Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tween


tween
őstag

Nagyon ráállt mindenki ere a "táccsszkrín" vonalra ;]

(#2) blueMerle


blueMerle
veterán

Erről a SmartZone-ról még nem hallottam, nem is láttam de remélem nem a TouchFlo koppintása lesz, mint ahogy azt az Asunál is láttuk.

(#3) Mamuska


Mamuska
őstag

Nem rosszak ezek a Gigabyte mobilok, csak jóval többe kerülnek a hasonló tudású HTC gépeknél, ezért nem hiszem hogy sokan tolonganának a boltban. Jövőben tetemes árcsökkentésre szorulnak, mert eláshatják magukat nálunk, persze lehet külföldön már normális áron mennek.

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Hát ebbe azért ránézésre nincsen semmi olyan extra, ami miatt külön ráaggatnék egy "Style" nevet.

Vagy ez csak annyit tesz, hogy a többi vállalhatatlanul csúnya lesz? ;]
Csak nem.

Sectumsempra - For Enemies

(#5) papi77


papi77
addikt

Majd őket is beperli az apple... :DD

Az első: NOKIA 1611

(#6) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nahát, igazi "iPhone-klón" hsz nem is született az első ötben... :U

Alapvetőleg pofás, kíváncsi vagyok a többire is...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) Balinov válasza bolondember (#6) üzenetére


Balinov
félisten

engem a speckok erdekelnenek, mert kb mire ez europaban kaphato lesz ,addigra erik meg az Uiq3-as P990-em csereje.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8) Depression


Depression
veterán

Én emg most döntöttem el, hogy nem veszek ilyen kütyüt egy darabig, mert annyira elárasztják a piacot ezekkel, hogy óriásit fog esni az áruk. Ez csak jó hír, csak most már ki kell várnom, amíg mondjuk 50k alá esnek az áraik. :O

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) runner 125


runner 125
nagyúr

Beszrás,mennyi ájfonizálodott egyed jön... :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10) AMD Power válasza runner 125 (#9) üzenetére


AMD Power
titán

Sok a hasonlóság az is biztos.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Akinek ez van :DD szívesen cserélnék véleményeket

HAJRÁ VIDI !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.