Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

De ez hany gombos?

(#2) Skizz


Skizz
addikt

Minek van ráírva 2000dpi, ha képtelen rá? Szerintem hétköznapi halandó akkor se csinálná össze magát, ha 1600-al kéne beérnie.

(#3) Pantok


Pantok
aktív tag

wireless gamerr

Valami elírás van a cikkben, melyik az Ice és melyik a sima M9?

Mellesleg a második bár színre nem tetszik, de formára igen, kicsit olcsóbb lenne 5k körül bevállalnám laptop mellé.

(#4) Khelben


Khelben
nagyúr

Nekem egy ECO600-as egerem van, amire a Gigabyte 1 év elemélettartamot írt. Ugyanúgy cserélgetem benne havonta az elemet, mint bármelyik másik vezetékes egérben...

(#5) joghurt


joghurt
addikt

Ez szép és jó, de mikor lesz képes már végre valamelyik gyártó olyan egérrel kijönni, aminek nem jön le egy éven belül a csúszótappancsa? :U (Nem leesik, hanem elkúszik a ragasztón.)

A tej élet, erő, egészség.

(#6) lujó55 válasza joghurt (#5) üzenetére


lujó55
őstag

ha esetleg kerámiára fröccsöntenék az alsó lemezt?

(#7) Pantok válasza joghurt (#5) üzenetére


Pantok
aktív tag

Nekem még nem volt egerem ami ilyet csinálna. Nem lehet a felülettel van a gond?
Logitech egereim voltak, sőt még Trust is ami aztán gagyi szar de az se csinált ilyet.

(#8) G.I.JOE válasza joghurt (#5) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Nekem már több, mint egy éve van Gigabyte M8000x-em és nyüstölöm rendesen, de még nem mozdult meg egyik tappancs sem. Sőt előzőleg is sima M8000-em volt, azon sem.

(#9) cbr688


cbr688
senior tag

két év, hogy értik ezt ha nem mozgatod,de be van kapcsolva?egy egerem sem bírta még akármilyen akksit tettem bele 2 hónapnál tovább...

(#10) fattyu válasza cbr688 (#9) üzenetére


fattyu
veterán

Logi m570 trackball. Egy cerkaelem és egy évet vidáman elvan.
Napi 8 órával...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#11) trust007


trust007
tag

Logitech M705 3éves elemélettartam.
1éve használom a melóhelyen egy üzletben, napi 8óra (nem állandóan de nyüstölve van) még most is 950 napot ír a gyári szoftver.
Csak ajánlani tudom.

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#12) Ribi válasza Pantok (#3) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mind2 egér pont ugyanolyan alakú. A króm csíkos az ice.

(#13) cbr688 válasza fattyu (#10) üzenetére


cbr688
senior tag

nekem g700-am van de hetente megy töltőre...

(#14) Findzs válasza Khelben (#4) üzenetére


Findzs
addikt

nem is tudtam, hogy a vezetékes egérben is van elem, lehet azért világit az alján a kis bigyó?
megnézem már az enyémet hol lehet bele elemet rakni
:))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#15) worxland válasza Khelben (#4) üzenetére


worxland
addikt

Vezetékes egérbe elem? :Y :C :DD

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#16) worxland válasza cbr688 (#13) üzenetére


worxland
addikt

Azannya, egy hetet bír? Nekem 3-4 nap, úgy, hogy estére kikapcsolom.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#17) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nagyon hasonlít a Sharkoon új egerére, de egy Gigabyte egérért nem adnék 10 k-t.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#18) Kov1024 válasza trust007 (#11) üzenetére


Kov1024
tag

Én is egy Logitech M705-öt nyúzok igen nagy intenzitással, úgy két éve ketyeg a gyári elemekkel és még 325 napot jósol a szoftver. Eleinte szkeptikusan álltam ehhez a 3 éves ígérethez, de beigazolódni látszik, mindezt hozza átlagon felüli használat mellett és úgy, hogy soha nem kapcsolom ki!

(#19) Locutus


Locutus
veterán

Ezek most akkor vezeték nélküliek mindkettő, vagy mi?

Nekem M8000X van, ami formára ugyanez, de a szenzor a leírtak alapján jobb. Én elégedett vagyok vele, több mint egy éve hibátlan.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#20) G.I.JOE válasza Ł-IceRocK-Ł (#17) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Pedig a enyim az vala jó. Görgője lehetne érzékenyebb, kb. annyi bajom van vele. Ami miatt mondjuk néha megdög**k, de sebaj. :) 50-ből 1x.

