Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

1 szó:
OMFG! :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Méregdrága lesz.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3) atike


atike
nagyúr

11 colon ekkora felbontás? Huh...

Akkor a tegnapi "vitában" 13 colon 1300-as felbontás tényleg érdekes e mellett... :)

(#4) fateless válasza leslieke (#2) üzenetére


fateless
veterán

Jó két év múlva 2014 elején veszek majd egy ilyet valamelyik szolgáltató (valszeg Voda) saját márkás termékeként 50-60.000 Ft-os prepaid áron...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) #16820480


#16820480
törölt tag

ezzel már kicsit túlzás azért. egy sima 1080p-s kijelző bőven elég lenne ekkora méretben. mondjuk a mellékelt kép tetszik, csak továbbra sem látnám szívesen a Samsung féle touchwiz és egyéb bloatware-t, illetve az egyedi csatlakozóikat. ráadásul szoftveres támogatás vajon milyen lesz majd rá?

(#6) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Már most látom, hogy kelleni fog, csak nem tudom majd megfizetni... :DD

(#7) Davey7


Davey7
senior tag

Ezen mar a Full HD filmek sem lesznek olyan szepek :)

Nekem a vagyam egy 13" -os tablet intel alapokon win8-al, otthon pedig hozza egy dokkolo,billenytuvel es egerrel. Annak mar lesz ertelme. :)

(#8) Rotate


Rotate
veterán

szerintem meg laggolni fog az egész... azért ennyi pixelt megmozgatni... az eddigiek sem a világ legsimább felhasználói élményét nyújtják, ez meg azért sokkal több pixel :(

(#9) Luser2000


Luser2000
addikt

Nagyon tetszik, hogy a Samsung ekkora méretbeli választási lehetőséget ad a vásárlóknak!
Ha jól számolom, akkor ez a Tablet fronton náluk a hatodik kijelzőméret. (5.3 / 7.0 / 7.7 / 8.9 / 10.1 /11.6) Mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt.

Én 10.1-et használok, fektetve és kézben tartva már a gépelés kényelmetlen sokszor. De egy jó dokkolóval / billentyűzettel ez érdekes készülék lehet.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#10) danih válasza Rotate (#8) üzenetére


danih
addikt

Az ICS-nél már a GPU is részt vesz a renderelésben, szerintem nem lesz itt gond. 2.3 GB-ben a beépített böngésző már GPU gyorsítást alkalmaz, és hasít mint állat, röccenésmentesen. Jó lesz ez.

(#11) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

sokpixeles kamerák után itt a felbontás verseny...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#12) Dunbar


Dunbar
senior tag

Király :D

Szerintem is azt kell nézni, hogyha később ez lesz a középkategória, azzal csak mi járunk jól. Méregdrágán vegye meg akinek pénze/kedve van rá.

(#14) Picco válasza danih (#10) üzenetére


Picco
addikt

es mekkora kraftot emeszt majd meg a gpu h kirajzolja nekunk ezen a felbontason a dolgokat? meddig fogja birni akksirol, 15 percig max fenyero/wifi stb....

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#15) Dunbar válasza Picco (#14) üzenetére


Dunbar
senior tag

8 órát ennek is ki kell bírnia, szerintem ez nem befolyásolja annyira majd az üzemidőt.

(#16) Wave86


Wave86
tag

Hát, tartok tőle, hogy ez már túl nagy lesz. Igazából szerintem a 10.1-es tab-ot lenne jó fejleszteni, mondjuk nagyobb teljesítménnyel,Super Amoled kijelzővel és szálcsiszolt fém borítással. :)

(#17) danih válasza Picco (#14) üzenetére


danih
addikt

Nem vettem észre magasabb fogyasztást, szerintem ez nem akkora faktor.

(#18) Pistakiss válasza Wave86 (#16) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Szerintem ez a méret lehet a határvonal, felbontásban meg jó, mert talán ez hoz ki akkora pixelsűrűséget, mint a 7"-ban az 1280*800-as

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#19) kutkut


kutkut
addikt

Hát, minden ilyen hírnél azt mondom, hogy nem baj, fejlődni kell stb. De akkor is... :D A 23"-os monitornál azt mondtam, hogy elég az 1080p. :DDD

Meizu MX3 32GB

(#20) Lennier


Lennier
tag

Ha 1920x1080 pixeles lenne, akkor még lehet, hogy kellene is... Ez feleslegesen sok szerintem...

