Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) martonx


martonx
veterán

Elég gyenguc lett az év végi felhozatal. Jövőre komolyan el fogok gondolkozni, hogy van-e értelme a Games with goldot előfizetni.

Én kérek elnézést!

(#2) bLaCkDoGoNe válasza martonx (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Games with Gold-ot nem fizetsz. ;)
Xbox Live Gold-ot fizetsz, aminek a fő célja az online játék biztosítása, a játékok másodlagosak.

(Ezzel együtt valóban nem túl erős a felhozatal.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) martonx válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


martonx
veterán

Bakker, eddig a játékok miatt fizettem, de komolyan évente jön ki 2-3 érdemleges játék Gold-dal, ami nem tudom, hogy megéri-e azt az évi 13K-t. Viszont az online játék fontos és jó dolog :(

Én kérek elnézést!

(#4) Medocsabi


Medocsabi
addikt

A Mercenaries: Playground of Destruction tiszta Operation Flashpoint cold War Crisis! :K

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

QUBE 2 és Never Alone is remek játék a visszajelzések alapján, szóval én örülök a hónapnak. :C

Live-Die-Respawn

(#6) bLaCkDoGoNe válasza martonx (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Csak a játékok miatt nem érdemes fizetned szvsz. 13k-ból sokkal jobb, kurrensebb címeket vehetsz egy-egy izmosabb akció során.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7) saelin válasza bLaCkDoGoNe (#6) üzenetére


saelin
veterán

Aki digitálisan vásárol annak megéri előfizetni. Az extra akciókkal rengeteget lehet spórolni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Inkább úgy fogom fel, hogy olyanokat adnak, amiket amúgy nem biztos hogy kipróbálnék, és ezek nem rosszak egyáltalán.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#9) b. válasza martonx (#1) üzenetére


b.
félisten

szerintem pont hogy jó kis címek.. Never Alone is és Qube is szenzációsan jó játékok, és ha valakinek kimaradt Dragon Age annak az is egy jó cím.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) chipesz


chipesz
őstag

Most ez a hír direkt lett még egyszer lehozva? 5 napja már volt, annyi hogy ez jobban ki van fejtve.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#11) bulikavagyok válasza chipesz (#10) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nem hír, hanem bemutató. Egy rövid leírás minden e havi GWG játékról. A hír mellé minden hónapban kapunk ilyet is.

[ Szerkesztve ]

(#12) AMD Power válasza martonx (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Ha nem jatszol online hajra. Amugy meg kb havi 1000Ft kapsz 4db jatekot. Megis milyen cimeket varsz??

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) bLaCkDoGoNe válasza saelin (#7) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez így van, de én nem is állítottam ennek az ellenkezőjét.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) Solten válasza martonx (#3) üzenetére


Solten
addikt

Nekem 2021 valahanyig van, mindig fel aron vettem eveset, akciokban. Ennyiert boven jo, az X360 jatekok miatt is mar megeri.

Saor Alba

(#15) Medocsabi válasza chipesz (#10) üzenetére


Medocsabi
addikt

Igaz, szerintem is inkább egy újabb ps4 eladási statisztikát kellene kitenni, abból csak 2 van havonta ;]

(#16) Gabonetta


Gabonetta
aktív tag

Már csak egy occó Xbox Live előfizetés kell. :D

(#17) oriic válasza Gabonetta (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Definiáld kérlek: olcsó. :D

Live-Die-Respawn

(#18) AMD Power válasza Gabonetta (#16) üzenetére


AMD Power
titán

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19) Gabonetta válasza AMD Power (#18) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Köszönöm, ezt az oldalt nem is ismertem. :)

(#17) oriic: Occó=ezeöccá'.

[ Szerkesztve ]

(#20) Medocsabi válasza oriic (#17) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nemdrága:D

(#21) saelin válasza bLaCkDoGoNe (#13) üzenetére


saelin
veterán

Csak kiegészítettem a mondandód. Sokan nem is tudják hogy extra kedvezmények járnak az előfizetés mellé, amivel nagyon durván lehet spórolni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) Polllen válasza martonx (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

Csak a játékok miatt szerintem nem éri meg. Nagyon zsákbamacska és ha alapból veszel játékot, idővel azokat kapod, amiket már régen megvettél valami akcióban/használtan.

saelin

Ritkán látok olyan kedvezményt, ami miatt megtérülne az a 12k. Persze ettől még nem rossz, de megint csak nem fizetnék csak a kedvezményekért elő.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23) Gabonetta válasza AMD Power (#18) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Hogy tudom beváltani a kedvezményt a Konzolvilág oldalán? A vonalkódra azt írja, hibásan megadott kupon.

[ Szerkesztve ]

(#24) Gabonetta válasza Gabonetta (#23) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Személyesen lehet. :) El kellett volna olvasnom a tájékoztatót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.