Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

akkorse regelek be +-ra :P

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) ducsidu


ducsidu
senior tag

Lájk :DDD

Nem tetszik a Google +,szerintem az Arckönyv jobb,de a videócsevegés jó ötlet

[ Szerkesztve ]

(#3) nicu71 válasza ducsidu (#2) üzenetére


nicu71
addikt

én már benn vagyok,de nem hiszem hogy tulságosan gyakran fogom használni...face jobb,meg már annyira megszoktam :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#4) RaveForce válasza ducsidu (#2) üzenetére


RaveForce
veterán

pont ez a gáz, h a fb egy olyan dolog, amiböl az ember minek használjon többet, egy kell ami a legelterjedtebb, onnantol kezdve a többi a minek kategória...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) qpwoeiruty válasza nicu71 (#3) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Mégis miben lenne jobb a face? Az égvilágon semmiben nem jobb. Lassabb, többször megakad, tele van reklámmal, elavult felülete van, átgondolatlan az egész ismerős rendszer, ami listák használatával is csak kínszenvedés, nincs videótelefon, stb. Gyakorlatilag kb mindenben szarabb, nem is kicsivel.

(#6) Agro válasza RaveForce (#4) üzenetére


Agro
senior tag

elösször volt myVIP-em, bejött az iwiw, de nem regeltem mert minek ott a myVIP, de végül regeltem mert egyre többen mondták, hogy jó . Bejött a face elösször mondom minek regeljek ott az iwiw, aztán egyre többen mondták, hogy milyen jó. Most itt a Google+ minek regeljek ott a Face..., most várom a visszajelzéseket.

(#7) Jadro válasza nicu71 (#3) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem szimpatikusabb a G+, de a megszokások mindenkit FB-hoz kötnek. Az átlagember nem fog átmenni csak mert. Ennél komolyabb ok kell. Mondjuk nekem olyan szempontból más rálátásom van a dolgora, hogy nicns FB berögzültségem. Most regeltem nem rég mindkettőre. :D Persze Fb-on egyből több ismerőst találtam.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8) RaveForce válasza Agro (#6) üzenetére


RaveForce
veterán

ez ott hibádzik, h 2002 óta van iwiw, myvip meg 2006 :DDD iwiw mindig is bugos szar lassu stuff volt, sose szerettem..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) ducsidu válasza RaveForce (#8) üzenetére


ducsidu
senior tag

Az IWIW mostanában inkább Facebook 2-nek nevezhető

(#10) Agro válasza RaveForce (#8) üzenetére


Agro
senior tag

nem néztem utána a történelmének se a myVIPnek se az iwiwnek csak azt tudom én mikor regeltem. Bocsi a tudatlanségomért :)

(#11) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Tokeletesen leirja milyen allapotban van most. FB-n osztogattam en is meghivot, megis osszessegeben csak az ismerosok 1/10-e lett tag. Aztan augusztus ota semmi aktivitas.

En is ugy gondolom, ha ott a facebook, ami minden igenyt kielegit, akkor az ember nem fog valtani. A G+ nem kinal annyival tobbet (sot, nehol kevesebbet) ami miatt meg csak elgondolkodnanak az emberek.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#12) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szerintem jobb a +. Csak azt használnám, ha nem a kékeknél lenne minden ismerősöm.

(#13) N!tRo


N!tRo
tag

Most akkor lényegében lehet videócsevegni a G+-os haverokkal? Ha igen akkor hogy a rákba működik mert nekem nem akar összejönni :S

My Frist Android Logic Game -[ Frame It! ]- keresd az Android Market-en!

(#14) NogeOne


NogeOne
tag

Simán :D

(#15) qpwoeiruty válasza N!tRo (#13) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Mindig is lehetett, csoportosan is, most már mobilról is.

(#16) Maxentius


Maxentius
addikt

Tényleg csak egyetlen nagy baja van a G+-nak: h nincs fenn senki (még)...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#17) RaveForce válasza Maxentius (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

innentöl kezdve a többi jo dolog már nem is számit :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) Maxentius válasza RaveForce (#17) üzenetére


Maxentius
addikt

Tudom, egyéni szocproblem, de attól még így van... :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#19) nicu71 válasza qpwoeiruty (#5) üzenetére


nicu71
addikt

igaz,egyértelműen NEM jobb.De ott van az a bizonyos kritikus tömeg.És akinek csak megemlitettem hogy van ez a G+,kihullottt a haja meg idegbajos lett hogy na neee még egy közösségi oldal :D :D :D én szeretek mindent kipróbálni,de nem jön be a +,pedig jó,átgondolt, átlátható stb.ojajj iwiw...mindig is szívemből útáltam,a meghívóival együtt,meg ott volt az összes volt nyomi osztálytársam...ccc ;]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#20) qpwoeiruty válasza nicu71 (#19) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Az a kritikus tömeg az egyetlen érv szinte a facebook mellett, de ugyanaz a kritikus tömeg néhány éve még az iwiw-en volt kritikus és facebook-on nem volt sehol :)

[ Szerkesztve ]

(#21) RaveForce válasza qpwoeiruty (#20) üzenetére


RaveForce
veterán

az iwiw-en volt kritikus és facebook-on nem volt sehol

nevessek vagy sirjak?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) qpwoeiruty válasza RaveForce (#21) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Amit csak gondolsz, de az nem fog változtatni semmin :) Nyilvánvalóan a magyarországi elterjedtségre vonatkozik, amit írtam, nem pedig úgy értettem, hogy többen voltak egy magyar közösségi oldalon, mint a Facebook-on globálisan. Bár ez régen még akár igaz is lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#23) RaveForce válasza qpwoeiruty (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

dehát pont erröl van szo, ami miatt hülyésg összehasonlitani a 2 helyzetet, abban nincs semmi különös, h a kis magyar közösségi oldalt lenyomta a legnagyobb nemzetközi, de most az a helyzet h egy ugyanilyet akarnak inditani ellene, ami a 0rol indult, szal kvázi ha nem dobnak be vmit, akkor esélytelen akcio, ki lett tárgyalva h az emberek nem fognak csak ugy váltani a semmiért

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#24) nicu71 válasza qpwoeiruty (#20) üzenetére


nicu71
addikt

hát én már ével óta a facebookon vagyok!Mihelyt megszimatoltam hogy ilyen van,odatettem mindent,a nyomik meg ott maradtak az /akkoriban/babérjain pöffeszkedő,kretén meghívókkal üzérkedő,halálunalmas iwiwen.
na ki is akadtam amikor nem olyan soká már a fészen is megjelentek :Y :Y :Y
nade tényleg.ha tényleg nagyon de nagyon odatesz a +,akkor van némi esélye,talán a mobilos változat lehet a kiugró siker...de nem tudom...részemről egyszer játszottam a + on egy angry bördszöt,10 perc alatt meguntam,és egy darabig ennyi.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#25) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Sokkal jobb mint a face csevegője , főleg előkamerás telefonnal nagyon nagy hangulata van ha a külföldre kitántorgott cimbikkel dumálgatunk :D Valamiért jobban átjön mint a skype meg a viber.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#26) drahotab


drahotab
tag

Sziasztok!

Azt be lehet állítani, hogy amit én hallok a gépemből (zene), azt hallja a partnerem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.