Locutus
Ugye, ugye? :)

[ Szerkesztve ]

(#21) cbr688 válasza G.I.JOE (#20) üzenetére


cbr688
senior tag

nem szabad az egérre fogni ;]

(#22) Narasim


Narasim
aktív tag

ez méretben kb mekkora egy logitech G9x-hez képest?

mivel nem találtam milyen egeret vegyek topikot, ezért beírom ide:

milyen egereket ismertek, ami méretben kb logitech g9x, bal oldalon van 2db gomb a hüvelykujjnál, felül +2 db gomb, amire dupla klikket, ill. bezárást be tudok állítani és ami a lényeg !!!!!!!!!!!!, hogy nem annyira hányinger fos a gombja, mint a logitech g9x-nek (ez a 3. g9 ami nálam jár, mindnek ennyire szar a +/- gombja és a görgő alatti gombja).

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#23) Khelben válasza Narasim (#22) üzenetére


Khelben
nagyúr

(#24) banhammer válasza Skizz (#2) üzenetére


banhammer
veterán

Logitech G9-es egerem van és gőzön sincs róla, hogy mekkora felbontással használom.
Működik és kész.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) banhammer válasza Narasim (#22) üzenetére


banhammer
veterán

Konkrétan mi a bajod a G9x gombjaival?

Nekem G9-es van és nem értem a problémád.
Amúgy ha felhívod a Logitech támogatási vonalát és szépen könyörögsz akkor küldenek az egérhez új markolatot ingyen.
Ezt onnan tudom, hogy egy hónapja elkezdett feljönni a nagy markolatról a fólia vagy nem tudom mi a tosz (elkezdett felhólyagosodni).
Konkrétan kibuktam, hogy kész honnan a toszból szerzek új markolatot.
Kínomban felhívtam a Logitech támogatási vonalát és elsírtam a bánatom, hogy míly csúfság esett az egeremmel, majd rákérdeztem, hogy hogy adják kilóját az új markolatnak ha egyáltalán lehet venni olyat külön.
Közölték, hogy ingyen kiküldenek egy új markolatot csak adjam meg a nevem, címem.
Kérdeztem, hogy a régit nem kell széttörni, kutyával megrágatni, felgyújtani, fossal eloltani, huggyal szétveretni annak a hamvait és mindezt fényképekkel dokumentálni.
Közölték, hogy nem.
A telefonos beszélgetés után pár nappal egy új Logitech G9-es markolat boldog tulajdonosa voltam (vagyok).

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#26) Malachi


Malachi
addikt

az én Logitech egereimről is mindig lejönnek/elcsúsznak a tappancsok 1 év után kb. vacak, mert a ragacs meg keni az asztallapot alatta, nem jó na. egérpadot nem használok, nem férne el, meg mióta létezik az optikai egér, leszoktam róla teljesen.

(#27) worxland válasza Malachi (#26) üzenetére


worxland
addikt

3 Logi egerem van, egyikről se jött le a tappancs. 1,5-2,5 évesek.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#29) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

az első oldalán az ice feliratú kerek cucc az egy gomb? tetszik az elhelyezése! nekem ezek az oldalsó gombok mindig túl hátul vannak és kényelmetlenek. bár ez meg kicsit túl elöl van.

Gomb minőséghez én is írnék:
Nekem G700 Logitech egerem van. Az oldalsó 4 programozható gomb kiváló, de a felső szélső 3 csapnivaló. Alig lehet megnyomni őket, és vissza is kelletlenül ugranak. Pedig pont ezek miatt választottam. Szerintem valami konstrukciós vagy egyedi hiba lehet.

(#30) joghurt válasza worxland (#27) üzenetére


joghurt
addikt

Valószínűleg nem olyan nehéz a kezed, vagy nem nyomod annyira. Örömmel hallom, hogy nem én vagyok az egyetlen problémás.
Logitech, Gigabyte, egyre megy.
Annyira űrtudomány lenne rendesen odaragasztani/-növeszteni azokat a tappancsokat? Vagy ennyire fogyasztói társadalom van?

A tej élet, erő, egészség.

(#31) cbr688 válasza joghurt (#30) üzenetére


cbr688
senior tag

inkább az utolsó, hol éri meg a logitechnek h 5 évente cseréled az egereid ha 2 évente is megteheted?:D

(#32) banhammer válasza joghurt (#30) üzenetére


banhammer
veterán

Eddig egy egeremről se jött le a tappancs.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#33) Locutus válasza gekkoXT (#29) üzenetére


Locutus
veterán

Az M8000X-en az nem gomb, csak dísz. Sajnos.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#34) stargazerhu válasza Khelben (#4) üzenetére


stargazerhu
aktív tag

Vezetékes egérben milyen elemet cserélgetsz? ;)

(#35) Khelben válasza stargazerhu (#34) üzenetére


Khelben
nagyúr

Erre most mit mondjak?... nyilvan vezetekes egerben cserelgetek elemet... :N

(#36) lujó55 válasza Khelben (#35) üzenetére


lujó55
őstag

[moderálva]
Egyszerűbb lett volna azt mondani, hogy dual mouse

[ Módosította: stevve ]

(#37) Khelben válasza lujó55 (#36) üzenetére


Khelben
nagyúr

Te most miről is beszélsz? A Gigabyte Eco600 vezeték nélküli egér. Ebben kell elemet cserélgetnem, nem vezetékesben.

