Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

Ez? 60 ezer??? Na jó.... ilyet gagyi gyártóktól 20 ezerért már lehet venni, nevesebb kínaitól meg max 40ért, de lehet sokat mondtam. És mi ez a chip? Ez a felbontás? Meg az is gáz lesz, ha 4.4.4-el adja ki

Üdvözlettel, Tibi

(#2) Fiery válasza babkukta (#1) üzenetére


Fiery
veterán

+1, pont ezt akartam en is irni :)

(#3) fornettisuti


fornettisuti
veterán

mi van a samsunggal, előbb marvell soc, most meg spreadtrum vagy mi a nevük.
ilyen árral tegyen bele napi 615-t vagy exynos 5xxx-t meg 2giga ramot.

nem csodálnám, ha bekövetkezne:
"The tier one OEMs like Samsung are going to be the next generation Nokias in the next five years. They’re going to be slaughtered. We think long term Apple itself will have problems because they’re just not good at competing at the low end."
forrás

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) Örni


Örni
senior tag

Ja kérem, ezeket a minőségi és előremutató hardvereket meg kell fizetni :)

A Samsung komp akart lenni, de nem komplett.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#6) air


air
nagyúr

:Y
Ez az ipari hulladék 20 forintot sem ér. Még Samsung logóval sem.
Ezeknek elment az a maradék eszük is, ami valaha volt. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7) babkukta válasza air (#6) üzenetére


babkukta
senior tag

és tudod mi az irtó gáz? Hogy így is lesz, aki megveszi :DDD És nem azért, mert olyan jó, hanem azért mert Samsung

Üdvözlettel, Tibi

(#9) babkukta válasza twollah1976 (#8) üzenetére


babkukta
senior tag

2 lehetőséget látok, aki ezt használja majd:
1, az általad írt "szar a Samsung"
2, vesznek helyette egy ipad-ot, és megvan, h "szar a droid" (megtörtént esemény, természetesen nem ezzel a tabbal :D)

Üdvözlettel, Tibi

(#10) air válasza babkukta (#9) üzenetére


air
nagyúr

És mindkettő igaz. :D ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#11) babkukta válasza air (#10) üzenetére


babkukta
senior tag

:DD

Üdvözlettel, Tibi

(#12) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Miért is fikázzuk ezt a tabletet emberek? A középkategória alsó szegmensébe lett pozicionálva az eszköz, és oda tökéletesen illik is.
Az ára több, mint baráti. Egyesek elfelejtik, hogy a Tab 4, ami több, mint 1 éves modell, ugyanezzel a tudással rendelkezik, 110.000 ezer ft-os kezdőárral nyitott és most is 65000. ft körül van.

Ennek az 56.000 ftja kezdőár, ha lemegy 45000 körülre nagyon jó vétel lesz. Jól is néz ki, vékony tablet.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#13) babkukta válasza iNfAntRy (#12) üzenetére


babkukta
senior tag

Látod barátom, erről beszéltünk fentebb... vannak olyanok, akik ezt is megveszik :C Annak meg külön gratulálok, aki 1 éve megvette az ilyen tudással rendelkező Tab 4-et 110ért :))

Az aláírásod sok mindent elmond.. vedd csak meg nyugodtan ezt is, biztos jó vétel lesz ;]

Üdvözlettel, Tibi

(#14) air válasza iNfAntRy (#12) üzenetére


air
nagyúr

:C
Gratula! Sok sikert! :B

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15) fornettisuti válasza iNfAntRy (#12) üzenetére


fornettisuti
veterán

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16) Jonesy84


Jonesy84
tag

Szörnyű ez a nagyra nőtt telefon design, és ha jól látom ennél is kilóg a kamera a hátlapból. Ez még egy telefonnál még elmegy, de egy tabletnál hogy a fenébe gondolják ezt?