(#21) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Lássuk csak, notebookok közt jó ha HD+ felbontást talál az ember 15"-on, de az már igencsak a túl drága kategória, átlagember számára felesleges és értelmetlen méretű, csak maximum munkagépként elképzelhető eszközökben meg mivel sajnos a profithajhászás miatt divattá tette őket és a velük való nagyzolást a harapott alma, már olyan felbontások röpködnek, amit 18"-os notebookban sem kapsz, sőt szó szerint méteres átlójú kijelzőt kell venned hozzá.
Mindenki megőrült? Mi fogja kihasználni ezeket a felbontásokat egy olyan gépben, ami harmat gyenge egy (gamer) PC-hez képest, aminél a fullHD felbontású kijelző sem számít még általánosnak, emellett a villogáson kívül a polgár kezében másra nem alkalmas? Vagy csak belátták, hogy a kamerák felbontását nem tudják hová növelni, a processzor órajele nem rajtuk múlik, így nekiálltak a DPI versenynek?
Fárasztó éveknek nézünk elébe...

(#7) Davey7: én is olyannak örülnék, csak minimum 15, de inkább 17"-on, szabad op.rendszer telepíthetőséggel.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#22) muveszur válasza Rickazoid (#21) üzenetére


muveszur
addikt

15 colon fullhd felbontasu kijelzom van notiban... igaz meg kell fizetni, de elerheto.
Tabban is latnam ertelmet az ekkora felbontasnak, de ahhoz megfelelo szoftverek is kellenek, amiknel van ertelme a nagy felbontast.. gondolok en photoshopra, autocadre, egyeb tervezo programokra.
Vagy pedig intel alapu win8... Mert az arm-re szinten nincs ilyen cucc...

(#23) Dunbar válasza Rickazoid (#21) üzenetére


Dunbar
senior tag

Ha notebookoknál is elindult volna ez a fejlesztési verseny, most talán FullHD lenne az alja, és szerintem ez nem baj. Hardver meg hozzáfejlődik, csak jókor kell megvenni.

(#24) kiskaktusz válasza muveszur (#22) üzenetére


kiskaktusz
addikt

azért a 15.6-os notiknál a gyártók nagy általánosságban az 1366*768as felbontású megjelenítőket választják.. ritka a fullHD-s

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#25) fateless válasza kiskaktusz (#24) üzenetére


fateless
veterán

... az alap és consumer gépek esetén.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#26) Rickazoid válasza muveszur (#22) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem azt mondtam, hogy nem létezik fullHD 15"-on, hanem hogy még a HD+ felbontás is ritka, ráadásul túl nagy felárat (tudom, szubjektív, de akinek mindegy az ár, az úgyis a legdrágábbat veszi, viszont ilyen eszközökbe nem érdemes befektetni) kérnek érte, hát még egy fullHD-ért. HD (1360x768 vagy 1366x768) az általános, az a leggyakoribb. Tabletekbe a filmekre értelmezett HD, vagyis a 720p is elég lenne.
PhotoShop, AutoCAD, egyéb tervező programok, egyik sem átlagember számára készült, mind célszoftver (a PhotoShop indokolatlan használatát viszont jól láthatjuk az átlag kezében, értelmes dolgot kevés ember művel vele, de arra többnyire egy GIMP is elég lenne, sőt sokszor egy kicsit odafigyelve készített fénykép kéne csak).

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#27) kiskaktusz válasza fateless (#25) üzenetére


kiskaktusz
addikt

és többnyire ezekből van több, vagy az üzelti rétegnek szánt notikból? szigorúan 15.6osoknál! üzeltiből kisebb méretben van "sok" természetesen nagyobb felbontású kijelzővel

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#28) muveszur válasza Rickazoid (#26) üzenetére


muveszur
addikt

A HD+ felbontas szvsz ritkabb, mint a fullhd... nagyon keves gyarto gyart hd+al nottit, pedig ez egy eleg jo alternativa, elonyos lehet akkor, ha mar nem eleg a vga a fullhd felbontashoz...

