Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oli.98


oli.98
tag

Lehet, hogy igaza van a Googlenek, de nekem mindegy, mert úgyse használnám a fimkölcsönzőt.

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 7 3G, moto g

(#2) hack69


hack69
aktív tag

Dzsekicsen filmek amúgy is ingyér fennt vannak (legalábbis pár cím). :)) :)) A többi irtó gagyi. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Saccco


Saccco
nagyúr

Itt most mit értenek feltörés alatt?

Szifonnál nyilvánvaló, de itt? Másik rom? Vagy?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4) VD válasza Saccco (#3) üzenetére


VD
őstag

Én csak a Root-ra tudok gondolni, de tévedhetek.

(#5) h-yle válasza VD (#4) üzenetére


h-yle
addikt

Az eredeti cikk root-ot említ.
Amit nem értek az az, hogy ez milyen rizikóval jár a film szolgáltató részéről. Mert ha csak szimplán fel lehet venni a streamet az nem nagy kaland, lévén van ilyenre egyszerűbb (és jobb) alternatíva is, nem hiszem, hogy az androidos ripeket keresné azután mindenki.

Ha meg magára a licenszekre jelent veszélyt, akkor valamit nagyon elcsesztek a kódban a fejlesztők...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) wroadd


wroadd
csendes tag

Azért hihetetlen, hogy mit meg nem próbálnak. Alapból a feltételezés is gáz, hogy ha fizetek egy tartalom megtekintéséért akkor azt biztosan el akarom lopni.
Nem azért van rootolva a telefonom, mert cyberbűnöző vagyok, hanem mert nem vagyok megelégedve a gyári lehetőségekkel.

Gurulunk, Waze?

(#7) Narxis válasza wroadd (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Erre mondhatnák, hogy akkor tetszett volna más platformot választani. :)

Tableten filmet nézni még talán...de okostelefonon... valahogy nem tudom megszokni.

Thanos was right.

(#8) HXY


HXY
addikt

opensource, meg nyílt platform... :D

(#9) Maxentius válasza Narxis (#7) üzenetére


Maxentius
addikt

Igaz, ez OFF, de nekem meg az a szokatlan, de rohadtul, hogy az utcán 10 emberből 8 androiddal rohangál, különböző főzött ROM-okról beszél, szal furcsa h hirtelen milyen "okos" lett mindenki...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10) ArchElf válasza Maxentius (#9) üzenetére


ArchElf
addikt

Sorry, nem válasznak tervezett születetni...

Természetesen egyik gyártó sem nézi jó szemmel a platformja feltörését, így az is lehetséges, hogy a Google is inkább ennek elkerülését szeretné elérni.
Ja persze, a market meg tele van *ROOT ONLY* alkalmazásokkal. Nem egy fizetős is van köztük - ezt nem nevezném küzdelemnek.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#11) Rickazoid


Rickazoid
addikt

He? Mi az, hogy feltört? Mit értenek alatta? Ha AOSP forrásból valaki készít egy ROM-ot és feltelepíti rá a Google alkalmazásokat, az egyáltalán nem nevezhető feltörésnek. Szóval miről van szó?

Ja, hogy rootolt? Akkor mért nem azt írjátok? Nagyon félrevezető így, a rootolás ma már nem nagyon tekinthető feltörésnek, főleg hogy sok gyártó a bootloadert is engedi feloldani, amiből következik a rootolás is, onnantól meg nem is beszélhetünk feltörésről, ha eleve így készülnek a custom ROM-ok. Egyébként nem normális hozzáállás, mégis kinek származik hátránya a rootolásból? Egy rootolt telefonnal nem lehet fizetni? Aki warezolni akar, nem itt fogja elkezdeni.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#12) attilav2


attilav2
őstag

Nálam még megy a market, most frissítettem az appokat. Rootolt 2.1, nekem a link2sd miatt kell hogy ne legyen tele a belső memória, de 2.2-re is root kell ha minden appot az sd-re akarunk mozgatni. Kurvajó lesz ha nem lesz market, akkor nem lehet frissíteni a progikat. Lehet pár napon belül elmegy market ???

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#13) Rickazoid válasza attilav2 (#12) üzenetére


Rickazoid
addikt

Javaslom olvasd el újra a cikket, habár már a cím is egyértelműen kifejezi, hogy miről van szó.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#14) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Engem az érdekelne, hogy hogyan ellenőrzi a program azt, hogy rootolva van a telefon?
Direkt felkészítették erre??
Ejnye..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) Narxis válasza Zirowe (#14) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tekintve, hogy a Google nem rég a káros alkalmazásokat is távolról le tudta radírozni a fertőzött készülékekről... a root érzékelése nem lehet nagy feladat. Ebben még semmi ejnye nincs szerintem.

Thanos was right.

(#16) Zirowe válasza Narxis (#15) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hát azért nem tudom, a root elvileg nem illegális (ezt támasztja alá az is, hogy a market tele van olyan programokkal, amik csak roottal működnek), azt pedig, hogy a root létét ellenőrzi egy másik program..
Hát nem tudom, nagyon nem szimpi.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) ArchElf


ArchElf
addikt

Ez csak egy egyszerű korlátozás, amit azért a kiadók vezettettek be. A root-olt készüléken ugyanis a felhasználó hozzáfér a drm-hez használt kulcsokhozt, amit a market amúgy a system területre pakol, ami root nélkül nem elérhető.
Amúgy meg:
- root off
- film letölt
- root on
- kulcsokkal drm leszed
- filmet élvez
- kölcsönzési idő végén letöröl :)

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#18) Karma válasza Zirowe (#14) üzenetére


Karma
félisten

Pont ugyanugy, mint ahogy pl. a Titanium Backup is leteszteli, rootolva van-e a telefon. Peldaul megprobalhat su-val rootta valni, es megnezni, sikerult-e. Meg a uid valtozasat is figyelheti. Vagy nemes egyszeruseggel megnezi, hogy a /bin/su a Google altal kiadott semmittevo binaris, vagy valodi.

nem kell azonnal kiskapukat meg satanizmust feltetelezni.

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.