Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121) ZozzHUN válasza hejesírásó (#120) üzenetére


ZozzHUN
addikt

engem még mindig idegesít picit hogy ha két főgomb nyomva tartva van akkor visszavált 800 DPI-re, de megszoktam h mindig 800 DPI és kész :)

de tesztelje már más is kérem mert ha ez csak nálam van akkor még gyorsan vissza viszem! :)

[ Szerkesztve ]

(#122) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Najó, ha nem reagáltok akkor mennek a privik! ;] ;] ;]

(#123) hejesírásó válasza ZozzHUN (#121) üzenetére


hejesírásó
senior tag

pill és tezstelem

tezsteltem, nem nem vált vissza.

[ Szerkesztve ]

(#124) ZozzHUN válasza hejesírásó (#123) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Én ha átváltok 1600DPi-re, akkor 3 mp múlva átvált, ez úgy tesztelhető a legjobban, ha átváltasz, nyomvatartod a két gombot és elkezded rángatni, ha belassul akkor átvált, ha nem akkor viszem vissza az egerem

(#125) hejesírásó válasza ZozzHUN (#124) üzenetére


hejesírásó
senior tag

igen tudom :)

pont ezt csináltam. mind1 mit nyomtam le nem váltott vissza.

szedd le a szoftverét és vissza. vagy a cikkben található másik szoftvert raqkd fel esetleg.

(#126) ZozzHUN válasza hejesírásó (#125) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Le fogom szedni a gyari szoftot, es felrakom amit ajanlottal, koszi

(#127) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Most junius 4en adtak ki drivert, lehet azzal probalkozom eloszor

(#128) ZozzHUN válasza ZozzHUN (#127) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Ezzel mindent el is mondtam:

(#129) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Ma viszem vissza az egeret, mert már nem bírom, hogy állandóan váltogatja a DPI-t, ha két fő gombot nyomva tartom...

(#130) hejesírásó válasza ZozzHUN (#129) üzenetére


hejesírásó
senior tag

a csere egérrel jó lett?

(#131) ZozzHUN válasza hejesírásó (#130) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Elfelejtettem visszavinni, majd hetfon megint megprobalom :)

de nem lesz tul gyors ugyintezes, mert rendelesre dolgoznak. (megnezik, rendelnek ujat, megjon, atveszem.)

még szerencse, hogy mx500as logitech megvan még es csak azert csereltem erre hogy tobb dpi legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#132) ZozzHUN válasza ZozzHUN (#131) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Sikerült ma visszajuttatni az egeret, bevizsgálják aztán valószínűleg kapok cserét :)

(#133) hejesírásó válasza ZozzHUN (#132) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ha lehet kérdezd meg mi volt a baja konkrétan és ozd meg, hát ha másoknak ad ötletet akik ide tévednek.

köszi!

(#134) ZozzHUN válasza hejesírásó (#133) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Hát, ha az eladó csajszinak az orrára kötik, akkor meg fogom tudni. Mindenképpen érdeklődni fogok, amúgy is olyan vagyok és akkor megosztom ! :)

(#135) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Ma sikerült kapni csere egeret. Két észrevétel van:

Van Rev 1.0 és van Rev 2.0

Nekem eddig rev 1.0 volt, most 2.0át kaptam. A különbség 5 perc alatt kijött (lehet nem az egyetlen), a DPI nem csak 800/1600 között váltható, hanem 400/800/1600 váltható.

Másik észrevétel, hogy az oldalsó gombok közül a távolabbi (felső) nem működik, nem lehet benyomni, szóval megyek is vissza vele a boltba, újabb cseréért :)

Mivel elég jó termék amúgy, és az ára is nagyon jó, ezért nem fogom a pénzt vissza követelni, mivel jobb egeret nem tudok venni úgysem ennyiért :P
De garancia nélkül tilos ilyet venni!

Ja, és a 2 gomb nyomvatartása 3mp-ig már nem váltogatja a DPI-t, mindenképpen haladás :D

Majd nézze meg az akinek rev 1.0 van (a dobozon 800/1600 között váltható dpi van feltüntetve, az nincs kiírva h rev 1.0), hogy nála váltakozik-e a DPI így :)

üdv

zoli

(#136) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek a 6880asból?Most akarok venni,de előtte lenne pár kérdésem:
Mekkora esélyt adnátok, hogy Gigabyte GA-MA69G-S3H alaplappal, Win7 32 bit alatt megy usb/ps2 átalakítóval?
Jól látom,hogy az oldalán 2 gomb van?
Milyen hosszú a madzagja? Ha nem elég nekem használhatok hozzá usb hosszabbítót késés nélkül? FPS game fan vagyok...
Köszi!
Dodo

(#137) SoniC55z


SoniC55z
csendes tag

Esetleg abban tudtok nekem segíteni, hogy Budapesten hol tudok egyet szerezni? :) :)

(#138) ZozzHUN válasza SoniC55z (#137) üzenetére


ZozzHUN
addikt

én DigitAll-ban vettem :) 2 év gari ^^ És a legolcsóbb itt elvileg.

(#139) maláj


maláj
őstag

én Szegeden vennék, ha lehet rev. 2-est, ha lehet 2 év garral :DDD
de sajnos csak rev. 1 van 3500 HUF-ért :((

(#140) danih válasza maláj (#139) üzenetére


danih
addikt

Ezt lehet látni a csomagoláson - mármint hogy melyik revision?
Mert a cikk hatására elkezdtem nézegetni a hirdetéseket, 2.400-500-ért már rengeteg, hozzám közeli boltban lehet kapni az árgép szerint...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.