Ezenkivul meg jonehany, ne haragudj, hulyeseget hordtal itt ossze. Nem, nem a legdragabbat kell venni, hanem olyat kell, ami kiszolgalja a szukseges igenyeket. Fullhd kijelzo mar 250 ezer forinttol van, laptopot meg 700 ezert is lehet kapni...

Filmeknek meg inkabb a fullhd a szabvany, ehhez kell majd a taboknak is igazodnj...

Teljesen mindegy, photoshop vagy gimp, mindkettonel elonyos a felbontas...

Nem az atlagnak kell ilyen tab, kellenek mindgs csucskeszulekek... tetszik vagy nem, nem vehet mindenki ilyeb tabot.

(#29) tjb007


tjb007
nagyúr

És ez még csak a kezdet.
A Samsung simán el fog menni 15" -ig (vagy még tovább is) amit majd home tabletként fog reklámozni.

Amúgy én már látom a következő csúcs-Samsung slágerterméket.

(#30) killerjohn


killerjohn
addikt

francba. végre sok hónap vakera után kitaláltam, hogy a transformer prime kell nekem, erre jön ez, billentyű nélkül. Hmm mi lenne, ha összeállna a két cég és rá lehetne tenni ezt a prime dokkolójára? :DD

(#31) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Tortaszeletelő, über brutál felbontással. :R

PS4

(#32) adrianv


adrianv
tag

Ha a képből indulunk ki, ez sem sokkal nagyobb mint a 10.1 csak kitolták a képernyőt a szélekig.

Sorry for party rocking!!!

(#33) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Biztos nagyon szép és jó lesz ekkora felbontású kijelző, de értelmét nagyon nem látom...

Everybody lies.

(#34) Pistakiss válasza adrianv (#32) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Túlzottan nem lehet kitolni , mert akkor nem lesz hol fogni. Az képátló majdnem 4 cm-t nő, tehát majdnem ennyivel kell növelni az egész méretét is. A 10.1-nél már így is sokszor belég a hüvelykujjam és ilyenkor elugorhat az oldal, vagy nem azt teszi, ámít szeretnék.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#35) Pistakiss válasza Barthezz2 (#33) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ezt mondták a netbookoknál is, aztán már van 13" is :))

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#36) Barthezz2 válasza Pistakiss (#35) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem is a fizikai kijelzőméretet kifogásolom, hanem a HD-nál nagyobb felbontást ;)

Everybody lies.

(#37) Pistakiss válasza Barthezz2 (#36) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ahogy már valaki írta, majd utána fog menni az igény, meg a hardware is

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#38) keIdor


keIdor
titán

300 PPI-ig érdemes elmenni, így kell is ez a felbontás. :K Jövőre veszek tabletet, lehet ez lesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) Rickazoid válasza Pistakiss (#35) üzenetére


Rickazoid
addikt

Az már igazából notebook lenne, sőt pont az lenne az igazi notebook. De az a tablet is tabletPC valójában, amelyiken Windows fut, főleg ha lesz még nagyobb példány. Az ekkora felbontású kijelző ekkora méretben viszont már nem IT eszköz, csak divatcikk. Majd ha egy 17"-os notebook kijelző lesz WQHD, 24"-os kijelzőktől felfelé meg lesz mind minimum QFHD, akkor 11,6"-on is lesz értelme a WQXGA-nak. Összehangolva kéne a felbontást növelni, nem elszállni a legkisebb eszközök felbontásával az összes többi mellett, miközben még tartalom sem érhető el olyan felbontásra és ez így is marad, amíg fullHD a maximum, amivel az emberek 99,99%-a találkozhat. Magyarul visszafelé ülnek a lovon, előbb kéne a 13" és nagyobb kijelzők világát fullHD fölé emelni és utána megpróbálkozni a fullHD-vel 10" környékén. És itt most nem az aktuálisan elérhető csúcskategóriáról beszélek, mert ezek az eszközök tömegcikkek, főleg hogy hamarosan ugyanilyen híreket fogunk olvasni a többi gyártótól is, ne feledjük, a Samsung már a harmadik a sorban, aki fullHD-nél nagyobb felbontású tabletet fog piacra dobni.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#40) Pistakiss válasza Rickazoid (#39) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Vegyük már észre, hogy olyan dolgokat kritizálunk és vitatkozunk rajta, ami nem most, azonnal fog itt lenni, hanem jobb estben is kb egy év múlva és akkor már egész más szemszögből fogjuk nézni a dolgokat. Most olyanok vagyunk, mint akinek savanyú a szőlő, csak fintorgunk, húzzuk a szánk szélét.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#41) Barthezz2 válasza Pistakiss (#40) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De nézd, attól, hogy egy év múlva lesz csak itt, a véleményem semmit nem változik..