(#17) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Mi a rák az a galamb a képen?
Samsung elfelejtett táblát készíteni megint. ;]

(#18) telemundo


telemundo
tag

Tipikus Samuhulladék.
Ha így folytatják nem húzzák sokáig.
Pedig azt hittem az A-szériával valami jó indult el, de úgy tűnik nem

[ Szerkesztve ]

Kínáé a jövő :)

(#19) telemundo válasza iNfAntRy (#12) üzenetére


telemundo
tag

Jó étvágyat hozzá ;]

Kínáé a jövő :)

(#20) Dreimus válasza iNfAntRy (#12) üzenetére


Dreimus
senior tag

Nem azert de a tab4 wifis modell mar tavaly ota 45-50 kozott kaphato :)

(#21) air válasza Dreimus (#20) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ő a 10.1-re gondolt, mert ez is egy 10" körüli modell.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#22) iNfAntRy válasza Dreimus (#20) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Igen, a 7"-os, de nem erről beszélünk.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#23) Dreimus válasza air (#21) üzenetére


Dreimus
senior tag

#21 és #22: Igen, benéztem a méretet, bár igaz, hogy akkor se nagyon éri meg az árát :)

[ Szerkesztve ]

(#24) iNfAntRy válasza babkukta (#13) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Mutass nekem egy 10 colos tabletet ilyen tudással, ami NEM kinai és nem új modell, ilyen áron.

nem tudsz? Nincs miről beszélnünk.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#25) iNfAntRy válasza telemundo (#19) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

mihez? :F

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#26) babkukta válasza iNfAntRy (#24) üzenetére


babkukta
senior tag

Olvasd el az 1. hsz-em (segítek, első hozzászólás). Ott szerintem elég egyértelműen le van írva, h kikre gondoltam akkor, amikor azt mondtam, h ez drága. Samsunghoz képest nem drága, mert tudjuk.. a Samsung mindent jól áraz. De ettől vannak sokkal jobb vételek. Persze kinek a pap, kinek a papné. Vegye, akinek ez kell

Üdvözlettel, Tibi

(#27) Dreimus válasza iNfAntRy (#24) üzenetére


Dreimus
senior tag

Mivel a Samsung is "kínai" termék, csak a cég székel máshol, de azért találtam neked egy hasonlóan "márkás" gépet: Asus Transformer Pad (TF103C-1B016A) 10" - egyedül a RAM kevesebb, de ezt kompenzálja az erősebb proci, ami megeszi az ebben lévőt :)

(#28) iNfAntRy válasza Dreimus (#27) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Ez nem rossz, de egy régi termék. Mindenki elfelejti ,hogy ez új. Fél év múlva ez is 40.000 lesz.

Babkukta Tudom mit irtál az első hszben, nem kell emlékeztetni rá. De köszi gagyi kinai tabletet akkor sem használnék ha ajándékba kapnám.

Sokan vannak úgy hogy inkább fizetnek kicsit többet,de legalább használhatót kapnak.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#29) Dreimus válasza iNfAntRy (#28) üzenetére


Dreimus
senior tag

Tény és való, de ennek is kelleni fog egy év mire eléri azt az árat. Vásárlás során meg szerintem aki ért is hozzá tudás alapján választ nem pedig kor, mert frissítést se ez, se amaz nem fog kapni a hardverük miatt, így mind2 egyenlő szoftveres eséllyel indulnak, viszont az Asus hardvere időt állóbb ebből a szempontból.

Az, hogy Samsung van rajta max az összeszerelés és anyagminőséget jellemezheti maxiumum egy noname kínaival szemben, de ott is vannak olyan neves gyártók ahol nem csak árban és tudásban, de minőségben is magas színvonalat képviselnek.

(#30) babkukta válasza iNfAntRy (#28) üzenetére


babkukta
senior tag

"Mutass nekem egy 10 colos tabletet ilyen tudással, ami NEM kinai és nem új modell, ilyen áron" - ha tudod mit írtam, akkor miért kérdezed, h mutassak NEM kínai gyártót, amikor kínairól volt szó?

20 ezerért a gagyiról volt szó, 40-50ért pedig már nevesebb és komolyabb gépet kapsz (nem kisebb kínaitól). Az árát pedig 180-200 euróra írják, így még a 60 ezerben sem lennék annyira biztos

Üdvözlettel, Tibi

(#31) balazsfanni


balazsfanni
csendes tag

Egészen tavalyig hatalmas Samsung rajongó voltam... De sikerült leváltanom az S4-Active-omat egy G3-ra, és rá kellett jönnöm, hogy az LG bizony sokkal jobb. Tudom nem egy S6-tal hasonlítom össze, de az Lg olcsóbb, megbízható, hosszabb akku. ídővel bír, és mindent képes futtatni, egyedül a melegedés a probléma...
Ez a Tablet meg vicc. Csúnya is, buta is, drága is.

