Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Bestbyte ha van ott is, akkor sokkal olcsóbban tudsz venni cuccokat. Kérdés , hogy forintot váltasz fontra, vagy keresel-e kint fontot.
De az iphoneok pl alig olcsóbbak.

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) Drenadar


Drenadar
veterán

nézz körül az angol boltok weboldalain... nem sokkal olcsóbb tudtommal a laptop/mac Argosban szoktak lenni néha durva akciók...

[ Szerkesztve ]

(#3) marositech


marositech
senior tag

Én is megerősítem a tényt, a műszaki cikkek nem olcsóbbak sajnos, viszont ruházat azok olcsók.
Ha amcsiba lennél, az lenne a kánaán...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#4) Drenadar válasza marositech (#3) üzenetére


Drenadar
veterán

Azért néha ki lehet fogni egy egy jó kis akciót! :) főleg telefonoknál :)

de én először a sportsdirectbe mennék jó kis márkás ruhákért :P

(#5) dynamicrossh


dynamicrossh
tag

Mivel ott 20% az áfa az elektronikai kütyükre ezért nem hiszem hogy bármi is jelentősen olcsóbb lenne mint náluk. Az a pár ezer forint különbség nem igen éri meg az utána rohangálást szvsz.

(#6) ericssonfan2


ericssonfan2
tag

a hotukdeals oldalt böngészd előtte, én évekig azt tettem, remek akciókat lehet kifogni!

"A music lover listens to music with his sound system. An audiophile listens to his sound system with music."

(#7) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Retro játékokat SNES-re (Super Nintendo) / Megadrive-ra (Sega)!
(Komolyan)
Olcsón meg lehet venni, itthon drágán eladni. Tapasztalat. :K

[ Szerkesztve ]

A.

(#8) kisi


kisi
aktív tag

Argos tényleg jó, ajánlani tudom csak, nem ritkák az 1/3, vagy 50% os akciók sem.
Most karácsony előtt főleg műszaki cikkek, játékok, háztartási gépek, karácsonyi dekorációk vannak az akciók között. érdemes nézni a cuccok leirásánál a + special offers-et is. Pld kamerához memóriakártyát, stb kaphatsz eléggé "jóárasitva"

Alternativaként: számtech, műszaki cikk: http://www.pcworld.co.uk/gbuk/index.html

barkácsgépek, szerszámok, anyagok : Scerwfix

Érdemes esetleg végigsétálnod majd egy Tesco, Morrisons, vagy Asda áruházon is. De ha kint vagy, úgyis szétnézel majd.

Sport: SporsDirect

Ha az árakat szeretnéd összehasonlitani ajánlom a http://www.pricerunner.co.uk-t olyasmi mint a nagyar árgép.hu

Ha online is tudsz majd vásárolni, akkor Amazon.co.uk :)

(#9) Retro11


Retro11
senior tag

Olyan nagyon nem találsz sokkal olcsóbban új, minőségi terméket. Amazon és vagy E-bay-re menj rá, ha kint vagy és keresgélj.. A garanciális ügyintézés miatt viszont gondold át mit és hol veszel. Csak halkan teszem hozzá, hogy van néhány egész jó, úgynevezett szürkeimportos oldal is, ha már nagyon desperate vagy.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.