(#39) Khelben válasza lujó55 (#38) üzenetére


Khelben
nagyúr

[moderálva]
Mégegyszer mondom: a Gigabyte Eco600-as egér vezeték nélküli. Itt van előttem az asztalon. De itt egy link is, ha nem hiszed: [link]. Ha nem érted a wireless jelentését, az nem az én bajom.

[ Módosította: stevve ]

(#40) lujó55 válasza Khelben (#39) üzenetére


lujó55
őstag

Nem értem mi a bajod, tisztában vagyok vele milyen a wireless egér, olyan van a noteszomhoz, de azt írtad, hogy vezetékes egérben cserélgetsz elemet:
"Nekem egy ECO600-as egerem van, amire a Gigabyte 1 év elemélettartamot írt. Ugyanúgy cserélgetem benne havonta az elemet, mint bármelyik másik vezetékes egérben..." én csak erre próbáltam reagálni.

[ Módosította: stevve ]

(#42) stevve


stevve
nagyúr

A felesleges részeket kivettem, de a vitának legyen vége.

Köszönöm

(#43) Narasim válasza banhammer (#25) üzenetére


Narasim
aktív tag

köszi az egeres topik linket! valószínű vakon voltam.

a g9 egérrel az a bajom, hogy a + és - gombot használom dupla klikk és bezárásként. a + gomb még el is megy, de a - gomb nem reagál, csak ha erősebben megnyomom. emiatt sokszor előfordul, hogy 2x 3x kell kattintani vele, hogy érzékeljen. vagy épp 2x érzékel 1 kattintás alatt. meg megvan az mx518-am is és annak nagyon fasza gombjai vannak. soha nincs vele ilyen.
a hüvelykujjas gombokkal is ugyan ez a helyzet. nem mindig reagál! nagyon kell nyomni.

az mx518-nak sokkal jobb minőségű gombjai vannak. csak az meg nagy. a g9x sokkal kényelmesebb nekem.

olyan baj is van a g9-cel, hogy a roccat alumic egérpad feliratozott részén nem érzékel. ez valószínű a lézerszenzor hibája, mert az optikaikkal nincs ilyen gond.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#44) bakagaijin


bakagaijin
tag

Logitech-nél a gamer (g-s) egerek jó ha kibírják az egy hetet, ez az ára annak ha valaki 5milliós dpi-t meg nagyfrekvenciás pozíciófrissítéses kommunikációt akar. Ha az egér kevésbé cserfes és ritkábban néz rá az érzékelőre mindjárt kevesebbet fogyaszt. (Így bír az M705-t három évet)

A másik dolog, hogy az utántölthető elem általában kevesebbet bír mint egy jó minőségű elem. Sok éves wireless egerezés alapján ez az arány valahol a fele-harmada. Nálam kb 4-6 havonta igényel az egér elem-feltöltést (MX620).

(#45) Ł-IceRocK-Ł válasza bakagaijin (#44) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Te se látál még Logitech G-s egeret, abban biztos vagyok.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#46) Narasim válasza Ł-IceRocK-Ł (#45) üzenetére


Narasim
aktív tag

+1
ezt én is így gondolom. Logitech G-s egerek vezetékesek! :K

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#47) nyunyu válasza Ł-IceRocK-Ł (#45) üzenetére


nyunyu
félisten

G7, G700?

Mondjuk az tenyleg mokas, hogy a G7 max 1-2 napot bir ugyanazzal az akkuval, amivel az MX Revo ~1.5-2 hetet, de hat ennyit szamit a G egereknel kikapcsolt energiatakarekossag.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#48) Narasim válasza nyunyu (#47) üzenetére


Narasim
aktív tag

igazságod vagyon! :R

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#49) bakagaijin válasza Narasim (#46) üzenetére


bakagaijin
tag

Rosszul gondolod, van wireless is, de minek... Ld. G700

(#50) vadsertes válasza Khelben (#4) üzenetére


vadsertes
csendes tag

Hogy a búbánatban csinálod? Este elalszom az egér marad mellettem bekapcsolva az agyban általában reggel kikapcsolom elviszem dolgozni a laptopal, egész nap nyomkodom este haza éjszaka is használom .... játszom is vele azt gondolom csak úgy lehetne többet használni ha lenne egy váltótársam aki addig is nyomkodja amíg alszom, na nekem igy ment az eco600 8 hónapot a gyári elemeivel.
Az m9 ice azért érdekes nekem mert üvegasztal van a melóhelyemen..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.