(#32) telemundo válasza iNfAntRy (#25) üzenetére


telemundo
tag

Ehhez a hulladékhoz

Kínáé a jövő :)

(#33) iNfAntRy válasza telemundo (#32) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Uhh ez erősen NC kategória. Mondtam hogy megveszem? :F

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#34) babkukta válasza iNfAntRy (#33) üzenetére


babkukta
senior tag

Nem mondtad, ez igaz!
Viszont baráti árnak nevezted, ami nem igaz. És ennél az árnál ez a tudás megközelíti a #32-es hozzászóló véleményét

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#35) aelod


aelod
veterán

Rablás...
Mi ez az SoC? Az a grafikus gyorsító botrány egy ilyen áru tabletbe...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#36) iNfAntRy válasza babkukta (#34) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

inkább nem irok ide többet.. jobb a békesség. tök felesleges irni ha félre van értelmezve.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#37) air válasza iNfAntRy (#36) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nincs félreértelmezve semmi.
Szerinted ez egy megfelelően árazott, jó minőségű, alkalmas elemekből összeállított készülék.
Többünk szerint nem az.
A különbség annyi, hogy mi nem Samsung szemüvegen át látjuk a világot, ami semmi más terméket nem enged át számodra. Elfogult vagy a gyártóval kapcsolatban, amihez végül is jogod van. De a többség véleménye nem ez, ezt pedig neked kell elfogadnod.
Ennyi az egész.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38) iNfAntRy válasza air (#37) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Oké, én elfogadhatom az ellenvéleményt, de ha az nincs alátámasztva, akkor mit csináljak?

Kértem, hogy valaki mutasson egy ÚJ, NEM KINAI, MÁRKÁS tabletet ugyanennyiért. Nem kaptam.

Akkor kinek is van igaza, hogy ez szar és drága?

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#39) air válasza iNfAntRy (#38) üzenetére


air
nagyúr

Attól, hogy nem tudok tojást tojni, még el tudom dönteni, hogy melyik záp.
Nem attól lesz valami jó, vagy lesz neki létjogosultsága, mert nincs konkurenciája.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#40) babkukta válasza iNfAntRy (#38) üzenetére


babkukta
senior tag

Nem nagyon fogunk tudni neked ÚJ, NEM KINAI, MÁRKÁS tabletet ugyanennyiért mutatni, mert nincs egyik normális gyártó se olyan idióta, h ennyiért adjon egy ilyen sz.rt (már boccs). Egy kínai 30ért ugyanezt tudja. Talán előnye lehet ennek, h van benne fél gigával több ram, csak b.szhatod, ha megeszi a tw az egészet, meg a multitask se az erőssége. Egyébként meg szerintem tudnék neked olyan kínai tabletet mutatni, ami olcsóbban normálisabb házban van, mint ez :U
Tehát nem a többi, nem gagyi gyártóval van a baj, h nem csinál ilyen tabletet ennyiért. De én továbbra is azt mondom, h vegye, akinek ez kell!!!! De ne akarja senki azt a számba rágni, h ez korrekt ennyiért

Üdvözlettel, Tibi

(#41) iNfAntRy válasza babkukta (#40) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

rendben, egyezzünk meg ;] vegye ezt az akinek erre van szüksége, és fizessen 15.000- el kevesebbet az aki inkább vmi egyszerübb kinai valamire vágyik ami fagyogat és megbizhatatlan. részemről ennyi. pce

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#42) hallerlaller válasza babkukta (#40) üzenetére


hallerlaller
addikt

Van ilyen tabletje az lg-nek is 60 körül g pad 10.1, mondjuk abban snapi 400 van és nem új. Az tény hogy elég hulladék ez a konfig.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#43) babkukta válasza iNfAntRy (#41) üzenetére


babkukta
senior tag

Nah :R Ennyi :) Viszont ebbe is bele tudok kötni... ;] "egyszerübb kinai valamire vágyik ami fagyogat és megbizhatatlan" - azért ennyire nem egyszerű a helyzet. A Lenovo elég frappáns szoftvert csinál, meg még egy jó pár kínai is. Nem lennék én abban biztos, h a Samsung nem fagyna hamarabb, mint azok :U De részemről a vita zárva! :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#44) ctvagyok válasza hallerlaller (#42) üzenetére


ctvagyok
őstag

Azért ez a szar meglesz s400 szinten elvileg. Bár ez több lehet majd mint 60k.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.