Itt ülök egy 32"-os TV előtt, aminek 1920x1080-as felbontása köszöni szépen tök jól megvan. 32"-ról beszélek, de egy 40"-os, vagy nagyobb méretű TV se nagyon bír magasabb felbontással. A piacon még mindig több a DVD, mint a BR, így azt se nagyon hiszem, hogy mostanában hatalmas léptekkel ugornánk felfele a felbontást tekintve.
Akkor mond meg nekem, hogy mi értelme 11"-ra 2x ekkorát tenni? Azon kívül, hogy elmondhatjuk, hogy nekünk ilyen is van.

Arról nem beszélve, hogy egy 1024 vagy 1280 szélességre méretezett weboldal megtekintéséhez semmi szükség egy 2560 képpont széles kijelzőre 11"-on..

Meg ha lennének is ilyen multimédiás tartalmak, amivel ki tudom használni ezt a felbontást, akkor azt meg nem igazán ilyen kis eszközön tenném meg.
De így legalább megint lehet feleslegesen felfele vinni a hw-kat is, hogy legyen ami meghajt ekkora felbontást, aztán az üzemidő kapcsán meg majd csodálkozunk, hogy 2 órát nem bír..

Persze, ez az én véleményem, akinek ez kell megveszi, de attól szerintem még mindig értelmetlen. Szerinted nem. Két különböző vélemény, és ennyi :)

Everybody lies.

(#42) Pistakiss válasza Barthezz2 (#41) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szerintem pár éve ( kb 5-6) még te sem gondoltad, hogy 32"-os tv-n fogsz nézni hd filmeket, talán még mondtad is magadban, mint most, hogy de nagy hülyeség, pláne a nagyobbakra és most azzal példálózol. Egyébként eléggé rossz a példa, mert pl a fotózásban is annak a képnek kell jó felbontásúnak lennie, amit közelről nézünk, képeslap méret, a plakáté meg a legrosszabb, mivel távolról az a felbontás is jó, nem látszanak a képpontok, és a tv-vel is ez a heyzet, az a plakát, a tablet meg a képeslap. Tehát majd akkor mondjuk rá, hogy minek ez, ha már kézbe vehetjük és bebizonyosodnak az érveink.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#43) keIdor válasza Barthezz2 (#41) üzenetére


keIdor
titán

Sőt több a CRT TV az országban, mint a Full HD LCD. Akkor minek az LCD 1080p-vel?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#44) Rickazoid válasza Pistakiss (#42) üzenetére


