a hardver csak kéne szoftver is :/ ezek a régi szimek annyira nem hoznak lázba mai szemmel, jó benne vezetni csak már régiek...

meg szeretnék nagyon utca pályákat, remélem lesznek ilyenek is a versenypályákon felül

#26 Sub-ZeRo "nekem annyira nem jön be ez a körbe-körbe szaladgálás"
nekem bejön nagyon de ezekből van bőven pálya, de én is ezért szeretnék utcai a-ból a b-be pályákat

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#28) szab.tam válasza Sub-ZeRo (#26) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én nemrég (jó fél éve?), megvettem a gyémánt kiadású evo-t. kicsit még pakoltam is bele pár mod-ot. offline elvagyok vele. (gyárilag nordschleife, bug nélkül, önmagában megéri...)
akik szeretjük a simbin-t, még ezt a lehúzósdit is elnézzük... :K
csak ne húzzák le a rolót.

nálam ezért is elv, hogy megveszem az eredeti autós játékot. magam módján így támogatom. éveket játszom vele, ezért nem sok a 2-4-8k.
nem egy tetves amcsi film, ami jó fos, és max 2 órányi élvezet, (vagy nem az...). tőlem az összes filmstúdió tönkremehet, de a kedvenc játkaim feljesztői inkább ne... :))

(#27) fatallerror
kíváncsi vagyok, mikor fejeszt már valaki egy közlekedés szimulátort. de egy igazit. bp belváros, egy laza szombat délutáni forgalom melett. piros lámpa, realisztikus épületek, forgalom.
asszem talána driver sna francisco-ban, vagy miben van hasonló mód. nem tudom. de szeretnék külföldi nagyvároskoban autókázni viruálisan. a játékban a kiegészítők pedig az új városok lennének. kb. mint az fsx-ben. évekig lehetre bőrt nyúzni, eladni....
és lehetne kombinálni. lenne versenyzős módja, és free drive. kezdenék a világvárosok belvárosi részével. ki nem szeretne londonban egy bérelt autóban bénázni. ugye kb. 10k-ért.... :U

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29) fatallerror válasza szab.tam (#28) üzenetére


fatallerror
addikt

ja a város jó de én széptájas, autópályás történetet csípnék :D

budapesthez gamepad is elég lenne úgyis csak a dugóban állnál xD

am a gta-ban jó a közlekedési modell, néha mentem benne szabályosan xD

don't tell me what i can't do!

(#30) szab.tam válasza fatallerror (#29) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja. a szép tájas sem lenne rossz. :K

a shift2 olyan, amilyen... :(((
de!
próbálgattam az autókat. általában iszonyú gagyi fizika. a legstabilabb, kevésbé imbolygós, ahol normál úttartás, fékút, sőt tapadásérzet is van, valami audi. talán asszem az sr4, ha van olyan... :F
azzal egy éjszakai nordschleife, egyedül menve, kifejezetten komoly élmény. még vezetés fizikailag is elmegy....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#31) kerekfej válasza szab.tam (#28) üzenetére


kerekfej
addikt

közlekedés szimulátor - már jó pár van évek óta

(#32) fatallerror válasza szab.tam (#30) üzenetére


fatallerror
addikt

elitre kell rakni, az ai-t meg legalább mediumra h ne lökjön ki és így elmegy, 1 bizonyos szintig még az autók is jók...

anno az nfs 1et a tájak miatt bírtam, néztem a bocikat :D

don't tell me what i can't do!

(#33) szab.tam válasza kerekfej (#31) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. tudom. nem az oktatószimekre gondolok, nulla grafikával, méregdrága hozzáféréssel.
esetlegesen még drágább célhardverrel..

pc-re, szép grafikával, 10k-ért....

egy érdekesség a honda-tól.

azért én rendesen keresgéltem a témában, milelőtt megvettem, (azaz levadásztam), pl. ezt:
ThrustMaster FreeStyler Bike :))

több kép...

(#32) fatallerror
ööö. nfs-ben voltak bocik??? :F :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#34) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Amúgy mikor jelenik meg? :F

(#35) Jeanne d'Arc

Forza nem hiszem hogy el fog bújni, hisz nagyon jó game!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#36) Ramoss


Ramoss
tag

Grafika topos! :C

Ramoss felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#37) fatallerror válasza F_Zolee (#34) üzenetére


fatallerror
addikt

elméletileg jövőre, talán az év első felében

#33) szab.tam: nem volt boci? elbizonytalanodtam :D de az tény h király volt az autópályán amíg elnem kapott a rendőr :D

don't tell me what i can't do!

