Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Predator ;] (na jó ez csak vicc)

vagy

Taz (tudom az a tasmán ördög, de szerinte egy kutyusra is simán jó, főleg ha ilyen rosszcsont. Na meg nem is kell bcézni se. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) rarri


rarri
senior tag

Ördi

Ördög becézve

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#3) gabor85 válasza cizoe (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Nem rossz :P , de olyan kéne ami két szótagból áll: Né-ró, állítólag ezeket jobban megjegyzik.

Szerk:
rarri: nem rossz

[ Szerkesztve ]

(#5) cizoe válasza gabor85 (#3) üzenetére


cizoe
őstag

Hát ha most lenne egy kankutyám (szuka van most épp) amit el kéne neveznem, tuifix hogy Stanley-nek hívnám. :DDD Nem túl komoly, lehet kiabálni is a nevet (ha messzebb menne), no meg szerintem egyes kutyákhoz kifejezetten illik. :)) Amúgy utálom, ha valaki idegennyelvű nevet ad az állatának, viszont ez a kivétel, bejön.

[ Szerkesztve ]

(#6) rarri


rarri
senior tag

Zsemi , vagy Zsömi

/ a színére utalva /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7) Pilu 007


Pilu 007
tag

----Pilu-----
Szerintem szép kankutya név.... :DD
Üdv:PILU

http://www.webshop.munkaruhadiszkont.hu/ - - - - - http://www.munkaruhadiszkont.hu/

(#8) NoLF


NoLF
addikt

Alfréd.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#9) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Jethro

(#10) ladybug


ladybug
őstag

Kutyanévnaptár - itt érdemes körülnézni. Talán megtalálja az igazit.

De lehetne akár Bendegúz - ez a név már önmagában is azt sejteti, hogy valaki rosszcsont viseli. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#11) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Marley? :D

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#12) gabor85


gabor85
őstag

Majd holnap tolok videót, köszi az eddigi neveket!

(#13) Zsadi


Zsadi
őstag

Balhé :)

(#14) Szőröstalpú válasza cizoe (#5) üzenetére


Szőröstalpú
tag

Stanley :))
A legutóbbi kutyánk Zénó volt, az így viselkedett 3 évesen és 50 kilósan is (ekkor az ugrálás már nem volt annyira vicces) :)

[ Szerkesztve ]

(#15) cizoe válasza Szőröstalpú (#14) üzenetére


cizoe
őstag

azaz! :K ;]

(#16) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Csöpi :D Kicsit kommersz meg tacskónak való, de ez jutott eszembe. :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#17) Thunderzolee

Nevet nem tudok, de van egy ide vágó képem.. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#18) talmida


talmida
Közösségépítő

Ez a szép kutya nagyon hasonlít az én Csoki ( Choky :DDD ) kutyámra.
Csokinak neveztük a gyönyörű barna színe miatt, de mivel az itteni állatorvos nem értette, hogy miféle név ez, kicsit angolosítottuk Choky-ra, ami egy kicsit vad :DDD , mert a choke szó angolul fojtogatót jelent, ami esetleg egy kutyára is érthető. Egyébként a mi kutyánk egy tündéri, nyugodt, de ugyanakkor játékos, bátor és igen szeretetreméltó, hűséges kutya volt ( sajnos csak volt...mert egy autóbaleset áldozata lett, amiről nem szívesen beszélek :O ..úgyhogy ezt a témát hagyjuk is.) De visszatérve a nevekre. Az egyik barátunk kutyájának neve bullet, mert a kutya irtó gyors volt, olyan, mint egy golyó :DD
Szerintem az a jó kutyanév, ami kicsit kifejezi a kutya tulajdonságait vagy karakterét.
Nagyon sok jó név létezik . ;) Sok sikert! Egyébként én régebben írtam egy kis cikket a Choky kutyánkról, ha van időtök, és érdekel benneteket, itt elolvashatjátok.

Ez a kép csak illusztrálás, nem az én kutyámat ábrázolja, csak nagyon hasonlít rá, kivéve a színét. :D

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#19) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsinke, Sityu, Csipisz,

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) ragyoti


ragyoti
csendes tag

Csak néhány ötlet:
Ropi, Hammer, Süni, Rozsi (rozsomák :) ), Dan (hadnagy :) ), Kamszin (szél), (Son) Goku... :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

istenem,de gyönyörű szemei vannak:)

(#23) puttputt


puttputt
őstag

Brownie? :D (Brawnie - F1 Rajongóknak :)) )
Akár "Fogdmeg" is lehet... :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#24) localhost


localhost
Közösségépítő

Axel (Accelerátor) vagy Giga

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25) rarri


rarri
senior tag

Meg kell zabálni, olyan édes ! :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#26) csapos2


csapos2
addikt

Ennek a kutyusnak Süti a neve.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#27) eastsider


eastsider
nagyúr

Gé-Za
Bé-la

a szomszéd kutya Hurka :DDD
miénk Bogi. (,mindketto ezek közül Labrador,természetesen fekete)

(#28) stangli


stangli
senior tag

Lehetne Chuck. Mint Chuck Norris :D
Becézése természetesen magyarosan, mint Csháki ha nem figyel, akkor erélyesebben, mint pl Norris ne szórakozzá velem jó van-e? Norris, ki a főnök!? Ki a Főnök!? :DDD

(#29) puttputt válasza csapos2 (#26) üzenetére


puttputt
őstag

"Sütire" is megy még egy szavazat! :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#30) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Én a (Mike) Tyson nevet javasolom.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#31) localhost válasza localhost (#24) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Turbó! Gyere ide! Csimmeg! Turbó!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#32) gabor85


gabor85
őstag

Maximális köszönet mindenkinek! Nagy vitát gerjesztett pár név ;) , de nem emelem ki melyikek. :B Végülis az eb döntött; elugatta magát amikor egy Timon és Pumba képsort látott a tévében, szóval: Timon.
De toljátok még a neveket, hátha jól jön még...

Mégegyszer köszönöm.

(#33) localhost válasza gabor85 (#32) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Timon-dhattátok meg! :U

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#34) #19617792 válasza gabor85 (#32) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem két idős magyar vizslám van, egyik Johnny, másik Bukti. :DDD

(#35) No-kia


No-kia
őstag

takarodj

és akkor tudod hívni h, gyere ide takarodj és akk összezavarodik :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.