Rickazoid
addikt

Azonban itt nem 5-6 évről van szó, hanem hónapokról, nagyon maximum egy évről, de addigra már minden piacon megjelent. És addigra már minden gyártó piacra dobott ilyen felbontással legalább egy ilyen eszközt. Ráadásul tömegcikknek van szánva, szolgáltatóknál nem sokkal lesznek drágábbak, mint a többi. Viszont ez semmit sem fog változtatni a tényen, hogy nincs rá tartalom. Senki nem fog weboldalakat optimalizálni ilyen felbontásra, HD felbontásra nagyon maximum, és főleg senki nem fog filmeket elérhetővé tenni ilyen felbontásban, csak mert van egy apró eszköz, ami ezt használja. Főleg mert erre csak memóriakártyáról vagy online tudnál filmet tenni, de még gazdagéknak is költséges lenne 64-128 GB-os microSD-ket vásárolgatni filmenként és nem hinném, hogy túl sok ember van, akinek az internetkapcsolata elbírna egy BD minőségű fullHD-nél 1,3x nagyobb felbontású videostreamet gond nélkül, mobilinternet hozzá sehol nincs még, a letöltésről már nem is beszélve, hisz csak HDD-n lehetne ekkora filmeket tárolni. De még ha lehetne is, akkor is csak akkor lesznek a filmek elérhetőek nagyobb felbontásban, ha a fullHD-nál nagyobb felbontású TV-k kezdenek el széles körben terjedni, legalább az USA-ban. És hiába van már UHDTV, szinte megfizethetetlen. Mint írtam, ez fordított gondolkodás. Először kéne a nagy eszközöknél elérhetővé tenni a nagyobb felbontást, hogy készülhessen mire tartalom, majd utána növelni a felbontást a kisebb eszközökön, fokozatosan. A fénykép vs. plakát példa meg hibás, nagy felbontású filmeket nem éppen 11,6"-on kell nézni (ahogy a fényképeidet sem nyomtattatod ki 10 méteresre), nemcsak mert baromi kényelmetlen, hanem mert értelmetlen is. Szóval a netezési élmény kiesik, a multimédia szintén... mi marad? Pár célzottan ilyen eszközre optimalizált játék, ami felzabálja a gép alá pakolt hardvert reggelire. És amire lesz rá tartalom, már el is felejtettük ezt a témát, sőt ez az eszköz sem lesz már kapható sehol. Ha most lenne rá tartalom az olyan lenne, mintha akkor akartak volna fullHD felbontású filmeket eladni, amikor az emberek még a VHS vs. Beta háborút nézték.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#45) Rickazoid válasza Rickazoid (#44) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem is 1,3-szor nagyobb, majdnem kétszeres a felbontása.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#46) Barthezz2 válasza keIdor (#43) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Jó, hogy értetted a lényeget;)
De akkor visszakérdezek: áruld el nekem, mire nem lenne elég a fullHD egy tablet esetén, hogy szerinted ekkora kell? Egyáltalán mire kell? Azon kívül, hogy elmondhatom, hogy csillio ppi-s cuccom van otthon.
Komolyan érdekel. Engem meg lehet győzni, de eddig nem olvastam egyetlen használható és használati jelentőséggel bíró érvet mellette.

Everybody lies.

(#47) keIdor válasza Barthezz2 (#46) üzenetére


keIdor
titán

Lattal mar retina display-t eloben? Magyarul iPhone 4-et vagy 4S-t? Azert hogy ez is ugy nezzen ki. Ezt meg egy telefont kozelrol nezel. A tv-t meg messzirol, mivel azt nem tartod a kezedben... En nagyon orulok annak, hogy jovore jonnek a 720p-s telefonok meg 1080p feletti tablak. Mindenkinek kene orulni, mert igy meg a 30k-s reteg is vegre kaphat 800x480-as meg qHD-s telefonokat. Meg lesz 80k-ert Tab 10.1 is. Masreszt meg a hardver ugyis nagyon gyorsan fejlodik, fogyasztas meg stagnal. Ha szebb lesz egyszeruen miert ne? A hardver elbirja... Aksi meg marad amilyen volt eddig is. Az meg egyebkent hogy a DVD meg elterjedtebb nem izgat, evek ota nem nyultam hozza. 720p alatt le se szedek semmit.

Amugy tevedes ne essek, nem celom sem teged sem mast meggyozni. En orulok ennek, mas ember ugyse erdekel. De en legalabb bevallom.:P Annak kene mindenkinek orulni, hogy a mostani csucskategoria elerheto lesz nemsokara tobbeknek, nem fanyalogni. Nem tetszik, nem veszed meg.

Ugyanolyan mint a delete feher meg a szines tv. Elobbi is megfelelt a celnak megis terjedt az utobbi. Itt is ez a helyzet. Ez tueles leper fog adni, nem lesz pixel.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#48) Pistakiss válasza Rickazoid (#44) üzenetére


Pistakiss
őstag

Újra mondom, savanyú a szőlő!!
Ha az embeiség így állt volna mindenhez, akkor még mindíg barlangban laknánk és bunkósbottal kergetnénk a leendő vacsoránkat

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#49) keIdor válasza keIdor (#47) üzenetére


keIdor
titán

Fekete feher tv akart lenni, Csak homokos a HTC billenyuzet.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#50) Pistakiss válasza keIdor (#47) üzenetére


Pistakiss
őstag

Ezt mondom én is, erre példa a képeslap, amít közelről nézünk és a plakát, amít távolról

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.