Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GuruZone


GuruZone
őstag

Az extrémen digitális boltban előttem vásárolt Galaxy Y Duos-t egy 23-25 éves csajszi tegnapelőtt. Szóval igény tutira van az androidos dual simre.

Az árcédula még lejjebb pottyan és igazi sikerteló is lehet belőle. Tavaly fél évet vártunk a ViewSonic V350-re, de semmi nem lett belőle.

Volt szó róla, hogy lesz bivalyabb verzió is Samsungénknál, azesetben én is visszatérnék a Dual SIM megoldásokra. Addig marad a SGS2 és az Alcatel S853 páros :)
(My Dual SIM history: Samsung D880, Samsung B5722, Gigabyte GSmart S1205)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#2) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Van rá kereslet az biztos. Nem rossz cucc picit lemegy az ára és tuti vétel.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3) pszili8


pszili8
aktív tag

Az 1300mAh-es akksi mennyit bír vajon? Jó lenne,ha egyre több dual simes androidos cucc lenne,pl nekem van egy mobilnetes kártyám azt csak netre használnám,trécselésre meg ott a flottás sim.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Broadcomm proci

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) szezso15


szezso15
addikt

That screen! :U

*Hajrá Loki!* i15+

(#6) RaveForce válasza GuruZone (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

s853 <3 :B

keresik nap mint nap, az biztos!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) debrejo


debrejo
senior tag

Jó lenne, ha nem csak fapados dual simes telefonok lennének. Régóta keresek egy olyat ami felveszi a versenyt a csúcskategóriával és dual simes. Nincs még olyan amire azt mondanám hogy kell és lecserélném rá az SGS-emet. Lassan 3 telefonnal futkozom, eh.

(#8) pingwin011 válasza GuruZone (#1) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Az, hogy láttál valakit vásárolni valamit, az nem azt jelenti, hoigy nagy igény is van rá. Ezzel nem megcáfolni akartam, amit írtál, csak azért ez a 2 nem függ össze. Láttam már embert BlackBerryt vásárolni itt a boltban, de mégsincs túl nagy igény rá pl (nálunk) Ettől függetlenül számomra is jó lenne egy, de HTC Sensation kategóriában. Addig marad a 2 telós megoldás.

(#9) n_b_forrest


n_b_forrest
csendes tag

Kíváncsian várom a tesztet!

(#10) Chrys_


Chrys_
addikt

Én is régóta várok már egy aktuális okostelót dual-SIM-mel, de valahogy mindig valami gagyi gép kerül a piacra.

(#11) Pantal


Pantal
senior tag

Na jó, ez elég off, de azért mégis: A cikkben 2.3.7es Android van írva, a telefon viszont csak 2.3.6-nak hazudja magát. :)

(#12) dr. Kind válasza Pantal (#11) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Mi írtuk el, javítom is, köszi, hogy szóltál :R

(#13) micimacko


micimacko
aktív tag

Ez mekkora egy marhaság. Ilyen telefont mi a bánatnak dob ki a Samsung?? :W

Tök jó és szép dolog lenne a dual sim (nekem is volt D880), de mi értelme van, ha egyszerre csak 1 kártyát kezel? :U Elgurult a gyógyszer Samsungéknál? Egy dual simes telefonnak akkor van értelme, ha egyszerre mind a 2 sim aktív lehet.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#14) Pikkolo^^ válasza micimacko (#13) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Te valamit nagyon félreolvastál. A két kártya egyszerre aktív, csak híváskor lesz kikapcsolt a 2. kártya. Ha közben jött hívásod akkor majd kapsz egy sms-t, ennyi.

(#15) RaveForce válasza micimacko (#13) üzenetére


RaveForce
veterán

értőolvasás fail.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) GuruZone válasza pingwin011 (#8) üzenetére


GuruZone
őstag

nap mint nap adok el legalább egyet, mivel olyan helyen dolgozom :)
szinte eszik a samsung e2152-t, Champ duos-t, nokia x1-01-et, és néha elcsolöppen pár c2-05 és c2-06. szóval kereslet az van.

egyszeruen csak meglepodtem hogy már piacra is dobták az y-t és a leány meg már ugrott is rá a digitalban

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#17) GuruZone


GuruZone
őstag

csolöppen: elcsöppen

okostelefon fail :)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#18) RaveForce válasza GuruZone (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

nálunk a c3322 is sláger, nem véletlen!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#19) pingwin011 válasza GuruZone (#16) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Mi is szép számmal adunk el 2 kártyá készüléket, nem is ezt írtam :D Nem tudtam, hogy mobilboltban dolgozol, csak az írásod alapján úgy tűnt, hogy épp láttál valakit ilyet venni, és ezt a következtetést vontad le. De írtam is, hogy ezzel nem akarom megcáfolni, amit írtál. Tényleg van rá igény, bár nálunk épp ritka, aki 2 kártyás okostelefont keres. Ettől függetlenül jó, hogy nyitnak ilyen irányba is. Már csak felsőkategóriába kéne, de félő, hogy megfizethetetlenül drága lenne. Összességében nekem egy Desire Z 2 kártyás verzió, mai hardverrel és szoftverrel lenne az álomtelefon :D

(#20) micimacko válasza Pikkolo^^ (#14) üzenetére


micimacko
aktív tag

Mi a bánatnak írják bele a cikkbe akkor, hogy nem képes aktív standby-ra? :F Nem érdekel a zárójeles rész, az aktív standby azt jelenti, hogy egyszerre mind a kettő kártya aktív. Vagyis használatra kész. Az, hogy hívás közben a másik kártya foglaltat jelez szerintem nem egyenlő azzal, hogy a készülék nem képes az aktív standby-ra.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#21) micimacko válasza RaveForce (#15) üzenetére


micimacko
aktív tag

lsd. 1 hozzászólással feljebb.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#22) Pikkolo^^ válasza micimacko (#20) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A készülék dual standby-al rendelkezik melyet a cikk nem említ, de ez a lényegen nem változtat.

(#23) Einstvan


Einstvan
aktív tag

Valaki észlelt akadozást? Én a videoban bemutatva nem láttam.
1300 mAh akksi qvga felbontás, tutti birja jo pár napig.

(#24) Einstvan válasza GuruZone (#16) üzenetére


Einstvan
aktív tag

Ja... amig megnem találtam a mostanit, én is igy voltam hogy szinte az üzletben vártam hogy behozzák Mo.-ra. :) Micsoda pénzkidobások voltak azok... :(((

(#25) GuruZone válasza Einstvan (#24) üzenetére


GuruZone
őstag

ez már azért nem olyan rossz, a viewsonic v350-hez képest alig kevesebb valamivel.

A v350-et vártam nagyon tavaly, a hazai forgalmazó meg is ígérte, hoyg szól ha elérhető lesz itthon. Oszt jött az újradesignolás, és a készülékből végül nem lett semmi.

A Samsung riogatott anno Galaxy S tudású Dual SIM-mel is!

#19: nem mobilboltban tolom, de adok el mobilokat is :))))

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#26) Einstvan válasza GuruZone (#25) üzenetére


Einstvan
aktív tag

A Viewsonic jobb ha megmarad a monitorjainál azok valahogy sikeresebbek. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.