(#38) fatallerror válasza Jeanne d'Arc (#35) üzenetére


fatallerror
addikt

szó sincs róla h elkell bújnia, arról dumálunk h ha pc-re is lenne olyan tartalommal bíró játék akkor nem csöpögne a pöcsünk arra hisz lenne nekünk is jó :]

don't tell me what i can't do!

(#39) szab.tam válasza fatallerror (#37) üzenetére


szab.tam
nagyúr

shift2. nem az üldözősök valamelyike. itt nincsenek rendőrök.... :N
kevered...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40) fatallerror válasza szab.tam (#39) üzenetére


fatallerror
addikt

ja én visszaugrottam a 90es évekbe : D nfs 1ről beszéltem

don't tell me what i can't do!

(#41) szab.tam válasza fatallerror (#40) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, pixelboci. ok. :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42) Qbász válasza fatallerror (#40) üzenetére


Qbász
aktív tag

Nfs The Run-ban nagyon szép tájak vannak. Más kérdés hogy embertelen módon scriptelt a játék de még az általam vezetett autó is. Van olyan hogy lelassulok a semmitől nyíl egyenes szakaszon csak hogy utol érjen az ellenfél aki eközben mint egy rakéta kilő a távolból. Meg fogja magát és az autóm magától lekanyarodik a föld útra. A rendőrök szokás szerint bármilyen autót utólérnek bármilyen távolságból. 300 km/h sebességnél úgy váltanak irányt mintha ufok lennének. Nevetséges egy játék lett. Az ellenfelek legalább nem csalnak annyira. Csupán mindegyik 800-1000 hp-re húzott autót vezet mi közben mi gyári 400-500 hp autókból válogathatunk. De legalább a táj és a grafika kiemelkedő. :N

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#43) kerekfej válasza szab.tam (#33) üzenetére


kerekfej
addikt

Mondom, hogy van és megfizethető, egy német játék amivel lehet Kressz-t gyakorolni, egy BMW-vel lehet menni benne a címét nem tudom, de a grafika az olyan amilyen és nem is az a lényeg. A G25-öt támogatja.

(#44) Sub-ZeRo válasza kerekfej (#43) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Egyet próbáltam már ki és nekem nem ment a G25. A nevét nem tudom, lehet nem is egyről beszélünk, de a lényege ugyan az lenne.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#45) Helmoras


Helmoras
őstag

Klassznak ígérkezik, van most a piacon valami jobb autós játék? most kénytelen vagyok beérni a Dirt 3-al ami a maga kategóriájában nem rossz de hát nem az igazi.

Project Cars vagy ez elég jónak ígérkezik, de addig szívesen játszanék valami jobb autóversenyzős játék, tudtok ajánlani valamit?

Köszi a tippeket(előny lenne ha lenne dobozos verziója)

(#46) szab.tam válasza kerekfej (#43) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. utánanézek. :R

németek mindenből szimet csinálnak. ugye ott vannak a felméri péter féle "online parasztok", azaz agrár szim, szemetes szim, minden. várom, hogy mikor jön ki a szülész-nőgyógyász szim....

(#45) Helmoras
ha nincs még meg, és szereted a szimeket, van jó ffb-s kormányod is, (g25, momo, stb.): grtr evo. én a gyémánt kiadást megvettem, 2k-ért. nagyon megéri. ugyen pár éves grafikai motor, de az autófizika realsztikus volta miatt nagyon élvezetes. maximumra húzva za ffb-t nem is lehet játszani, olyan erős! sok mindent vissza is kelett vennem.
az ffb beállítási lehetőségek talán a legszélesebbek, amivel találkoztam. kis túlzással még a sündisznó visszarásának az erejét is állíthatod, ha átmész rajta....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47) Helmoras válasza szab.tam (#46) üzenetére


Helmoras
őstag

Jól hangzik, bár a kormány project még odébb van (majd egy házilag gyártott "kokpit"-et szeretnék)

Egyenlőre egy xbox kontrollerrel autózom számomra az is kielégítő egyenlőre.

Köszi a tippet

(#48) szab.tam válasza Helmoras (#47) üzenetére


szab.tam
nagyúr

akik szidják a simbin játékokat, hogy nem lehet velük játszani, azok rendere kormány nélkül próbálták. úgy bele se kezdj, mert csak egy csalódás lesz...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#49) Helmoras válasza szab.tam (#48) üzenetére


Helmoras
őstag

rengeteget jatszottam mar kontrollerrel autos jatekot erosen ketlem hogy ez gond lenne. nyilvan billentyuzettel nem allnek neki :-D

(#50) szab.tam válasza Helmoras (#49) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok. én szóóótam.... :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.