Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordVader80


LordVader80
senior tag

szép

May The Force Be With You!

(#2) Binyi01


Binyi01
aktív tag

Teszt mikorra várható?

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#3) Thome


Thome
addikt

Miért nem fehér a kávája a fehér gépnek? Olyan nehéz azt megcsinálni?
Lehet ide is jönni fújepöl trollok!

;]

(#4) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Meg kell hagyni, hogy ha már a hátlap fehér, akkor az előlapot is megcsinálhatnák fehérnek, mert úgy még szebb lenne szerintem.

(#5) dy_nmq válasza Black Dragon (#4) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

persze hogy aztán az apple beperelje oket szabadalomsértés miatt, mivel ők találták fel a fehér színt (is). ;] :))

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#6) Black Dragon válasza dy_nmq (#5) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hát akkor 1 perrel több, amellett a 100 mellett ez az 1 már nem oszt, nem szoroz.:))

[ Szerkesztve ]

(#7) M@trixfan válasza Black Dragon (#4) üzenetére


M@trixfan
addikt

Jobb a szemnek a fekete keret, bár tény, hogy egységesebb lenne. Nekem az iPad fehér kerete sem tetszik.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#8) Black Dragon válasza M@trixfan (#7) üzenetére


Black Dragon
addikt

Biztosan jobb, bár én még nem hallottam róla, hogy a fekete jobb lenne a szemnek. Minden esetre neked iPhone-ból és iPad-ből is a fehér van, szerintem mind a kettő meseszép. És most magára a fehér színre értem, és ahogy az egész kinéz, és nem azért, mert alma.:)

(#9) M@trixfan válasza Black Dragon (#8) üzenetére


M@trixfan
addikt

Növeli a kontrasztérzetet a fekete keret. iPad-em egyelőre még nincs, az egy másik kolléga lesz hasonló avatárral :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#10) Kantorpe


Kantorpe
tag

Ez mar az uj ?
Lehet beszerezni mar valahol ?

Most akarnek beszerezni egy tabletet, az S nagyon tetszik, igy maradok Samsungnal.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#11) Szacsy007


Szacsy007
csendes tag

Megláttam a címet és felcsillant a szemem,hogy talán valami új!? De aztán láttam,hogy semmi újdonság... (persze nekem,mert jókor voltam jó helyen. Már három hete nyúzom a "feketét")
Egyébként szerintem a képek csalak,mert a fekete a valóságban inkább szürke. A neve is metallic gray.
Fantasztikus gép!

(#12) Binyi01 válasza Szacsy007 (#11) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Gondolom Neked 10.1V van. Nem ugyanaz a kettő.

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#13) Szacsy007


Szacsy007
csendes tag

2 hónapot az USA-ban töltök itt vettem egy V nélküli 10.1-et. Van rajta magyar nyelv, a töltő feje cserélhető, minden okés rajta. A kamera 3Mpixel extravékony, és úgy néz ki, mint a képen. Gt-p7510ma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.