Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) huszi.gyb válasza alkatraz3000 (#4) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

Apám haverjának van 1,9JTD-je, nagyon elégedett, és apámnak nagyon megtetszett az az autó. :) Kipróbáltam egyet, kényelmes, tényleg szép volt... Mint autó, tetszik, mint használati tárgy, remélem, hogy nem rossz választás. Minden esetre, nem az én döntésem lesz, de eddig tetszett...

Népítéleten 6,98-at kapott...

marositech: Ha megcsináltatom a sárvédő íveket, friss műszakit, akkor sem kapok az autóért többet, mint 250. Ezért nem akarok vele foglalkozni (kevés az időm, egyetem+munka), ha az új tulaj akarja, és hajlandó beszállni a költségekbe, szakítok rá időt, elintézem... De amíg 150-ért akarják elvinni, addig felejtős. Összetaknyolni össze tudnám itthon is eladásra (apám ex-fényező, most már mást dolgozik). De az autón minden jó állapotú, nem a mi stílusunk a taknyolás, inkább őszintén vállalom, hogy ilyen. Mint ahogy az óraállást is bevallom, nem tekergettük (1. tulajos 21 éves autó...)

Met: Jöhetnek, meg van az az ár, amiért eladjuk, alatta megmarad. Jó lenne gyorsan eladni, mert kinéztem egy konkrét autót, de azt addig nem vesszük meg, amíg Golf megvan... Viszont 150-ért nem adom oda, 70-et költöttünk múlt hónapban a futóműre. Nem volt betervezve az eladás...
Ja és nem viszem sehova. Ha kell a kocsi, eljön, megnézi hideg motorral, beszélünk az árról, és oké, vagy mehet haza. :) Nem SOS, és jön a nyár, elleszek motorral is pár hetet/hónapot, ha elviszik a kinézett kocsit...

[ Szerkesztve ]

www.dongosofor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.