Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Komolyan kíváncsi vagyok a véleményekre, szeretném tudni én vagyok e a kötsög.

(#2) darál0w


darál0w
Jómunkásember

barátnőm állandoan rinyál érte, de én meguntam...

ha annyira akarja "ünnepelni", akkor keressen egy tizenéves taknyost, aki még talán vevő ennek a semminek az ünneplésére.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3) gamek!ller válasza darál0w (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hatalmas +1, én is mondtam neki, hogy ha nem tetszik a rendszer, akkor lehet keresni olyat aki ezt megünnepli vele, mert én tuti, hogy nem fogom.

(#4) Löncsi


Löncsi
őstag

[link]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Úgy volt, hogy az idén elmarad de nem jött ki időben a Diablo 3, így... "who cares?"

[ Szerkesztve ]

(#6) darál0w válasza gamek!ller (#3) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de a halloweenel is így vagyok...ha valamelyik kis hülyegyerek bekopogna, hogy csokit, vagy csalok, akkor adok neki egy nyakast és közlöm vele, hogy nem ááámerikában vagyunk! :D

bár ez még csak tervben van....eddig nem jöttek...de egyre jobban terjed ez a baromság is.

visszatérve a valentin napra...rá akarják kényszeríteni az emberre, hogy vegyen valamit ilyenkor a szerelmének, ráadásul dupla, tripla áron...mondjuk egy csokrot, vagy egy szál rozsát vagy valami erre az alkalomra kreált plüs/agyagfigurát...nyalják ki a s*ggem...sok haszonleső nyomorult. majd akkor veszek ( mellesleg szoktam is ), ha ugy gondolom...és meglepetés is éri netán, mert nem számít rá.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#7) baluka26


baluka26
veterán

Faszság.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8) Wictor


Wictor
senior tag

(#9) darál0w válasza Wictor (#8) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na ezt elteszem... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#10) csƵ válasza Wictor (#8) üzenetére


csƵ
őstag

Ugyanezt akartam linkelni.

(#11) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Mi se ünnepeljük, de előtte pár nappal megyünk ide:
[link]
Aztán ha kérdőre leszek vonva akkor erre húzom rá az alkalmat :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#12) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Szerintem nem "valentin napon" kell szeretni a másikat, hanem mindig. Az ajándékozás meg köcsögség, a hülye is látja hogy csak azért van hogy költsd a pénzt. Nem azért nem kell tartani mert amerikai, hanem mert alapból baromság.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13) bbazs96


bbazs96
csendes tag

Sajnos én nem tehetek mást, valentin napon van az évfordulónk. (mindketten dühösek voltunk erre a sz*rra hogy nincs kivel megünnepelni, és két nappal később már együtt voltunk)
Tőlem vagy egy egyedi pólót kap (név, és aláírva hogy Balassa Balázs kedveli ezt (like)), vagy egy autófényezős ismerősöm segítségével házilag készített lefújt (motívumok, meg amit akarsz) egeret. Jobb ötletem nincsen, szerintem a bonbon meg a csokor S N A S S Z!

(#14) zarayg


zarayg
aktív tag

ugyan olyan nap mint a többi. kap egy szép szál rózsát, mint évfordulón:) semmivel se különcebb a valentín nap mint akár melyik más nap.:) Csak sajnos ezt is átvettük.. Ha nem kap semmit, attól ugyan úgy fog szeretni, szóval... :)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#15) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Behányok tőle.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#16) vans?


vans?
őstag

Az en baratnom sem kap semmit ilyenkor, nem is varja el, sokkal tobb ertelme van annak, amikor random lepi meg az ember.

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#17) dabadab


dabadab
titán

link 1
link 2

DRM is theft

(#18) darál0w válasza dabadab (#17) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a 2. odab@sz :DDD :DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#19) dabadab válasza darál0w (#18) üzenetére


dabadab
titán

Akkor most ennek fenyeben ujra vizsgaljuk meg ezt a kijelentest: "ha nem tetszik a rendszer, akkor lehet keresni olyat aki ezt megünnepli vele, mert én tuti, hogy nem fogom" ;]

DRM is theft

(#20) zarayg válasza dabadab (#17) üzenetére


zarayg
aktív tag

sírok a másodikon : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#21) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

usa majmolása! Soha nem ünnepeltem, és nem is fogom! :)

Mentalita'

(#22) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Pontosan, amerika-majmoló divatünnep. Ha szeretsz, 365 nap tedd...

(#23) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

csak hogy egy csaj is hozzaszoljon :)

Tizeneves koromban buli volt, imadtam. Aztan viragkoto lettem, lattam, ahogy a sok megfelelni akaro fiucska, ferfi beletorodott arccal gazt meg csokit vesz az asszonynak, h beke legyen.

En nem unneplem, amugy is a szulinapom elotte can par nappal, minek a plusz felhajtas. Jolesik, ha meg van emlitve, de amugy en ia hulyesegnek tartom. Szinte mindig kapok viragot, vagy valamit, de szamomra inkabb az az ajandek, ha a parommal eltolthetek egy szep napot akar kettesben, akar masokkal. Ha ket ember igazan szereti es tiszteli egymast, akkor nekik minden nap Valentin nap. Nekem pl. minden nap az :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.